X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Redziny 2015

2015-05-24 Rędziny k/Częstochowy, ZORBA - Mykanów


Plik z wynikami

10-11 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Drogosz IgorArczewska Zofia221
Samorek NatanielKaroń Iga162

12-13 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Ogonowski JakubCzaja Julia281
Kowalewski ŁukaszSitko Ewa222
Biedroń TymoteuszMagnuska Katarzyna163
Serkowski Mikołaj FilipOrnat Dominika104
Goły FilipJędrzejczyk Justyna95
Patrzyk MaksymilianKot Amelia86
Busiek JakubLisowska Karolina77
Małecki DawidCwalina Sara68
Szymański KarolAndruszkiewicz Kamila59

12-13 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Włoch MikołajKosińska Katarzyna331
Mateja IgorPorębska Agnieszka272
Kowalewski MarcinZychma Dominika213
Lipnicki WojciechGryczka Marta154
Kita PatrykKonieczko Agata145
Dubielski MaciejKowalczyk Julia136
Piotrowski JakubKukulska Natalia127
Kuś DawidTerlikowska MajaD118
Fugiel TomaszMarkus Weronika109
Nowakowski KamilMotyka Zuzanna910
Szynal DanielLipka Diana811
Posieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka612
Wytwer CezaryPogorzelec Zuzanna Elżbieta612
Reng KacperReng Klementyna514

12-13 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Dąbkowski KacperKowal Małgorzata311
Pućka KacperMałczak Maja252
Muller MichałFrankiewicz Julia193
Pyrzyński MateuszMurawska Wiktoria134
Mohana AdamSiwko Marcelina125
Gajdera DawidSitko Edyta116
Haduch JakubPasamonik Ismena107
Nowicki WiktorCzarnobaj Natalia98
Lichota MichałJedlikowska Julia89
Szozda MaciejGulka Klaudia710
Michalski DawidStempka Sara611
Skrobisz EmanuelZagórska Małgorzata512

12-13 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Dąbkowski KacperKowal Małgorzata321
Mazur JakubBozacka Julia262
Ryba ArkadiuszSkupień Zofia203
Mohana AdamSiwko Marcelina144
Muller MichałFrankiewicz Julia135
Gajdera DawidSitko Edyta126
Pućka KacperMałczak Maja117
Haduch JakubPasamonik Ismena108
Michalski DawidStempka Sara99
Szozda MaciejGulka Klaudia810
Pyrzyński MateuszMurawska Wiktoria711
Skrobisz EmanuelZagórska Małgorzata612
Lichota MichałJedlikowska Julia513

14-15 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kubacki KacperKałuzińska Kaja261
Ciołczyk DominikSzymiec Wiktoria202
Wrzesiński ArturPecyna Zuzanna143
Bednarek MateuszSzczęch Karolina84
Postawa PatrykSkotalczyk Amanda75
Schultz MichałOlejnik Sara66
Ćwiek KrzysztofKaleta Katarzyna57

14-15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kowalski MiłoszSadziak WiktoriaB291
Weronowski Miłosz JakubChmielewska Kamila232
Marcinkowski JanUrban Patrycja173
Stacha KacperŁoś Katarzyna114
Ślazyk JakubManowska Weronika105
Kozieł JakubBenisz Klaudia96
Słociński EmanuelKudzielko Zuzanna87
Włochowicz MateuszKubiak Julia78
Klecha PawełKazimierczak Julia69
Stefański TomaszŚliwka Urszula510

14-15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Marcinkowski JanUrban Patrycja241
Włochowicz MateuszKubiak Julia182
Kowalski MiłoszSadziak Wiktoria123
Weronowski Miłosz JakubChmielewska Kamila64
Stefański TomaszŚliwka Urszula55

Pow. 15 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Pawlik MichałCimała Anna271
Orawski AdamKurpas Żaneta212
Okon SebastianSmolarek Agata153
Radłowski TymoteuszWiklańska Katarzyna94
Cienkosz KacperBułaś Natalia85
Marszałek MarcelLitwin Patrycja76
Jureczko DawidIdasiak Dominika67
Warzyc MateuszTarnowska Tamara58

Pow. 15 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Strządała MarekPabich Ewelina231
Woźniak ŁukaszWolańska Katarzyna172
Tkacz RafałAndrusiak Jolanta113
Pendzich AlanHassa Karolina04

Pow. 15 Latin B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Brzeziński PrzemysławFrankowska Sandra291
Wawrzak WiktorSkonieczna DominikaA232
Danielewicz MikołajRoszkowska Maria173
Bigosiński KacperFrach Julia114
Dębski PatrykDomańska Patrycja105
Polewski KamilJankowska Marta96
Kierat DariuszGalewicz Agnieszka87
Talik MikołajSergiel Weronika78
Kielski MichałSukiennik Karolina59
Klimczak JakubTelęga Paulina59

Pow. 15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Szmulka ŁukaszPiątek Magdalena Maria301
Szynal PawełSych Ewa242
Skarka MichałFajkis Julia183
Warsitz JakubBrzozowska Agata124
Nabiałczyk BartoszJurek Marta115
Kacprzak KacperSalamaga Julia106
Tasarz FilipPęciak Aleksandra97
Rogozik JakubJahel Sara88
Głodny SzymonWardyń Sylwia79
Jaruszewski DawidBaranowska Wiktoria610
Zagórski JanWoźniak Ewelina511

Pow. 15 Standard A

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kolczarek MikołajKała Iga261
Kierat DariuszGalewicz Agnieszka202
Bronowski KarolLorenc-Kozik Kamila143
Rządkowski KamilMarkiewicz Paulina84
Kuliś PiotrSitak Joanna75
Głąb KonradMorga Paulina57

Pow. 15 Standard B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Stempka KewinBaniusiewicz Anna251
Kwapis ArturGrabowska Karina Agnieszka192
Szlachtowski MichałRąba Klaudia133
Mandryk MiłoszSzymczyk Dominika74
Śliwa PawełNykiel Weronika65
Góra MateuszMaślanka Julia56

Pow. 15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Fogel MateuszLewandowska Paulina321
Plata DawidRudkowska JulitaB262
Gryczka AdamLenarczyk OliwiaB203
Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria144
Mroczkowski RafałMroczkowska Katarzyna135
Kołodziej DawidOlszowy Angelika126
Nowak BartoszGruszka Patrycja117
Rogozik JakubJahel Sara108
Wiewiórka KrzysztofLipowska Olga99
Górniak KamilSzpila Magdalena810
Wawrzak WiktorSkonieczna Dominika711
Warsitz JakubBrzozowska Agata612
Zagórski JanWoźniak Ewelina513