Grand Prix Senior Podkarpacki Festiwal Tańca OTT AKSEL-RESOVIA-201

2015-06-20 Rzeszów, AKSEL - Rzeszów


Plik z wynikami

25-34 Latin G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Głowacki RafałPietrucha - Głowacka Justyna
Szydłowski PrzemysławAbelyan Ruzanna
Szydłowski PrzemysławAbelyan Ruzanna
Pizoń JakubStachowska Patrycja
Goral MaciejOleszczak Anna
Goral MaciejOleszczak Anna

25-34 Standard G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Dobrakowski JanuszMaliszewska Beata
Pizoń JakubStachowska Patrycja
Głowacki RafałPietrucha - Głowacka Justyna
Goral MaciejOleszczak Anna

35-44 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona01
Król RobertKról Katarzyna02
Kazimirski JanLus-Sałdyka Anna03
Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka Ewa04
Tygielski JarosławTygielska Małgorzata05

35-44 Latin E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna01
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek Anna02
Jastrzębski JarosławBoryło Aneta03
Kut MarcinKuraś-Kut Edyta04
Bareła JarosławWieczorek-Bareła Monika05
Bobula KonradPotempa Renata06
Bobula KonradBoczar Monika06

35-44 Latin G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Górski JędrzejGórska Iwona
Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona
Łabno JakubDubowska Małgorzata
Nietubyć StanisławGoszyk Agnieszka
Ożóg PawełSiwielec Barbara
Nowak AleksanderStec Marta
Łysik WojciechŻelazna-Łysik Iwona
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek Anna
Jastrzębski JarosławBoryło Aneta
Kazimirski JanLus-Sałdyka Anna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna
Król RobertKról Katarzyna
Kazimirski JanLus-Sałdyka Anna
Kakuszi LaszloPolak Marta
Bobula KonradPotempa Renata
Bobula KonradBoczar Monika
Bareła JarosławWieczorek-Bareła Monika

35-44 Standard B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Damski BartłomiejDamska Agnieszka01

35-44 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Król RobertKról Katarzyna01
Nowak AleksanderStec Marta02
Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka Ewa03
Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona04
Sadlik JakubSzmidtke Jolanta05

35-44 Standard E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek Anna01
Damski BartłomiejDamska Agnieszka02
Jastrzębski JarosławBoryło Aneta03
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna04
Kut MarcinKuraś-Kut Edyta05
Bareła JarosławWieczorek-Bareła Monika06
Bobula KonradPotempa Renata07
Bobula KonradBoczar Monika07

35-44 Standard G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Górski JędrzejGórska Iwona
Król RobertKról Katarzyna
Dobrakowski JanuszMaliszewska Beata
Rosik KarolLaurowska Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek Anna
Nowak AleksanderStec Marta
Nietubyć StanisławGoszyk Agnieszka
Kakuszi LaszloPolak Marta
Rosik KarolLaurowska Anna
Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona
Król RobertKról Katarzyna
Jastrzębski JarosławBoryło Aneta
Damski BartłomiejDamska Agnieszka
Ożóg PawełSiwielec Barbara
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna
Kut MarcinKuraś-Kut Edyta
Bobula KonradPotempa Renata
Bobula KonradBoczar Monika
Bareła JarosławWieczorek-Bareła Monika

45-54 Latin E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Tygielski JarosławTygielska Małgorzata01
Bajer WojciechJagiełło-Bajer Barbara02
Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana Izabela03
Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena04
Mycek KrzysztofWełna Renata05
Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa06
Pacura BogusławPacura Marta07
Bakun PiotrBakun Elżbieta08
Kukuła JanuszKukuła Dorota08

45-54 Latin G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Choromański GrzegorzWiniarska-Choromańska Agnieszka
Such ZbigniewCzarnecka-Such Joanna
Skarka WojciechSkarka Barbara
Such ZbigniewCzarnecka-Such Joanna
Romanowski WitoldRomanowska Grażyna
Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga
Proficz AdamProficz Anna
Basak JarosławBasak Beata
Skarka WojciechSkarka Barbara
Tygielski JarosławTygielska Małgorzata
Romanowski WitoldRomanowska Grażyna
Bakun PiotrBakun Elżbieta
Proficz AdamProficz Anna
Bajer WojciechJagiełło-Bajer Barbara
Bakun PiotrBakun Elżbieta
Sadlik JakubSzmidtke Jolanta
Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana Izabela
Mycek KrzysztofWełna Renata
Kukuła JanuszKukuła Dorota

45-54 Standard E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Stępień RobertStępień Arleta01
Wasilewski MarekWasilewska Krystyna02
Bakun PiotrBakun Elżbieta03
Mycek KrzysztofWełna Renata04
Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena05
Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa06
Tygielski JarosławTygielska Małgorzata07
Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana Izabela08
Pacura BogusławPacura Marta08
Bajer WojciechJagiełło-Bajer Barbara010
Kukuła JanuszKukuła Dorota011

45-54 Standard G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Basak JarosławBasak Beata
Stępień RobertStępień Arleta
Ociepa RajmundWilczyńska Anetta
Romanowski WitoldRomanowska Grażyna
Romanowski WitoldRomanowska Grażyna
Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga
Sadlik JakubSzmidtke Jolanta
Sadlik JakubSzmidtke Jolanta
Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga
Skarka WojciechSkarka Barbara
Skarka WojciechSkarka Barbara
Wasilewski MarekWasilewska Krystyna
Proficz AdamProficz Anna
Proficz AdamProficz Anna
Bakun PiotrBakun Elżbieta
Bakun PiotrBakun Elżbieta
Mycek KrzysztofWełna Renata
Tygielski JarosławTygielska Małgorzata
Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana Izabela
Kukuła JanuszKukuła Dorota

Pow. 35 Latin Open

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Nowak AleksanderStec Marta01
Łysik WojciechŻelazna-Łysik Iwona02
Kazimirski JanLus-Sałdyka Anna03

Pow. 45 Latin B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Polanowski PawełGrabowska-Polanowska Beata01
Wanic WiesławUmińska-Wanic Krystyna04

Pow. 45 Standard B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Tygielski JarosławTygielska Małgorzata01
Polanowski PawełGrabowska-Polanowska Beata02
Wanic WiesławUmińska-Wanic Krystyna05

Pow.55 Latin E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Sułowski MarekSułowska Joanna01
Dąbek WacławDąbek Halina02

Pow.55 Latin G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Daniel ZbigniewDaniel Anna
Ciebień AdamBijak Bożena
Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka Ewa
Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona
Juszczyk ZdzisławFassa Wanda
Sułowski MarekSułowska Joanna
Dąbek WacławDąbek Halina
Juszczyk ZdzisławFassa Wanda

Pow.55 Standard E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Dąbek WacławDąbek Halina01
Sułowski MarekSułowska Joanna02

Pow.55 Standard G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Oruba AndrzejFedak Beata
Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka Ewa
Daniel ZbigniewDaniel Anna
Dąbek WacławDąbek Halina
Linek KrzysztofLinek Małgorzata
Ciebień AdamBijak Bożena
Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka Ewa
Sułowski MarekSułowska Joanna
Juszczyk ZdzisławFassa Wanda
Juszczyk ZdzisławFassa Wanda