INTEGRACYJNY OTT O GP BURMISTRZA WOŁOWA,PUCHAR STAROSTY WOŁOWSKIEGO

2015-06-14 WOŁÓW, IMPULS - Prochowice


Plik z wynikami

10-11 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Morawicki JakubSkulska Ilona261
Charyszyn KacperPławska JuliaD202
Chmiel JakubKlupa Natalia143
Żukowski MikołajKozołub Zofia84
Gonera TeodorWałowska Mariola75
Florczyk Jakub AntoniMadeja Julia66
Stadnik MateuszHanysz Kinga57

12-13 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Gardzielewski Wojciech StanisławRzeźnik Marta261
Kubasik SzymonKosikowska Alicja202
Henicz MiłoszRozmiarek Małgorzata143
Konowalczyk JakubBęben Julia84
Bernardi MateuszMiszczak Katarzyna75
Smoliński JakubSmolińska Klaudia66
Zalewski ŁukaszMłodawska Milena57

14-15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna271
Olejnik BartoszNowak Natalia212
Leciej RafałDrobna Aleksandra153
Ryterski DanielMaćkała Emilia94
Rudnicki SzymonKotulska Zuzanna85
Szelecheda DominikMigda Weronika76
Bogacz WojciechZawada Aleksandra67
Kliminowski AmadeuszLisowiec Aleksandra58

14-15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Malinowski WiktorOlejnik Patrycja251
Kliminowski AmadeuszLisowiec Aleksandra192
Bogacz WojciechZawada Aleksandra133
Ryterski DanielMaćkała Emilia74
Leciej RafałDrobna Aleksandra65
Szelecheda DominikMigda Weronika56

Pow. 15 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Buchowski ArkadiuszStachowiak Agata301
Mąkowski FilipBarylak Wiktoria242
Kozłowski RobertSiemaszko Wiktoria183
Najdek PawełKościńska Marta124
Polański BartoszJaniuk Kinga115
Słodownik MaciejKozinoga Klaudia106
Żurek MikołajMuszkieta Magdalena78
Grygiel DawidWłodarczyk Agata78
Mickiewicz AndrzejOrłowska Natalia610
Mistrzak PawełPociejkin Adriana511

Pow. 15 Latin B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Danielewicz MikołajRoszkowska Maria261
Kramski MateuszJabłońska Julia202
Spych AleksanderŻegalski AlicjaA143
Biały TomaszSzafran Weronika84
Magierowicz MateuszMorawicka Karolina75
Słoma MariuszSikora Joanna66
Bartman AleksanderSas Aurelia57

Pow. 15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Skarka MichałFajkis JuliaB291
Hamulecki Krzysztof MarcinŻmuda Aleksandra232
Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia173
Czinar MateuszLindberg Sara114
Krzyżanowski ŁukaszKozubal Agnieszka105
Górecki PawełTabor Nikola96
Grzelak KarolKulesa Magda87
Powęska MateuszGłodzińska Sabina78
Październik MateuszBernardi Patrycja69
Orłowski MateuszPych Izabela510

Pow. 15 Latin Open

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Gatnar JiriSygiet Marta01
Jaszewski TomaszKotarba Alicja02
Matecki AdamSosińska Anna03
Kusztal OskarKulpa Anna04
Antkowiak JacekKorytowska Wiktoria06

Pow. 15 Standard B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Basak MateuszKubatta Sandra241
Kurza JakubSapińska Iwona182
Iglewski MateuszDeckas Kornelia123
Krzyżanowski ŁukaszKozubal Agnieszka64
Biały TomaszSzafran Weronika55

Pow. 15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Mroczkowski RafałMroczkowska Katarzyna301
Antkowiak JacekKorytowska Wiktoria242
Bartman AleksanderSas Aurelia183
Hamulecki Krzysztof MarcinŻmuda Aleksandra124
Powęska MateuszGłodzińska Sabina115
Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia106
Knychała PrzemysławSzkudelska Aleksandra97
Orłowski MateuszPych Izabela88
Jagoda MaciejJaworska Wiktoria79
Górecki PawełTabor Nikola610
Październik MateuszBernardi Patrycja511

Pow. 15 Standard Open

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kalinowski SzymonGrabicka Grażyna01
Zając ArielZięba Monika02
Kolesnik RostislavWawrzynowicz Kinga03
Narajewski JakubSkorupa Katarzyna04
Kula RemigiuszDudek Aleksandra05

Pow. 45 Latin E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Rydzak TomaszRydzak Aleksandra01
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska Anna02
Krzykwa WojciechKrzykwa Anna03
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz Iwona05
Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna06
Wolak AdamBarciś Wioletta07

Pow. 45 Standard E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska Anna01
Stańczyk JerzyStańczyk Anna02
Rydzak TomaszRydzak Aleksandra03
Krzykwa WojciechKrzykwa Anna04
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz Iwona05
Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna06
Wolak AdamBarciś Wioletta08