Festiwal Tańca Opole 2015 GPP par Dorosłych i Młodzieży

2015-06-13 Opole, MAESTRO Opole


Plik z wynikami

10-11 D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Mazur MikołajRomanowska Oliwia231
Droś IgorDąbrowska Julia172
Sokołowski DawidDytwińska Gabriela113
Łuszczyszyn PiotrMichałczak Oliwia54

10-11 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kuczera KamilGalos Oliwia271
Bólad MichałPawlikowska Amelia212
Szozda MichałSzymała Julia153
Samorek NatanielKaroń Iga94
Morawicki JakubSkulska Ilona85
Reginek FilipStraus Emilia76
Drab MichałStefańska Karolina67
Narloch JakubOracz Paulina58

10-11 Kombinacja G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Skubański MarcelMazurek Amelia
Nestorowski MiłoszMajerowska Weronika

10-11 Kombinacja H

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Lenarczyk MarekLisek Aleksandra
Jędryszczak PawełStaś Pola
Suszek WitoldSuszek Natalia
Bielas KarolMazurova Nikola
Banaś WiktorUlbrich Klaudia
Bartczak TymoteuszJaskulska Hanna
Kokot OliwierSiejka Weronika
Zdzuj KacperSalzburg Amelie

12-13 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kleczko JakubWychowałek Wiktoria271
Kowalewski ŁukaszSitko EwaC212
Patrzyk MaksymilianKot Amelia153
Biedroń TymoteuszMagnuska KatarzynaC94
Bolek MarcelDomagała Oliwia85
Małecki DawidCwalina Sara76
Markiewicz JakubArczyńska Daria67
Szymański KarolAndruszkiewicz Kamila58

12-13 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Krukowka KrzysztofGendarz Natalia271
Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara212
Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka153
Weczerek AdrianCabaj Helena94
Łukianowski KacperPolak Joanna85
Nowak DamianWoźnicka Martyna76
Kowalczyk RafałRajda Wiktoria67
Musioł MichaelBłach Manuela58

12-13 Kombinacja G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Brzeźny BartoszBrzeźny Malwina
Kulik BartekKwiek Paulina
Zarzycki GabrielZięba Karina
Groehlich GrzegorzPlekaniec Nikola
Okulicz-Kozaryn RafałPacholicka Gabriela

12-13 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Miś JakubSzpałek Agnieszka231
Szozda MaciejGulka Klaudia172
Gajdera DawidSitko Edyta113
Rencławowicz SzymonWierciszewska Laura54

12-13 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna241
Gajdera DawidSitko Edyta182
Miś JakubSzpałek Agnieszka123
Pyrzyński MateuszMurawska Wiktoria64
Szozda MaciejGulka Klaudia55

14-15 D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Wrzesiński ArturPecyna Zuzanna231
Walas MateuszSołtysiak Aleksandra172
Budny HubertRyba Paulina113
Młodzieniak DenisKrzak Aleksandra54

14-15 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Sygitowicz MikołajMisztela WiktoriaD341
Mickiewicz DanielBłaszczyk Jagoda282
Jarosz MichałKucharska Justyna223
Wojciechowski MichałDrabik Oliwia164
Maślak JakubSobasik Marta155
Jędrycha DamianDrabczyk Karolina146
Jeziorek ŁukaszJaroń Karina137
Ślusarczyk KrzysztofGębala Marta128
Rachfalski WojciechSiemionka Paulina119
Kopyto SebastianŻurek Patrycja1010
Augustyniak DominikŚwiatowska Iga911
Hofbauer MaciejŚnieżek Julia812
Hołda JanPodsiadło Anna713
Hofbauer MikołajRagan Julia614
Muzia RadosławRozmus Aleksandra515

14-15 Latin B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Śledź KarolDomaradzka Julia281
Mielczarek AdrianJunak Weronika222
Mrowiec AdrianKorzeniak Oliwia163
Rojek SzymonNiepsujewicz Oliwia104
Kakakis NikodemNapora Magdalena95
Iwaszuk MateuszKorzeniowska Anna86
Tułak KonradKawa Julia77
Wrześniak JakubNylec Weronika59

14-15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Grzywaczewski WiktorNicpoń Marcelina311
Miśtal SzymonLang MagdalenaB252
Stacha KacperŁoś KatarzynaB193
Faracik ErykBieda Gabriela134
Leciej RafałDrobna Aleksandra125
Włochowicz MateuszKubiak Julia116
Ślazyk JakubManowska Weronika107
Kosek MarcinParoń Oliwia98
Polok KsaweryBaryliszyn Maria89
Sobania AndreasBartosiewicz Kinga710
Ryterski DanielMaćkała Emilia511
Szyporta MateuszKosno Wiktoria511

14-15 Standard B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Iwaszuk MateuszKorzeniowska Anna211
Knapik JakubKnapik Aleksandra152

14-15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Miśtal SzymonLang MagdalenaB331
Sowa KamilKolarczyk IzabelaB272
Krentosz AleksanderPrymerska WiktoriaB213
Kosal KamilStruk Natalia154
Włochowicz MateuszKubiak Julia145
Szyporta MateuszKosno Wiktoria136
Mrowiec AdrianKorzeniak Oliwia127
Leciej RafałDrobna Aleksandra118
Ryterski DanielMaćkała Emilia109
Polok KsaweryBaryliszyn Maria910
Ślazyk JakubManowska Weronika811
Kosek MarcinParoń Oliwia712
Sobania AndreasBartosiewicz Kinga613
Faracik ErykBieda Gabriela514

16-18 Latin G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Spychalski MateuszBogucka Nikola
Kowalczyk KonradŁągiewka Wiktoria
Masłowski MieszkoFaber Agata
Szczepaniak MateuszBorecka Izabela
Kapitan CyprianPawlak Maja
Bomba SebastianJakus Magdalena
Kulawik KarolLangier Julia
Kopaczyński MichałMeńko Monika
Dróżdż OlgierdMalarz Justyna
Bator FilipDederko Magdalena
Mróz ŁukaszGil Wiktoria

16-18 Standard G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Szczepaniak MateuszBorecka Izabela
Frach DominikNabiałek Joanna
Mróz ŁukaszGil Wiktoria
Dębski PatrykDomańska Patrycja
Kolczarek MikołajKała Iga
Czarnota PatrykChosta Milena
Dróżdż OlgierdMalarz Justyna

8-9 H

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Otto AdamPawełczak Paulina
Polok CezarySekita Aleksandra
Łuniewicz FranciszekĆwikła Paula
Rybczyński MikołajDuszyńska Antonia
Spaleniak SzymonLasota Anna
Bolibrzuch PawełPlenert Marta
Michalczyk SebastianPodolska Katarzyna
Sydor KacperSowietzka Zuzanna
Wenzke AdamKrause Dominika
Demel KamilSzymków-Stadnicka Julia
Lipski SławomirRosa Martyna

Pow. 15 D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Banaszkiewicz KrzysztofOrzechowska Sylwia Natalia251
Szymaniec WojciechWojak Aneta192
Ortwein RafałSmoleń Alicja133
Jureczko DawidIdasiak Dominika74
Warzyc MateuszTarnowska Tamara65
Szemiczek SzymonPolesińska Ewa56

Pow. 15 E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Stryjniak KrzysztofGrotkiewicz Weronika231
Kaczmarek MikołajPiechel Monika172
Pendzich AlanHassa Karolina113
Bogdziewicz DawidJureczko Magda54

Pow. 15 Latin A

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Lizurej TomaszGizler Kamila241
Boja TomaszLewandowska Monika182
Kusztal OskarKulpa Anna123
Duda MaciejDana Dominika64
Bator FilipDederko Magdalena55

Pow. 15 Latin B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Gołąb ArturJureczko Marta361
Danielewicz MikołajRoszkowska Maria302
Boluk BartłomiejSkuła Eliza243
Bednarczuk MateuszKondrat Klaudyna184
Brzeziński PrzemysławFrankowska Sandra175
Czaja WojciechKrzysztofczyk Karolina166
Hull AndrzejKucharczyk Barbara157
Bomba SebastianJakus Magdalena138
Kastelik ŁukaszKiełbik Natalia138
Kierat DariuszGalewicz Agnieszka1210
Pieczyrak KamilRytkowska Wiktoria1012
Magierowicz MateuszMorawicka Karolina913
Karpiński MarcinJaruszowiec Patrycja814
Wójcik SzymonMikołajska Zofia715
Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona616
Piechota DominikStronczek Hanna517

Pow. 15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Bolek MichałMykicka AleksandraB291
Przygoda JeremiŁach Magda232
Matysek MikołajKarczmarz AgnieszkaB173
Szynal PawełSych Ewa114
Jaruszewski DawidBaranowska Wiktoria105
Warsitz JakubBrzozowska Agata96
Bajerski PawełAbram Agnieszka87
Skarka MichałFajkis Julia78
Nabiałczyk BartoszJurek Marta69
Tasarz FilipPęciak Aleksandra510

Pow. 15 Standard A

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Nowak KrzysztofKijak Martyna291
Kierat DariuszGalewicz Agnieszka232
Czarnota PatrykChosta Milena173
Argier AdamSakidon Bożena114
Gzowski DominikSzmagierewska Maja105
Jaglarz TomaszWójcicka Dagmara96
Karpiński MarcinJaruszowiec Patrycja77
Kolczarek MikołajKała Iga77
Adamczyk RafałKarbowniczek Anna69
Masłowski MieszkoFaber Agata510

Pow. 15 Standard B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Stempka KewinBaniusiewicz Anna301
Pieczyrak KamilRytkowska Wiktoria242
Boja TomaszLewandowska Monika183
Wójcik PiotrKubicka Ewelina Urszula124
Kulawik KarolLangier Julia115
Kastelik ŁukaszKiełbik Natalia106
Kubicz DominikBańkowska Magdalena97
Kapitan CyprianPawlak Maja78
Koniarz TomaszCiślak Agata78
Wójcik SzymonMikołajska Zofia610
Bator FilipDederko Magdalena511

Pow. 15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Jaruszewski DawidBaranowska Wiktoria311
Fogel MateuszLewandowska Paulina252
Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataB193
Górniak KamilSzpila Magdalena134
Okon SebastianSmolarek Agata125
Warsitz JakubBrzozowska Agata116
Mroczkowski RafałMroczkowska Katarzyna107
Nowak BartoszGruszka Patrycja88
Jagoda MaciejJaworska Wiktoria88
Duda MichałPudełko Ludwika710
Bajerski PawełAbram Agnieszka611
Rykała WojciechSzyja Katarzyna512

Pow. 19 Latin G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Zaprawa MarcinFilipczuk Paulina
Gałek MichałGałek Klaudia
Milcarz PawełStaniek Dominika
Gatnar JiriSygiet Marta
Sar WojciechPasek Monika
Wojszel PrzemysławKowal Magdalena
Ostrowski MateuszDudek Marzena
Szeliga MichałPrzydział Katarzyna
Wosiak RafałKarwatowska Marzena
Rygielski MaciejWęglińska Iwona
Górski PatrykHubicka Anna
Główka TomaszSurówka Joanna
Barakowski MichałKaczmarek Anna
Czekaj PiotrHajkiewicz Justyna
Więckowski RafałStępień Katarzyna
Kusztal OskarKulpa Anna
Hull AndrzejKucharczyk Barbara
Bednarczuk MateuszKondrat Klaudyna
Sakun FedorCieślak Patrycja

Pow. 19 Standard G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kalinowski SzymonGrabicka Grażyna
Zając ArielZięba Monika
Kolesnik RostislavWawrzynowicz Kinga
Nowak KrzysztofKijak Martyna
Kierat DariuszGalewicz Agnieszka
Narajewski JakubSkorupa Katarzyna
Dębski PatrykDomańska Patrycja
Pawlaczyk MichałSłotwińska Adrianna
Smutnicki TomaszMazurek Judyta
Gzowski DominikSzmagierewska Maja
Jaglarz TomaszWójcicka Dagmara
Piechota DominikStronczek Hanna
Sakun FedorCieślak Patrycja
Argier AdamSakidon Bożena

Pow. 35 Standard Open

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Górski JędrzejGórska Iwona01
Rosik KarolLaurowska Anna02
Król RobertKról Katarzyna03
Obłąk WojciechObłąk Małgorzata04