IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2015

2015-09-27 Przecław, GALA - Mielec


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA : Rejestracja przedłużona do piątku 25.09.2015 do godz. 24:00

BLOK 1

Rozpoczęcie 10:00 / Rejestracja i próba parkietu 8:30 - 9:30


8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwaśniewski Krzysztof
Paszkiewicz Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Kwaśniewski Krzysztof
Paszkiewicz Patrycja
Kwaśniewski KrzysztofPaszkiewicz PatrycjaAKSEL - Rzeszów1 (+1)111
2.Mazur Bartosz
Totoń Kamila
TAKT - Chorzelów
Mazur Bartosz
Totoń Kamila
Mazur BartoszTotoń KamilaTAKT - Chorzelów1 (+1)112
3.Janczy Kacper
Ślęp Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Janczy Kacper
Ślęp Emilia
Janczy KacperŚlęp EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)113
4.Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
Barłoga KajetanRyś WiktoriaAKSEL - Rzeszów1 (+1)114
5.Ruszel Tymoteusz
Rogoziewicz Nadia
GASIEK - Rzeszów
Ruszel Tymoteusz
Rogoziewicz Nadia
Ruszel TymoteuszRogoziewicz NadiaGASIEK - Rzeszów0 05
6.Bożek Bartosz
Krasoń Anna
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Krasoń Anna
Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA - Tarnobrzeg0 06
7.Wołczański Michał
Pelczar Emilia
GRACJA - Krosno
Wołczański Michał
Pelczar Emilia
Wołczański MichałPelczar EmiliaGRACJA - Krosno0 07
8.Skóra Dawid
Machała Maja
ELIDA - Mielec
Skóra Dawid
Machała Maja
Skóra DawidMachała MajaELIDA - Mielec0 08
9.Fehr Michał
Nowak Maria
GRACJA - Krosno
Fehr Michał
Nowak Maria
Fehr MichałNowak MariaGRACJA - Krosno0 09

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hałun Dominik
Hałun Gabriela
KLASA - Tarnów
Hałun Dominik
Hałun Gabriela
Hałun DominikHałun GabrielaKLASA - Tarnów1 (+1)111
2.Para Maksymilian
Kostecka Paulina
STARDANCE - Kraków
Para Maksymilian
Kostecka Paulina
Para MaksymilianKostecka PaulinaSTARDANCE - Kraków1 (+1)112
3.Starostka Marcel
Jarosz Julia
STARDANCE - Kraków
Starostka Marcel
Jarosz Julia
Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE - Kraków0 03
4.Kłoda Kacper
Bara Oliwia
TAKT - Chorzelów
Kłoda Kacper
Bara Oliwia
Kłoda KacperBara OliwiaTAKT - Chorzelów0 04
5.Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z - Przemyśl0 05

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chruściel Norbert
Pytka Julia
GALA - Mielec
Chruściel Norbert
Pytka Julia
Chruściel NorbertPytka JuliaGALA - Mielec

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sierzchała Marcin
Chmiel Martyna
AKSEL - Rzeszów
Sierzchała Marcin
Chmiel Martyna
Sierzchała MarcinChmiel MartynaAKSEL - Rzeszów1 (+1)111
2.Złamaniec Rafał
Skóra Martyna
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Skóra Martyna
Złamaniec RafałSkóra MartynaAKSEL - Rzeszów1 (+1)112
3.Kozieja Piotr
Gosztyła Michalina
SAMBA - Tarnobrzeg
Kozieja Piotr
Gosztyła Michalina
Kozieja PiotrGosztyła MichalinaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)113
4.Wołoszyn Jakub
Łukasik Izabela
Wołoszyn Jakub
Łukasik Izabela
Wołoszyn JakubŁukasik Izabela1 (+1)114
5.Krupa Piotr
Rżany Aleksandra
ELIDA - Mielec
Krupa Piotr
Rżany Aleksandra
Krupa PiotrRżany AleksandraELIDA - Mielec0 05
6.Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 06
7.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl0 07
8.Szewc Michał
Mazurkiewicz Katarzyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Szewc Michał
Mazurkiewicz Katarzyna
Szewc MichałMazurkiewicz KatarzynaSAMBA - Tarnobrzeg0 08
9.Brożyna Kamil
Krasoń Klaudia
SAMBA - Tarnobrzeg
Brożyna Kamil
Krasoń Klaudia
Brożyna KamilKrasoń KlaudiaSAMBA - Tarnobrzeg0 09
10.Kiszka Mikołaj
Pituch Pola
Kiszka Mikołaj
Pituch Pola
Kiszka MikołajPituch Pola0 010
11.Żuczek Oskar
Mądry Emilia
GALA - Mielec
Żuczek Oskar
Mądry Emilia
Żuczek OskarMądry EmiliaGALA - Mielec

 

BLOK 2

Rozpoczęcie 13:30 / Rejestracja i próba parkietu 12:00 - 13:00


8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mądry Wiktor
Janusz Oliwia
GALA - Mielec
Mądry Wiktor
Janusz Oliwia
Mądry WiktorJanusz OliwiaGALA - Mielec1 (+1)111

8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
GRACJA - Krosno
Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
Pięciak OliwierMarszałek MartynaGRACJA - Krosno1 (+1)111
2.Mazur Piotr
Kubas Sandra
GASIEK - Rzeszów
Mazur Piotr
Kubas Sandra
Mazur PiotrKubas SandraGASIEK - Rzeszów1 (+1)112
3.Stącel Jakub
Jemioła Antonina Mira
AKSEL - Rzeszów
Stącel Jakub
Jemioła Antonina Mira
Stącel JakubJemioła Antonina MiraAKSEL - Rzeszów0 03
4.Kuźniar Igor
Sączawa Iga
GASIEK - Rzeszów
Kuźniar Igor
Sączawa Iga
Kuźniar IgorSączawa IgaGASIEK - Rzeszów0 04

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
SHOW DANCE - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE - Rzeszów1 (+1)111
2.Mazur Miłosz
Synoś Diana
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mazur Miłosz
Synoś Diana
Mazur MiłoszSynoś DianaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 (+1)112
3.Kotul Hubert
Rojek Julia
STARDANCE - Kraków
Kotul Hubert
Rojek Julia
Kotul HubertRojek JuliaSTARDANCE - Kraków0 03
4.Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
LATINO - Żabno
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
Gorla PiotrChłopek GabrielaLATINO - Żabno0 04
5.Rałowski Miłosz
Kubas Weronika
GASIEK - Rzeszów
Rałowski Miłosz
Kubas Weronika
Rałowski MiłoszKubas WeronikaGASIEK - Rzeszów0 05

12-13 (Junior 1) D ST 5T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kud Dominik
Wójcik Karolina
GRACJA - Krosno
Kud Dominik
Wójcik Karolina
Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA - Krosno1 (+1)111
2.Rybka Konrad
Sosińska Julia
TAKT - Chorzelów
Rybka Konrad
Sosińska Julia
Rybka KonradSosińska JuliaTAKT - Chorzelów1 (+1)112
3.Mytych Szymon
Dec Ewelina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mytych Szymon
Dec Ewelina
Mytych SzymonDec EwelinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 (+1)113
4.Roman Jakub
Dorycka Dominika
Roman Jakub
Dorycka Dominika
Roman JakubDorycka Dominika1 (+1)114
5.Dziadosz Kacper
Pelczar Weronika
GRACJA - Krosno
Dziadosz Kacper
Pelczar Weronika
Dziadosz KacperPelczar WeronikaGRACJA - Krosno0 05
6.Ogonowski Jakub
Czaja Julia
TWIST - Ostrowiec Św.
Ogonowski Jakub
Czaja Julia
Ogonowski JakubCzaja JuliaTWIST - Ostrowiec Św.0 06
7.Tomkowicz Kamil
Blaszyńska Martyna
GRACJA - Krosno
Tomkowicz Kamil
Blaszyńska Martyna
Tomkowicz KamilBlaszyńska MartynaGRACJA - Krosno0 07
8.Krempa Paweł
Niziołek Natalia
TAKT - Chorzelów
Krempa Paweł
Niziołek Natalia
Krempa PawełNiziołek NataliaTAKT - Chorzelów0 08

12-13 (Junior 1) D LA 5T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rybka Konrad
Sosińska Julia
TAKT - Chorzelów
Rybka Konrad
Sosińska Julia
Rybka KonradSosińska JuliaTAKT - Chorzelów1 (+1)111
2.Ogonowski Jakub
Czaja Julia
TWIST - Ostrowiec Św.
Ogonowski Jakub
Czaja Julia
Ogonowski JakubCzaja JuliaTWIST - Ostrowiec Św.1 (+1)112
3.Krempa Paweł
Niziołek Natalia
TAKT - Chorzelów
Krempa Paweł
Niziołek Natalia
Krempa PawełNiziołek NataliaTAKT - Chorzelów1 (+1)113
4.Kud Dominik
Wójcik Karolina
GRACJA - Krosno
Kud Dominik
Wójcik Karolina
Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA - Krosno1 (+1)114
5.Tomkowicz Kamil
Blaszyńska Martyna
GRACJA - Krosno
Tomkowicz Kamil
Blaszyńska Martyna
Tomkowicz KamilBlaszyńska MartynaGRACJA - Krosno0 05
6.Roman Jakub
Dorycka Dominika
Roman Jakub
Dorycka Dominika
Roman JakubDorycka Dominika0 06
7.Mytych Szymon
Dec Ewelina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mytych Szymon
Dec Ewelina
Mytych SzymonDec EwelinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 07
8.Dziadosz Kacper
Pelczar Weronika
GRACJA - Krosno
Dziadosz Kacper
Pelczar Weronika
Dziadosz KacperPelczar WeronikaGRACJA - Krosno0 08

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bosak Kamil
Kolisz Dominika
GALA - Mielec
Bosak Kamil
Kolisz Dominika
Bosak KamilKolisz DominikaGALA - Mielec1 (+1)111
2.Bahir Adam
Zając Oliwia
A-Z - Przemyśl
Bahir Adam
Zając Oliwia
Bahir AdamZając OliwiaA-Z - Przemyśl0 02
3.Mardacz Jakub
Pietrucha Gabriela
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mardacz Jakub
Pietrucha Gabriela
Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 03

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 0

 

BLOK 3

Rozpoczęcie 17:30 / Rejestracja i próba parkietu 16:00 - 17:00


14-15 (Junior 2) D ST 5T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA - Zamość1 (+1)111
2.Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)112
3.Szczygieł Daniel
Piejko Olga Gabriela
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Szczygieł Daniel
Piejko Olga Gabriela
Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 03
4.Węgierek Mateusz
Michoń Aleksandra
GALA - Mielec
Węgierek Mateusz
Michoń Aleksandra
Węgierek MateuszMichoń AleksandraGALA - Mielec0 04
5.Cacała Radosław
Hodor Wiktoria
ZŁOTA PARA - Dębica
Cacała Radosław
Hodor Wiktoria
Cacała RadosławHodor WiktoriaZŁOTA PARA - Dębica0 05

14-15 (Junior 2) D LA 5T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczygieł Daniel
Piejko Olga Gabriela
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Szczygieł Daniel
Piejko Olga Gabriela
Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 (+1)111
2.Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA - Zamość1 (+1)112
3.Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom0 03
4.Cacała Radosław
Hodor Wiktoria
ZŁOTA PARA - Dębica
Cacała Radosław
Hodor Wiktoria
Cacała RadosławHodor WiktoriaZŁOTA PARA - Dębica0 04

16+ (Powyżej 15) D ST 5T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malinowski Mikołaj
Brzezińska Aleksandra
GALA - Mielec
Malinowski Mikołaj
Brzezińska Aleksandra
Malinowski MikołajBrzezińska AleksandraGALA - Mielec

16+ (Powyżej 15) D LA 5T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malinowski Mikołaj
Brzezińska Aleksandra
GALA - Mielec
Malinowski Mikołaj
Brzezińska Aleksandra
Malinowski MikołajBrzezińska AleksandraGALA - Mielec

16+ (Powyżej 15) C ST 5T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C LA 5T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B ST 5T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cygan Jakub
Kuźniar Daria
AKSEL - Rzeszów
Cygan Jakub
Kuźniar Daria
Cygan JakubKuźniar DariaAKSEL - Rzeszów1 (+1)111
2.Wójcik Piotr
Kubicka Ewelina Urszula
STYL - Kraków
Wójcik Piotr
Kubicka Ewelina Urszula
Wójcik PiotrKubicka Ewelina UrszulaSTYL - Kraków1 (+1)112
3.Węklar Miłosz
Jurczak Anna
GRACJA - Krosno
Węklar Miłosz
Jurczak Anna
Węklar MiłoszJurczak AnnaGRACJA - Krosno1 (+1)113
4.Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba SebastianJakus Magdalena0 04
5.Kudra Michał
Pijar Beata
ZŁOTA PARA - Dębica
Kudra Michał
Pijar Beata
Kudra MichałPijar BeataZŁOTA PARA - Dębica0 05
6.Chwajta Bartłomiej
Preisner Jagienka
GASIEK - Rzeszów
Chwajta Bartłomiej
Preisner Jagienka
Chwajta BartłomiejPreisner JagienkaGASIEK - Rzeszów0 06
7.Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro JakubKawa Klaudia0 07

16+ (Powyżej 15) B LA 5T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bigosiński Kacper
Frach Julia
ZORBA - Mykanów
Bigosiński Kacper
Frach Julia
Bigosiński KacperFrach JuliaZORBA - Mykanów1 (+1)111
2.Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro JakubKawa Klaudia1 (+1)112
3.Węklar Miłosz
Jurczak Anna
GRACJA - Krosno
Węklar Miłosz
Jurczak Anna
Węklar MiłoszJurczak AnnaGRACJA - Krosno1 (+1)113
4.Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba SebastianJakus Magdalena1 (+1)114
5.Ortyl Damian
Łukaszek Izabela
GALA - Mielec
Ortyl Damian
Łukaszek Izabela
Ortyl DamianŁukaszek IzabelaGALA - Mielec0 05
6.Mroczka Paweł
Rogala Kamila
AKSEL - Rzeszów
Mroczka Paweł
Rogala Kamila
Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL - Rzeszów0 06
7.Chwajta Bartłomiej
Preisner Jagienka
GASIEK - Rzeszów
Chwajta Bartłomiej
Preisner Jagienka
Chwajta BartłomiejPreisner JagienkaGASIEK - Rzeszów0 07
8.Hull Andrzej
Kucharczyk Barbara
IDEA - Kraków
Hull Andrzej
Kucharczyk Barbara
Hull AndrzejKucharczyk BarbaraIDEA - Kraków0 08
9.Kasza Konrad
Skiba Wiktoria Sandra
GALA - Mielec
Kasza Konrad
Skiba Wiktoria Sandra
Kasza KonradSkiba Wiktoria SandraGALA - Mielec0 08
10.Tylec Mikołaj
Baszczowska Anna
Tylec Mikołaj
Baszczowska Anna
Tylec MikołajBaszczowska Anna0 010