OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Grand Prix Polski PTT

2015-06-20 Ostrowiec Świętokrzyski k/Kielc, TWIST - Ostrowiec Św.


Plik z wynikami

Latin

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kucharczyk KamilKorzycka Anna01

10-11 E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Bochniak MikołajWicińska AmeliaD241
Ablewicz NikodemKonczewska Zuzanna182
Pyrek KarolŁabno ZuzannaD123
Bólad MichałPawlikowska Amelia64
Leszczyński PatrykWaszyńska Natalia55

12-13 D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kleczko JakubWychowałek Wiktoria231
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaC172
Ogonowski JakubCzaja Julia113
Busiek JakubLisowska Karolina54

12-13 E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Molas BłażejKuranc IzabelaD251
Rojowiec KrzysztofPawełek GabrielaD192
Krempa PawełNiziołek NataliaD133
Krukowka KrzysztofGendarz Natalia74
Nowiński MaksymilianSzafraniec Julia65
Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka56

12-13 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Dąbkowski KacperKowal MałgorzataB261
Miś JakubSzpałek Agnieszka202
Pućka KacperMałczak Maja143
Adamczyk MateuszKamińska Paula84
Rencławowicz SzymonWierciszewska Laura75
Gędłek JakubJaworek Maria66
Lichota MichałJedlikowska Julia57

12-13 Latin G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna
Kubik TobiaszMielczarska Zuzanna
Myślicki DanielTąkiel Laura
Dąbkowski KacperKowal Małgorzata
Niedzielski PiotrKamińska Aleksandra
Miś JakubSzpałek Agnieszka
Zabłotny ErnestJarmuła Izabella
Rencławowicz SzymonWierciszewska Laura
Lichota MichałJedlikowska Julia
Zawora MarcinCierpich Karolina
Ogonowski JakubCzaja Julia

12-13 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Dąbkowski KacperKowal MałgorzataB271
Pućka KacperMałczak Maja212
Adamczyk MateuszKamińska Paula153
Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaB94
Gędłek JakubJaworek Maria85
Miś JakubSzpałek Agnieszka76
Lichota MichałJedlikowska Julia67
Myślicki DanielTąkiel Laura58

12-13 Standard G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Dąbkowski KacperKowal Małgorzata
Niedzielski PiotrKamińska Aleksandra
Rencławowicz SzymonWierciszewska Laura
Zabłotny ErnestJarmuła Izabella
Zawora MarcinCierpich Karolina
Ogonowski JakubCzaja Julia
Lichota MichałJedlikowska Julia

14-15 D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kidybiński PawełŁopocka Małgorzata261
Drożdż WiktorJagła KarolinaC202
Majos MichałZynek Oliwia Natalia143
Walas MateuszSołtysiak Aleksandra84
Zakrzewski PiotrWoźniak Kamila75
Tur SewerynChyła Aleksandra66
Chudzik KacperJeżyna Oliwia57

14-15 Latin B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Cybulski DamianGruszczyńska Kinga261
Oberda JakubTracz Oliwia202
Mielczarek AdrianJunak Weronika143
Góra JakubZiębora Kinga84
Wojciechowski StanisławDobińska Maja75
Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina66
Senderek PiotrKutera Julia57

14-15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Górka KacperBabiarz Aleksandra291
Olejnik BartoszNowak Natalia232
Weronowski Miłosz JakubChmielewska KamilaB173
Faracik ErykBieda Gabriela114
Danak MarcinWłoch Angelika105
Czerw MaciejStarońska Magdalena96
Brodacki BartekKrupa Julia87
Nagrabski MichałFilińska Zofia78
Kluch PatrykChocyk Wiktoria69
Gołębiowski DanielOlszówka Zuzanna510

14-15 Latin G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Pawłowski KacperMartyniec Anastazja
Połeć JanButko Viana
Budzik TomaszBartoszek Aleksandra
Zarzycki HubertKucharczyk Maja
Dudzik OliwerMurias Kinga
Oberda JakubTracz Oliwia
Mielczarek AdrianJunak Weronika
Orłowski JakubBatyra Katarzyna
Góra JakubZiębora Kinga
Weronowski Miłosz JakubChmielewska Kamila
Wojciechowski StanisławDobińska Maja
Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina
Senderek PiotrKutera Julia

14-15 Standard B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Zarzycki HubertKucharczyk Maja241
Micał KamilKrystek Kinga182
Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina123
Góra JakubZiębora Kinga64
Senderek PiotrKutera Julia55

14-15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kluch PatrykChocyk Wiktoria291
Kosal KamilStruk NataliaB232
Gołębiowski DanielOlszówka Zuzanna173
Oberda JakubTracz Oliwia114
Danak MarcinWłoch Angelika105
Nagrabski MichałFilińska Zofia96
Zyglarski PiotrLato Weronika87
Weronowski Miłosz JakubChmielewska Kamila78
Czerw MaciejStarońska Magdalena69
Brodacki BartekKrupa Julia510

14-15 Standard G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Połeć JanButko Viana
Budzik TomaszBartoszek Aleksandra
Orłowski JakubBatyra Katarzyna
Zarzycki HubertKucharczyk Maja
Micał KamilKrystek Kinga
Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina
Góra JakubZiębora Kinga
Senderek PiotrKutera Julia

16-18 Latin G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kucharczyk KonradPodsiadły Aleksandra
Kopaczyński MichałMeńko Monika
Trytko MichałLekarczyk Anna
Rozkuszka DawidBaniak Izabela
Gawęcki TomaszSyta Daria
Skórski MarcelKrupa Angelika

16-18 Standard G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kucharczyk KonradPodsiadły Aleksandra
Dębski PatrykDomańska Patrycja
Tama MikołajKuśnierz Sylwia
Gorczyca MarcinGrasza Maria
Gawęcki TomaszSyta Daria
Wiciński JakubŻukowska Paulina
Trytko MichałLekarczyk Anna
Polak MikołajStolarska Kinga

Pow. 15 D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kowalczyk KamilZięba NataliaC231
Ziętek ŁukaszMularczyk Beata172
Halama PawełLorencik Katarzyna MariaC113
Kuźma MateuszŁukasiewicz Ewa54

Pow. 15 Latin A

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Jesionek KarolGorczyca Sylwia231
Gawęcki TomaszSyta Daria172
Grzebiela RafałOwczarek Izabela113
Kocój MaciejKuźniak Kamila54

Pow. 15 Latin B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kopaczyński MichałMeńko Monika281
Polak MikołajStolarska KingaA222
Dębski PatrykDomańska Patrycja163
Mroczka PawełRogala Kamila104
Płodzień HubertKuryś Martyna95
Skórski MarcelKrupa Angelika86
Kornafel PatrykWojciechowska Ewelina77
Nowocin KacperSkóra Zuzanna68
Chwajta BartłomiejPreisner Jagienka59

Pow. 15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Sitek SebastianMiernik Natalia Wiktoria291
Głogowski PiotrPłaza Wioletta232
Kacprzak KacperSalamaga Julia173
Jasiewicz KarolWilk Klaudia114
Wrona GrzegorzOgiela Aleksandra105
Rogozik JakubJahel Sara96
Tadla PawełTadla Jolanta77
Wiciński JakubŻukowska Paulina77
Osiński MichałBrodacka Ola69
Czajka MateuszKurleto Izabella510

Pow. 15 Standard B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Wiciński JakubŻukowska Paulina241
Koguciuk JakubSokół Weronika182
Romerowicz KamilWierzbińska Kinga123
Chwajta BartłomiejPreisner Jagienka64
Nowocin KacperSkóra Zuzanna55

Pow. 15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kacprzak KacperSalamaga Julia251
Sitek SebastianMiernik Natalia Wiktoria192
Rogozik JakubJahel Sara133
Czajka MateuszKurleto Izabella74
Głogowski PiotrPłaza Wioletta65
Wiewiórka KrzysztofLipowska Olga56