WDC WORD CUP AMATEUR BALLROOM

2015-10-17 WROCŁAW, DANCE TEAM - Wrocław


Plik z wynikami

UWAGA

1.INFORMACJA DLA PAR. PRZYPOMINAMY, ŻE WSZYSTKIE POLSKIE PARY POW.19 LAT MOGĄ WZIĄĆ UDZIAŁ
W RYWALIZACJI TURNIEJU WDC WORLD CUP. WPISOWE DLA PAR WYŁĄCZNIE ON-LINE.
2.INFORMATION FOR COUPLES. REMINDER THAT ALL FOREIGN AMATEUR COUPLES MAY PARTICIPATE IN
GRAND PRIX TOURNAMENT COMPETITION POLISH. ENTRY FEE FOR COUPLE ONLY ON-LINE.

BLOK 4

WORLD CUP WDC starts at. 19.00,
REGISTRATION starts at. 17.30-18.15


19+ (Powyżej 18) Open ST 32

WDC WORLD CUP AL
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Rusu Siergiu
Rusu Dorota
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Rusu Siergiu
Rusu Dorota
Rusu SiergiuRusu DorotaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice1
2.Łukasz Tomczak
Aleksandra Jurczak
GRACJA Krosno
(Polska)
Łukasz Tomczak
Aleksandra Jurczak
Łukasz Tomczak Aleksandra Jurczak GRACJA Krosno
(Polska)
2
3.Kadłubowski Maciej
Kopacz Maja
AKSEL - Rzeszów
Kadłubowski Maciej
Kopacz Maja
Kadłubowski MaciejKopacz MajaAKSEL - Rzeszów3
4.Kalinowski Szymon
Grabicka Grażyna
DANCECLUB - Szczecin
Kalinowski Szymon
Grabicka Grażyna
Kalinowski SzymonGrabicka GrażynaDANCECLUB - Szczecin4
5.Le Michał
Jabłońska Sandra
DUET - Warszawa
Le Michał
Jabłońska Sandra
Le MichałJabłońska SandraDUET - Warszawa5
6.FLORIN VLAD
NATALIA LINDA O’CONNOR
--
(USA)
FLORIN VLAD
NATALIA LINDA O’CONNOR
FLORIN VLAD NATALIA LINDA O’CONNOR --
(USA)
6
7.Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
MYKA - Zamość
Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA - Zamość7
8.Kleist Marcin
Bień Julia
Klub Sportowy Polski Taniec
Kleist Marcin
Bień Julia
Kleist MarcinBień JuliaKlub Sportowy Polski Taniec8
9.Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA - Zielona Góra9
10.Danny van Zal
Patricia Bach
--
(Holandia)
Danny van Zal
Patricia Bach
Danny van Zal Patricia Bach --
(Holandia)
11
11.Prusak Piotr
Kaczmarzyk Adrianna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Prusak Piotr
Kaczmarzyk Adrianna
Prusak PiotrKaczmarzyk AdriannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała11
12.Ples Wojciech
Częczek Julia
MERENGUE - Stalowa Wola
Ples Wojciech
Częczek Julia
Ples WojciechCzęczek JuliaMERENGUE - Stalowa Wola13
13.Bodzioch Artur Konrad
Zaremba Małgorzata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bodzioch Artur Konrad
Zaremba Małgorzata
Bodzioch Artur KonradZaremba MałgorzataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa14
14.Orzechowski Filip
Wołowiec Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Orzechowski Filip
Wołowiec Gabriela
Orzechowski FilipWołowiec GabrielaAKSEL - Rzeszów15
15.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Mykanów
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Mykanów16
16.Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała17
17.Jeremy Prasetyo
Valerie Prasetyo
TC Frankfurter Kreis
(Niemcy)
Jeremy Prasetyo
Valerie Prasetyo
Jeremy Prasetyo Valerie Prasetyo TC Frankfurter Kreis
(Niemcy)
18
18.Kolesnik Rostislav
Wawrzynowicz Kinga
DANCE TEAM - Wrocław
Kolesnik Rostislav
Wawrzynowicz Kinga
Kolesnik RostislavWawrzynowicz KingaDANCE TEAM - Wrocław18
19.Pasterz Paweł
Pasterz Paulina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Pasterz Paweł
Pasterz Paulina
Pasterz PawełPasterz PaulinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała18
20.Chrząstek Mateusz
Michalecka Beata
CORTE TOP DANCE - Warszawa
Chrząstek Mateusz
Michalecka Beata
Chrząstek MateuszMichalecka BeataCORTE TOP DANCE - Warszawa21
21.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław21
22.Grabowski Damian
Borkowska Patrycja
ASTRA - Szczecin
Grabowski Damian
Borkowska Patrycja
Grabowski DamianBorkowska PatrycjaASTRA - Szczecin21
23.Narajewski Jakub
Skorupa Katarzyna
DANCE TEAM - Wrocław
Narajewski Jakub
Skorupa Katarzyna
Narajewski JakubSkorupa KatarzynaDANCE TEAM - Wrocław24
24.Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa25
25.Reynier Burnaby Lautier
Melline Schilham
--
(Holandia)
Reynier Burnaby Lautier
Melline Schilham
Reynier Burnaby Lautier Melline Schilham --
(Holandia)
26
26.Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
ASTRA - Szczecin
Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA - Szczecin27
27.Argier Adam
Sakidon Bożena
MAESTRO Opole
Argier Adam
Sakidon Bożena
Argier AdamSakidon BożenaMAESTRO Opole
28.Duszyński Jakub
Słomczyńska Kaja
ASTRA - Szczecin
Duszyński Jakub
Słomczyńska Kaja
Duszyński JakubSłomczyńska KajaASTRA - Szczecin
29.Słowikowski Łukasz
Kaczmarek Kinga
ASTRA - Szczecin
Słowikowski Łukasz
Kaczmarek Kinga
Słowikowski ŁukaszKaczmarek KingaASTRA - Szczecin
30.Theo de Jong
Lioba Bakker
--
(Holandia)
Theo de Jong
Lioba Bakker
Theo de Jong Lioba Bakker --
(Holandia)
31.Vikatto Gennadiy
Vikatto Iryna
--
(Ukraina)
Vikatto Gennadiy
Vikatto Iryna
Vikatto Gennadiy Vikatto Iryna --
(Ukraina)
32.Vikatto Pavlo
Marchuk Luiza
--
(Ukraina)
Vikatto Pavlo
Marchuk Luiza
Vikatto Pavlo Marchuk Luiza --
(Ukraina)