XXVI OTTT Klasa Leliwa 2015

2015-10-10 Tarnów, ul. Krupnicza 8a , Hala TOSiR, KLASA - Tarnów


Plik z wynikami

UWAGA

Rejestracja przedłużona do piątku 09-10-2015 do godziny 12:00

BLOK 1

8:00 – 8:45 Rejestracja par 9:30 Rozpoczęcie Turnieju


10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Starostka Marcel
Jarosz Julia
STARDANCE - Kraków
Starostka Marcel
Jarosz Julia
Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE - Kraków1 (+1)113
2.Para Maksymilian
Kostecka Paulina
STARDANCE - Kraków
Para Maksymilian
Kostecka Paulina
Para MaksymilianKostecka PaulinaSTARDANCE - Kraków3 (+1)134
3.Hałun Dominik
Hałun Gabriela
KLASA - Tarnów
Hałun Dominik
Hałun Gabriela
Hałun DominikHałun GabrielaKLASA - Tarnów4 45
4.Mierzwa Oskar
Mytkoś Oliwia
ZŁOTA PARA - Dębica
Mierzwa Oskar
Mytkoś Oliwia
Mierzwa OskarMytkoś OliwiaZŁOTA PARA - Dębica3 36
5.Samorek Nataniel
Karoń Iga
ZORBA - Mykanów
Samorek Nataniel
Karoń Iga
Samorek NatanielKaroń IgaZORBA - Mykanów3 37
6.Zwoliński Jakub
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Zwoliński Jakub
Domka Emilia
Zwoliński JakubDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 38
7.Olszański Oskar
Dąbek Katarzyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Dąbek Katarzyna
Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 29
8.Jaśkiewicz Krzysztof
Habel Aleksandra
KLASA - Tarnów
Jaśkiewicz Krzysztof
Habel Aleksandra
Jaśkiewicz KrzysztofHabel AleksandraKLASA - Tarnów1 110
9.NAVROTSKYI LIUBOMYR
Hristina Shevchuk
Troyanda
(Ukraina)
NAVROTSKYI LIUBOMYR
Hristina Shevchuk
NAVROTSKYI LIUBOMYR Hristina Shevchuk Troyanda
(Ukraina)
10.kostjantyn shkoda
jeva jevchynska
Trojanda
(Ukraina)
kostjantyn shkoda
jeva jevchynska
kostjantyn shkoda jeva jevchynska Trojanda
(Ukraina)

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kamiński Michał
Płodzień Weronika
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Płodzień Weronika
Kamiński MichałPłodzień WeronikaGASIEK - Rzeszów0 01
2.Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
RAGTIME - Kęty
Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME - Kęty0 02
3.Ryłko Michał
Więckowska Maja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Ryłko Michał
Więckowska Maja
Ryłko MichałWięckowska MajaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów7 73
4.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
STARDANCE - Kraków
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSTARDANCE - Kraków3 34
5.Gętkowski Mateusz
Żaba Weronika
Gętkowski Mateusz
Żaba Weronika
Gętkowski MateuszŻaba Weronika1 15
6.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
ArtDance - Kraków
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance - Kraków0 06
7.Ablewicz Nikodem
Konczewska Zuzanna
GASIEK - Rzeszów
Ablewicz Nikodem
Konczewska Zuzanna
Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK - Rzeszów0 07
8.Pyrek Karol
Łabno Zuzanna
KLASA - Tarnów
Pyrek Karol
Łabno Zuzanna
Pyrek KarolŁabno ZuzannaKLASA - Tarnów0 08
9.Popiołek Karol
Różycka Katarzyna
KLASA - Tarnów
Popiołek Karol
Różycka Katarzyna
Popiołek KarolRóżycka KatarzynaKLASA - Tarnów1 19
10.Ryznar Marcin
Lechwar Julia
PODKARPACIE - Jasło
Ryznar Marcin
Lechwar Julia
Ryznar MarcinLechwar JuliaPODKARPACIE - Jasło-1 (-1)-1-1

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kamiński Michał
Płodzień Weronika
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Płodzień Weronika
Kamiński MichałPłodzień WeronikaGASIEK - Rzeszów0 01
2.Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
RAGTIME - Kęty
Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME - Kęty0 02
3.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
ArtDance - Kraków
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance - Kraków0 03
4.Ryłko Michał
Więckowska Maja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Ryłko Michał
Więckowska Maja
Ryłko MichałWięckowska MajaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów7 74
5.Pyrek Karol
Łabno Zuzanna
KLASA - Tarnów
Pyrek Karol
Łabno Zuzanna
Pyrek KarolŁabno ZuzannaKLASA - Tarnów0 05
6.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
STARDANCE - Kraków
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSTARDANCE - Kraków3 36
7.Ablewicz Nikodem
Konczewska Zuzanna
GASIEK - Rzeszów
Ablewicz Nikodem
Konczewska Zuzanna
Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK - Rzeszów0 07
8.Gętkowski Mateusz
Żaba Weronika
Gętkowski Mateusz
Żaba Weronika
Gętkowski MateuszŻaba Weronika1 18
9.Popiołek Karol
Różycka Katarzyna
KLASA - Tarnów
Popiołek Karol
Różycka Katarzyna
Popiołek KarolRóżycka KatarzynaKLASA - Tarnów1 19
10.Ryznar Marcin
Lechwar Julia
PODKARPACIE - Jasło
Ryznar Marcin
Lechwar Julia
Ryznar MarcinLechwar JuliaPODKARPACIE - Jasło-1 (-1)-1-1

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Połapski Jakub
Frej Zuzanna
ArtDance - Kraków
Połapski Jakub
Frej Zuzanna
Połapski JakubFrej ZuzannaArtDance - Kraków6 (+1)161
2.Bury Jakub
Orłowska Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Bury Jakub
Orłowska Zuzanna
Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL - Rzeszów4 (+1)142
3.Smaroń Konrad
Rytych Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Smaroń Konrad
Rytych Zuzanna
Smaroń KonradRytych ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec2 (+1)123
4.Amano Mario
Szpond Klaudia
AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów
Amano Mario
Szpond Klaudia
Amano MarioSzpond KlaudiaAT MICZAŁOWSCY - Rzeszów1 (+1)114
5.Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
KLASA - Tarnów
Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA - Tarnów3 (+1)135
6.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno2 26
7.Kotul Hubert
Rojek Julia
STARDANCE - Kraków
Kotul Hubert
Rojek Julia
Kotul HubertRojek JuliaSTARDANCE - Kraków1 17
8.Socha Adam
Dudek Wiktoria
GRACJA - Krosno
Socha Adam
Dudek Wiktoria
Socha AdamDudek WiktoriaGRACJA - Krosno1 18
9.Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
Papierok KrzysztofAdamczyk DagmaraSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice6 69
10.Różanka Igor
Panek Aleksandra
KLASA - Tarnów
Różanka Igor
Panek Aleksandra
Różanka IgorPanek AleksandraKLASA - Tarnów1 110
11.Słomka Maciej
Gutowska Katarzyna
Słomka Maciej
Gutowska Katarzyna
Słomka MaciejGutowska Katarzyna0 010

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Knaś KajetanBiskup Kinga8 (+1)181
2.Król Szymon
Małochleb Lilianna
KLASA - Tarnów
Król Szymon
Małochleb Lilianna
Król SzymonMałochleb LiliannaKLASA - Tarnów4 (+1)142
3.Dziadosz Kacper
Pelczar Weronika
GRACJA - Krosno
Dziadosz Kacper
Pelczar Weronika
Dziadosz KacperPelczar WeronikaGRACJA - Krosno3 (+1)133
4.Sohling Norbert
Greczycho Kamila
ZŁOTA PARA - Dębica
Sohling Norbert
Greczycho Kamila
Sohling NorbertGreczycho KamilaZŁOTA PARA - Dębica7 (+1)174
5.Gniewek Bartosz
Lubińska Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Gniewek Bartosz
Lubińska Katarzyna
Gniewek BartoszLubińska KatarzynaGASIEK - Rzeszów4 46
6.Mizia-Ossoliński Bartosz
Dziubras Natalia
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Mizia-Ossoliński Bartosz
Dziubras Natalia
Mizia-Ossoliński BartoszDziubras NataliaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów6 67
7.Jasiński Karol
Kulpa Domninika
ADEEM Nowy Sącz
Jasiński Karol
Kulpa Domninika
Jasiński KarolKulpa DomninikaADEEM Nowy Sącz0 08
8.KmiecikFTS Jan
GluzińskaFTS Katarzyna
KmiecikFTS Jan
GluzińskaFTS Katarzyna
KmiecikFTS JanGluzińskaFTS Katarzyna0 (-1)-10
9.Roman Kravchuk
Yuliya Tretevich
Troyanda
(Ukraina)
Roman Kravchuk
Yuliya Tretevich
Roman Kravchuk Yuliya Tretevich Troyanda
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gniewek Bartosz
Lubińska Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Gniewek Bartosz
Lubińska Katarzyna
Gniewek BartoszLubińska KatarzynaGASIEK - Rzeszów5 (+1)151
2.Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Knaś KajetanBiskup Kinga8 (+1)182
3.Mizia-Ossoliński Bartosz
Dziubras Natalia
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Mizia-Ossoliński Bartosz
Dziubras Natalia
Mizia-Ossoliński BartoszDziubras NataliaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów8 (+1)183
4.Król Szymon
Małochleb Lilianna
KLASA - Tarnów
Król Szymon
Małochleb Lilianna
Król SzymonMałochleb LiliannaKLASA - Tarnów3 34
5.Jasiński Karol
Kulpa Domninika
ADEEM Nowy Sącz
Jasiński Karol
Kulpa Domninika
Jasiński KarolKulpa DomninikaADEEM Nowy Sącz0 05
6.Sohling Norbert
Greczycho Kamila
ZŁOTA PARA - Dębica
Sohling Norbert
Greczycho Kamila
Sohling NorbertGreczycho KamilaZŁOTA PARA - Dębica6 66
7.Dziadosz Kacper
Pelczar Weronika
GRACJA - Krosno
Dziadosz Kacper
Pelczar Weronika
Dziadosz KacperPelczar WeronikaGRACJA - Krosno1 17
8.KmiecikFTS Jan
GluzińskaFTS Katarzyna
KmiecikFTS Jan
GluzińskaFTS Katarzyna
KmiecikFTS JanGluzińskaFTS Katarzyna0 (-1)-10

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bała Jakub
Matuszczyk Alicja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Bała Jakub
Matuszczyk Alicja
Bała JakubMatuszczyk AlicjaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów3 (+1)131
2.Chuchro Wojciech
Żymuła Weronika
ZŁOTA PARA - Dębica
Chuchro Wojciech
Żymuła Weronika
Chuchro WojciechŻymuła WeronikaZŁOTA PARA - Dębica1 (+1)112
3.Szczygieł Daniel
Piejko Olga Gabriela
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Szczygieł Daniel
Piejko Olga Gabriela
Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 23
4.Skrzypek Gabriel
Kras Sylwia
KLASA - Tarnów
Skrzypek Gabriel
Kras Sylwia
Skrzypek GabrielKras SylwiaKLASA - Tarnów1 14
5.Niedźwiedź Jakub
Turczak Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Niedźwiedź Jakub
Turczak Wiktoria
Niedźwiedź JakubTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 55

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bała Jakub
Matuszczyk Alicja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Bała Jakub
Matuszczyk Alicja
Bała JakubMatuszczyk AlicjaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów3 (+1)131
2.Szczygieł Daniel
Piejko Olga Gabriela
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Szczygieł Daniel
Piejko Olga Gabriela
Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 (+1)142
3.Niedźwiedź Jakub
Turczak Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Niedźwiedź Jakub
Turczak Wiktoria
Niedźwiedź JakubTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 53
4.Skrzypek Gabriel
Kras Sylwia
KLASA - Tarnów
Skrzypek Gabriel
Kras Sylwia
Skrzypek GabrielKras SylwiaKLASA - Tarnów1 14
5.Chuchro Wojciech
Żymuła Weronika
ZŁOTA PARA - Dębica
Chuchro Wojciech
Żymuła Weronika
Chuchro WojciechŻymuła WeronikaZŁOTA PARA - Dębica0 05

 

BLOK 2

12:00 – 12:45 Rejestracja par 13:30 Rozpoczęcie Turnieju


12-13 (Junior 1) Open ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC - Warszawa0 01
2.Zawora Marcin
Cierpich Karolina
ZŁOTA PARA - Dębica
Zawora Marcin
Cierpich Karolina
Zawora MarcinCierpich KarolinaZŁOTA PARA - Dębica0 02
3.Zabłotny Ernest
Jarmuła Izabella
KLASA - Tarnów
Zabłotny Ernest
Jarmuła Izabella
Zabłotny ErnestJarmuła IzabellaKLASA - Tarnów0 03
4.Gajdera Dawid
Sitko Edyta
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Gajdera Dawid
Sitko Edyta
Gajdera DawidSitko EdytaLORDANCE - Wodzisław Śl.6 64
5.Gadocha Mateusz
Bała Weronika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Gadocha Mateusz
Bała Weronika
Gadocha MateuszBała WeronikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów1 15
6.Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 06
7.Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
KLASA - Tarnów
Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA - Tarnów-1 (-1)-1-1

12-13 (Junior 1) Open LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pyrzyński Mateusz
Murawska Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pyrzyński Mateusz
Murawska Wiktoria
Pyrzyński MateuszMurawska WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 01
2.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC - Warszawa8 82
3.Zabłotny Ernest
Jarmuła Izabella
KLASA - Tarnów
Zabłotny Ernest
Jarmuła Izabella
Zabłotny ErnestJarmuła IzabellaKLASA - Tarnów0 03
4.Gadocha Mateusz
Bała Weronika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Gadocha Mateusz
Bała Weronika
Gadocha MateuszBała WeronikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów1 14
5.Sobala Marek
Selwa Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sobala Marek
Selwa Karolina
Sobala MarekSelwa KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 35
6.Zawora Marcin
Cierpich Karolina
ZŁOTA PARA - Dębica
Zawora Marcin
Cierpich Karolina
Zawora MarcinCierpich KarolinaZŁOTA PARA - Dębica0 06
7.Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
KLASA - Tarnów
Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA - Tarnów-1 (-1)-1-1

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK - Lublin B (+1)1B1
2.Sączek Jakub
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Skupień Zofia
Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 (+1)112
3.Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA - Zamość1 (+1)113
4.Kwaśny Arkadiusz
Kwaśny Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kwaśny Arkadiusz
Kwaśny Sara
Kwaśny ArkadiuszKwaśny SaraGOLDEN DANCE - Przemyśl3 34
5.Skrobot Przemysław
Cygan Kinga
KLASA - Tarnów
Skrobot Przemysław
Cygan Kinga
Skrobot PrzemysławCygan KingaKLASA - Tarnów1 15
6.Weronowski Miłosz Jakub
Chmielewska Kamila
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Weronowski Miłosz Jakub
Chmielewska Kamila
Weronowski Miłosz JakubChmielewska KamilaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.3 36

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA - Zamość1 (+1)111
2.Cinal Kacper
Kuźma Agata
RAGTIME - Kęty
Cinal Kacper
Kuźma Agata
Cinal KacperKuźma AgataRAGTIME - Kęty7 (+1)172
3.Brej Adrian
Mitoraj Karolina
PODKARPACIE - Jasło
Brej Adrian
Mitoraj Karolina
Brej AdrianMitoraj KarolinaPODKARPACIE - Jasło7 (+1)173
4.Czerw Maciej
Starońska Magdalena
IMPULS - Biłgoraj
Czerw Maciej
Starońska Magdalena
Czerw MaciejStarońska MagdalenaIMPULS - Biłgoraj7 (+1)174
5.Łężniak Karol
Lewicka Patrycja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Łężniak Karol
Lewicka Patrycja
Łężniak KarolLewicka PatrycjaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów1 15
6.Ciszek Karol
Czarnik Weronika
CLASSIC Tuchów
Ciszek Karol
Czarnik Weronika
Ciszek KarolCzarnik WeronikaCLASSIC Tuchów5 56
7.Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK - Lublin4 47
8.Skrobot Przemysław
Cygan Kinga
KLASA - Tarnów
Skrobot Przemysław
Cygan Kinga
Skrobot PrzemysławCygan KingaKLASA - Tarnów1 18

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skupień Wojciech
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Skupień Wojciech
Tercjak Oliwia
Skupień WojciechTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 (+1)131
2.Kwaśniewski Krzysztof
Paszkiewicz Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Kwaśniewski Krzysztof
Paszkiewicz Patrycja
Kwaśniewski KrzysztofPaszkiewicz PatrycjaAKSEL - Rzeszów4 (+1)142
3.Janczy Kacper
Ślęp Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Janczy Kacper
Ślęp Emilia
Janczy KacperŚlęp EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg E (+1)1E3
4.Mruk Arkadiusz
Szczerba Aniela
STARDANCE - Kraków
Mruk Arkadiusz
Szczerba Aniela
Mruk ArkadiuszSzczerba AnielaSTARDANCE - Kraków1 (+1)114
5.Mazur Bartosz
Totoń Kamila
TAKT - Chorzelów
Mazur Bartosz
Totoń Kamila
Mazur BartoszTotoń KamilaTAKT - Chorzelów4 (+1)145
6.Ruszel Tymoteusz
Rogoziewicz Nadia
GASIEK - Rzeszów
Ruszel Tymoteusz
Rogoziewicz Nadia
Ruszel TymoteuszRogoziewicz NadiaGASIEK - Rzeszów2 (+1)126
7.Zydroń Szymon
Popiołek Julia
KLASA - Tarnów
Zydroń Szymon
Popiołek Julia
Zydroń SzymonPopiołek JuliaKLASA - Tarnów0 07
8.Rejmer Bartłomiej
Zgorzelak Kornelia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Rejmer Bartłomiej
Zgorzelak Kornelia
Rejmer BartłomiejZgorzelak KorneliaCENTRUM TAŃCA - Radom0 08
9.Wróbel Wiktor
Brzegowy Zofia
KLASA - Tarnów
Wróbel Wiktor
Brzegowy Zofia
Wróbel WiktorBrzegowy ZofiaKLASA - Tarnów0 09
10.Włodarczyk Patryk
Ogar Natasza
KLASA - Tarnów
Włodarczyk Patryk
Ogar Natasza
Włodarczyk PatrykOgar NataszaKLASA - Tarnów0 010
11.Drogosz Szymon
Kwiecień Emilia
CHA CHA - Kielce
Drogosz Szymon
Kwiecień Emilia
Drogosz SzymonKwiecień EmiliaCHA CHA - Kielce0 011
12.Konczewski Kacper
Kokocińska Amelia
GASIEK - Rzeszów
Konczewski Kacper
Kokocińska Amelia
Konczewski KacperKokocińska AmeliaGASIEK - Rzeszów0 012
13.Idzior Sebastian
Stojowska Justyna
KLASA - Tarnów
Idzior Sebastian
Stojowska Justyna
Idzior SebastianStojowska JustynaKLASA - Tarnów0 013
14.Chruściel Mateusz
Batko Martyna
KLASA - Tarnów
Chruściel Mateusz
Batko Martyna
Chruściel MateuszBatko MartynaKLASA - Tarnów0 014
15.Rzeźnik Cezary
Mielak Paulina
KLASA - Tarnów
Rzeźnik Cezary
Mielak Paulina
Rzeźnik CezaryMielak PaulinaKLASA - Tarnów0 015
16.Michalski Maciej
Słupek Aleksandra
LATINO - Żabno
Michalski Maciej
Słupek Aleksandra
Michalski MaciejSłupek AleksandraLATINO - Żabno0 016

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sierzchała Marcin
Chmiel Martyna
AKSEL - Rzeszów
Sierzchała Marcin
Chmiel Martyna
Sierzchała MarcinChmiel MartynaAKSEL - Rzeszów3 (+1)131
2.Brożyna Kamil
Krasoń Klaudia
SAMBA - Tarnobrzeg
Brożyna Kamil
Krasoń Klaudia
Brożyna KamilKrasoń KlaudiaSAMBA - Tarnobrzeg2 (+1)122
3.Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 (+1)123
4.Kumor Bartłomiej
Bogacz Aleksandra
GRACJA - Krosno
Kumor Bartłomiej
Bogacz Aleksandra
Kumor BartłomiejBogacz AleksandraGRACJA - Krosno3 34
5.Krupa Piotr
Rżany Aleksandra
ELIDA - Mielec
Krupa Piotr
Rżany Aleksandra
Krupa PiotrRżany AleksandraELIDA - Mielec1 15
6.Żuczek Oskar
Mądry Emilia
GALA - Mielec
Żuczek Oskar
Mądry Emilia
Żuczek OskarMądry EmiliaGALA - Mielec0 06
7.Kantor Dawid
Wasylewicz Anna
LATINO - Żabno
Kantor Dawid
Wasylewicz Anna
Kantor DawidWasylewicz AnnaLATINO - Żabno0 07

8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Piotr
Kubas Sandra
GASIEK - Rzeszów
Mazur Piotr
Kubas Sandra
Mazur PiotrKubas SandraGASIEK - Rzeszów3 (+1)131
2.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
CHA CHA - Kielce
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaCHA CHA - Kielce0 02
3.Mika Miłosz
Pasterz Oliwia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Pasterz Oliwia
Mika MiłoszPasterz OliwiaKLASA - Tarnów0 03

 

BLOK 3

16:00 – 16:45 Rejestracja par 17.30 Rozpoczęcie Turnieju


14-15 (Junior 2) Open ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Micał Kamil
Krystek Kinga
GASIEK - Rzeszów
Micał Kamil
Krystek Kinga
Micał KamilKrystek KingaGASIEK - Rzeszów7 71
2.Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 42
3.Sobol Sergiusz
Meń Julia
KLASA - Tarnów
Sobol Sergiusz
Meń Julia
Sobol SergiuszMeń JuliaKLASA - Tarnów0 03
4.Cinal Kacper
Kuźma Agata
RAGTIME - Kęty
Cinal Kacper
Kuźma Agata
Cinal KacperKuźma AgataRAGTIME - Kęty1 14
5.Brej Adrian
Mitoraj Karolina
PODKARPACIE - Jasło
Brej Adrian
Mitoraj Karolina
Brej AdrianMitoraj KarolinaPODKARPACIE - Jasło0 05
6.Łężniak Karol
Lewicka Patrycja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Łężniak Karol
Lewicka Patrycja
Łężniak KarolLewicka PatrycjaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów0 06

14-15 (Junior 2) Open LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dudzik Oliwer
Murias Kinga
AKSEL - Rzeszów
Dudzik Oliwer
Murias Kinga
Dudzik OliwerMurias KingaAKSEL - Rzeszów3 31
2.Sączek Jakub
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Skupień Zofia
Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 02
3.Sobol Sergiusz
Meń Julia
KLASA - Tarnów
Sobol Sergiusz
Meń Julia
Sobol SergiuszMeń JuliaKLASA - Tarnów3 33
4.Weronowski Miłosz Jakub
Chmielewska Kamila
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Weronowski Miłosz Jakub
Chmielewska Kamila
Weronowski Miłosz JakubChmielewska KamilaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 04
5.Kosal Kamil
Struk Natalia
AXIS - Nowy Sącz
Kosal Kamil
Struk Natalia
Kosal KamilStruk NataliaAXIS - Nowy Sącz1 15
6.Kwaśny Arkadiusz
Kwaśny Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kwaśny Arkadiusz
Kwaśny Sara
Kwaśny ArkadiuszKwaśny SaraGOLDEN DANCE - Przemyśl2 26
7.Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 17
8.Kruszyna Wojciech
Wójcik Olivia
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Kruszyna Wojciech
Wójcik Olivia
Kruszyna WojciechWójcik OliviaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów0 08

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
FANTAZJA - Kraków
Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA - Kraków2 (+1)121
2.Góral Dawid
Budzik Aneta
Góral Dawid
Budzik Aneta
Góral DawidBudzik Aneta0 02
3.Krasnowski Jakub
Kaczmarzyk Karolina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Krasnowski Jakub
Kaczmarzyk Karolina
Krasnowski JakubKaczmarzyk KarolinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza10 (-1)-110

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Martoń Bartosz
Bielenda Justyna
AKSEL - Rzeszów
Martoń Bartosz
Bielenda Justyna
Martoń BartoszBielenda JustynaAKSEL - Rzeszów2 (+1)121
2.Domański Bartłomiej
Grzegorczyk Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Domański Bartłomiej
Grzegorczyk Marta
Domański BartłomiejGrzegorczyk MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa11 (+1)1112
3.Podraza Daniel
Filipowicz Agnieszka
STYL - Kraków
Podraza Daniel
Filipowicz Agnieszka
Podraza DanielFilipowicz AgnieszkaSTYL - Kraków3 (+1)133
4.Baran Michał
Oleś Katarzyna
ZAMECZKOWA ST - Kielce
Baran Michał
Oleś Katarzyna
Baran MichałOleś KatarzynaZAMECZKOWA ST - Kielce9 (+1)194
5.Rozkuszka Dawid
Baniak Izabela
Rozkuszka Dawid
Baniak Izabela
Rozkuszka DawidBaniak Izabela1 15
6.Lizurej Tomasz
Gizler Kamila
DUET - Warszawa
Lizurej Tomasz
Gizler Kamila
Lizurej TomaszGizler KamilaDUET - Warszawa10 106
7.Kądziela Eryk
Potaczek Sylwia
FANTAZJA - Kraków
Kądziela Eryk
Potaczek Sylwia
Kądziela ErykPotaczek SylwiaFANTAZJA - Kraków1 17
8.Bajll Artur
Rybarczyk Anna Maria
POLISH CLUB - Warszawa
Bajll Artur
Rybarczyk Anna Maria
Bajll ArturRybarczyk Anna MariaPOLISH CLUB - Warszawa15 158
9.Grzebiela Rafał
Owczarek Izabela
ISKRA Praszka
Grzebiela Rafał
Owczarek Izabela
Grzebiela RafałOwczarek IzabelaISKRA Praszka6 69
10.Jurek Oskar
Niezabitowska Katarzyna
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Jurek Oskar
Niezabitowska Katarzyna
Jurek OskarNiezabitowska KatarzynaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów1 110

16-18 (Młodzież) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiewiórka Krzysztof
Lipowska Olga
RAGTIME - Kęty
Wiewiórka Krzysztof
Lipowska Olga
Wiewiórka KrzysztofLipowska OlgaRAGTIME - Kęty8 (+1)181
2.Grobecki Przemysław
Honkisz Wiktoria
STARDANCE - Kraków
Grobecki Przemysław
Honkisz Wiktoria
Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE - Kraków3 (+1)132
3.Rusin Przemysław
Wojtanowska Karolina
KLASA - Tarnów
Rusin Przemysław
Wojtanowska Karolina
Rusin PrzemysławWojtanowska KarolinaKLASA - Tarnów1 13
4.Wrona Grzegorz
Ogiela Aleksandra
CLASSIC Tuchów
Wrona Grzegorz
Ogiela Aleksandra
Wrona GrzegorzOgiela AleksandraCLASSIC Tuchów2 24
5.Dzierwa Hubert
Stankowska Weronika
KLASA - Tarnów
Dzierwa Hubert
Stankowska Weronika
Dzierwa HubertStankowska WeronikaKLASA - Tarnów2 (-1)-12

16-18 (Młodzież) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wrona Grzegorz
Ogiela Aleksandra
CLASSIC Tuchów
Wrona Grzegorz
Ogiela Aleksandra
Wrona GrzegorzOgiela AleksandraCLASSIC Tuchów10 (+1)1101
2.Rusin Przemysław
Wojtanowska Karolina
KLASA - Tarnów
Rusin Przemysław
Wojtanowska Karolina
Rusin PrzemysławWojtanowska KarolinaKLASA - Tarnów1 12
3.Dzierwa Hubert
Stankowska Weronika
KLASA - Tarnów
Dzierwa Hubert
Stankowska Weronika
Dzierwa HubertStankowska WeronikaKLASA - Tarnów4 43

16-18 (Młodzież) B ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kudra Michał
Pijar Beata
ZŁOTA PARA - Dębica
Kudra Michał
Pijar Beata
Kudra MichałPijar BeataZŁOTA PARA - Dębica3 (+1)131
2.Depczyński Tomasz
Jurczak Paulina
GRACJA - Krosno
Depczyński Tomasz
Jurczak Paulina
Depczyński TomaszJurczak PaulinaGRACJA - Krosno1 (+1)112
3.Wojciechowski Wojciech
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Wojciechowski Wojciech
Czerczak Aleksandra
Wojciechowski WojciechCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice0 03
4.Jurek Oskar
Niezabitowska Katarzyna
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Jurek Oskar
Niezabitowska Katarzyna
Jurek OskarNiezabitowska KatarzynaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów1 14
5.Płodzień Hubert
Kuryś Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Płodzień Hubert
Kuryś Martyna
Płodzień HubertKuryś MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 25

16-18 (Młodzież) B LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
IMPET - Warszawa
Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET - Warszawa7 (+1)171
2.Skórski Marcel
Krupa Angelika
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Skórski Marcel
Krupa Angelika
Skórski MarcelKrupa AngelikaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.7 (+1)172
3.Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro JakubKawa Klaudia5 (+1)153
4.PuchałaFTS Mateusz
KsiążekFTS Izabela
PuchałaFTS Mateusz
KsiążekFTS Izabela
PuchałaFTS MateuszKsiążekFTS Izabela2 24
5.Płodzień Hubert
Kuryś Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Płodzień Hubert
Kuryś Martyna
Płodzień HubertKuryś MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 35
6.Wojtas Jan
Baran Paulina
AXIS - Nowy Sącz
Wojtas Jan
Baran Paulina
Wojtas JanBaran PaulinaAXIS - Nowy Sącz1 16
7.Wojciechowski Wojciech
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Wojciechowski Wojciech
Czerczak Aleksandra
Wojciechowski WojciechCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice0 07