EURO DANCE FESTIVAL ASTRA SZCZECIN 2015

2015-06-20 Szczecin, ASTRA - Szczecin


Plik z wynikami

10-11 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Przygocki MikołajBinienda EmiliaC231
Jurczyszyn KacperOleba Magdalena172
Dziduch GrzegorzKłodzińska Weronika113
Olbiński MateuszPlotka Marcelina54

10-11 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Tomczyk ŁukaszParcheta WeronikaD251
Tomaszewski PatrykKonieczna Aleksandra192
Jaensch TymoteuszKubiak Aleksandra133
Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta74
Szperka TomaszLunk Laura65
Fila WojciechKolanowska Pola56

12-13 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Martin JakubPluskota OlgaC281
Grabowski PatrykSobiech Weronika222
Kuźnik DamianOlejnik Karolina163
Sierociński WojciechCupak Kornelia104
Woga NikodemSkrzypek Patrycja95
Markowski TomaszKrzywicka Magdalena86
Nowakowski IgnacyKarnecka Barbara77
Oleszak HubertMałek Alicja68
Sarafin OliwerPociej Natalia59

12-13 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Mosiejczuk HubertWielgus Agata261
Lipiński DanielStępień Gabriela202
Łajca DawidNawrocka Jagoda143
Kowalczuk MaurycyRadoń Anna84
Błaszak RafałSkiba Maja75
Ubych MarcelChytra Klaudia66
Ewangelu EvangelosFedyk Aleksandra57

12-13 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Szpakowicz RobertRogowska Oliwia221
Świątek WiktorJankowska Natalia162
Jaskulski MichałRożek Aleksandra103

12-13 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Świątek WiktorJankowska Natalia211
Jaskulski MichałRożek Aleksandra152

14-15 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Janicki OskarWojniusz AleksandraC301
Wysocki JakubRóżycka Martyna242
Chudzia MichałSzymkiewicz Aleksandra183
Czabator MichałDubicka Emilia124
Starski KacperŚwiąder Aleksandra115
Krawczyk KacperFriedensberg Estera106
Podolak DorianKarczewska-May Viktoria87
Jurczyk KrzysztofPieńczuk Olga87
Jagielski KarolHeronimek Sandra79
Koźba MichałTrojanowska Anna610
Kamusiński JakubHeda Patrycja511

14-15 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Frączak WojciechDytko Paulina271
Kliński FilipPrzybylska Maja212
Szelczyński JakubMaciejewska Maria153
Podolski MichałZborowska Zuzanna94
Jakubowski FilipJaśkowiak Julia85
Rosłonkiewicz MateuszDydak Wiktoria76
Pinecki PatrykPinecka Klaudia67
Chwiałkowski FilipPułka Marta58

14-15 Latin B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Baranowski KrzysztofKaplińska Zofia192
Matković MarcinGierszewska Natalia133
Fedyk KrzysztofSoroko Julia74
Mrozek DanielOlbińska Maja65
Sak MateuszBrzezińska Zuzanna56

14-15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Orwat KonradHalat AnnaB311
Klepacki RafałMoncport Natalia252
Sajdak JerzyPiętal Ola193
Sokołowski JanHedder Julia134
Malinowski WiktorOlejnik Patrycja125
Jagielski KarolKowalczyk Milena116
Dybaś PawełKuta Marianna107
Jasiński JakubWaszczuk Maja98
Jurczyk KrzysztofOniszk Kamila89
Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia610
Gorczak GabrielLis Weronika610
Sobański FilipSieradzan Jaśmina512

14-15 Latin Open

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Baranowski KrzysztofKaplińska Zofia02
Matković MarcinGierszewska Natalia04
Mrozek DanielOlbińska Maja05
Fedyk KrzysztofSoroko Julia06

14-15 Standard B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Fedyk KrzysztofSoroko Julia231
Baranowski KrzysztofKaplińska Zofia172
Matković MarcinGierszewska Natalia113

14-15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Sokołowski JanHedder JuliaB311
Sajdak JerzyPiętal Ola252
Jasiński JakubWaszczuk MajaB193
Malinowski WiktorOlejnik Patrycja134
Dybaś PawełKuta Marianna125
Orwat KonradHalat Anna116
Klepacki RafałMoncport Natalia107
Gorczak GabrielLis Weronika98
Jagielski KarolKowalczyk Milena89
Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia710
Jurczyk KrzysztofOniszk Kamila611
Sobański FilipSieradzan Jaśmina512

14-15 Standard Open

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Mrozek DanielOlbińska Maja01
Fedyk KrzysztofSoroko Julia02
Sokołowski JanHedder Julia03
Jasiński JakubWaszczuk Maja04
Matković MarcinGierszewska Natalia05
Baranowski KrzysztofKaplińska Zofia06

16-20 Latin Open

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Adamczyk DominikLasko Daria01
Tchórzewski SandroZwanzig Patrycja03
Karkosz FilipChocian Carmen04
Grabowski DamianBorkowska Patrycja05
Antosz GrzegorzKmieciak Ewelina06
Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia07

16-20 Standard Open

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia01
Karkosz FilipChocian Carmen02
Adamczyk DominikLasko Daria03
Grabowski DamianBorkowska Patrycja04
Duszyński JakubSłomczyńska Kaja05
Kramski MateuszJabłońska Julia06
Antosz GrzegorzKmieciak Ewelina07

Pow. 15 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Piskulak PatrykKaput Natalia271
Otorowski AdamAntonów Karolina212
Mąkowski FilipBarylak Wiktoria153
Jabłoński BartłomiejKot Nikola94
Drabko BenjaminMatysiak Sara85
Pacelik PatrykTomoń Julita76
Słodownik MaciejKozinoga Klaudia67
Borkiewicz JakubBorkiewicz Marta58

Pow. 15 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Zięba JakubKraszewska Monika251
Stasiak KrzysztofPociej Aleksandra192
Leszczyński WitoldKaczperska Anita133
Słota KarolJagiełka Gabriela74
Dominiak KacperŻmuda Michalina65
Jędrzejewski JanArtiuchow Emilia56

Pow. 15 Latin B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kastelik ŁukaszKiełbik Natalia311
Tchórzewski SandroZwanzig Patrycja252
Karkosz FilipChocian Carmen193
Winkler MiłoszJankowska Magdalena134
Kramski MateuszJabłońska Julia125
Grabowski DamianBorkowska Patrycja116
Kaczałko TomaszGromadzka Sara107
Korbanek SzymonKorbanek Kornelia98
Kramski DamianSkorupka Alicja89
Duszyński JakubSłomczyńska Kaja710
Frodyma AmadeuszKrynicka Wiktoria611
Adamcewicz JakubFilinowicz Aleksandra512

Pow. 15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kujawiński PatrykKanclerz Michalina251
Holeksa RobertGrześków Maja192
Pietek MichałFijołek Żaneta133
Toczko PatrykRot Agata74
Piechota KonradZahorowska Adrianna65
Konarzewski JakubPietrzykowska Natalia56

Pow. 15 Latin Open

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Konopiński DawidSzyc Klaudia04
Rejmer PatrykGrzybowska Angelika06
Dudarewicz AdamMazurek Iga07
Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn Elwira08
Maciołka Jan PiotrMaciołka Agnieszka08
Słowikowski ŁukaszKaczmarek Kinga010
Mocek MateuszMocek Magdalena011

Pow. 15 Standard B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Adamczyk DominikLasko Daria311
Duszyński JakubSłomczyńska Kaja252
Kramski DamianSkorupka Alicja193
Kastelik ŁukaszKiełbik Natalia134
Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn Elwira125
Kaźmierczak JakubGrzelaczyk Nikola116
Antosz GrzegorzKmieciak Ewelina107
Adamcewicz JakubFilinowicz Aleksandra98
Frodyma AmadeuszKrynicka Wiktoria89
Spych AleksanderŻegalski Alicja710
Toczko PatrykRot Agata611
Pietek MichałFijołek Żaneta512

Pow. 15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Banaszek BartłomiejMysiorek Julia261
Bartman AleksanderSas Aurelia202
Tonder ŁukaszStawicka Marta143
Mroczkowski RafałMroczkowska Katarzyna84
Piechota KonradZahorowska Adrianna75
Drążewski NikodemPiekarska Agnieszka66
Konarzewski JakubPietrzykowska Natalia57

Pow. 15 Standard Open

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Konopiński DawidSzyc Klaudia01
Słowikowski ŁukaszKaczmarek Kinga02
Maciołka Jan PiotrMaciołka Agnieszka03
Foksiński AdrianKastelik Karolina04
Sikora MaciejSiemieniec Maria05