X JUBILEUSZOWY OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OLEŚNICY

2015-05-23 OLEŚNICA,


Plik z wynikami

10-11 Kombinacja G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Dziedzic MichałCzopnik Emilia
Zdrojek FilipLis Zofia
Nestorowski MiłoszMajerowska Weronika
Poparda WojciechLech Alicja
Kwiatkowski KonradJugowiec Weronika
Dziedzic MikołajWróbel Sara
Jakubiak JanJanczyk Antonina
Bąk ŁukaszLewek Hanna

10-11 Kombinacja H

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Bielas KarolMazurova Nikola

12-13 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Krawczyk DawidPiskozub Martyna251
Kowalewski ŁukaszSitko Ewa192
Biedroń TymoteuszMagnuska Katarzyna133
Małecki DawidCwalina Sara74
Ignaszewski MaxwellKicińska Dominika65
Szymański KarolAndruszkiewicz Kamila56

12-13 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Antos AdrianLudkiewicz KatarzynaD301
Gardzielewski Wojciech StanisławRzeźnik Marta242
Markiewicz JakubArczyńska DariaD183
Konowalczyk JakubBęben Julia124
Priemel AdrianGusta Michalina115
Kubasik SzymonKosikowska Alicja106
Jasięga JoachimGradowska Laura97
Bosy Dominik WojciechRaczkowiak Julia88
Wytwer CezaryPogorzelec Zuzanna Elżbieta79
Bugaryn BartoszPodgórska Julia610
Nowak MateuszNowak Wiktoria511

12-13 Kombinacja G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Lech MikołajKryza Jagoda
Zarzycki GabrielZięba Karina
Ptak MiłoszŁukianowska Katarzyna
Suchowolak OskarNowińska Maja
Hojak OskarPawlak Dominika
Hołoś DominikGajewska Amelia
Wytwer Daniel AleksanderKrótkiewicz Aleksandra
Janic SzymonPowąska Amelia

12-13 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Pyrzyński MateuszMurawska Wiktoria241
Muller MichałFrankiewicz Julia182
Szozda MaciejGulka Klaudia123
Gajdera DawidSitko Edyta64
Świątek WiktorJankowska Natalia55

12-13 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna251
Świątek WiktorJankowska Natalia192
Muller MichałFrankiewicz Julia133
Gajdera DawidSitko Edyta74
Szozda MaciejGulka Klaudia65
Pyrzyński MateuszMurawska Wiktoria56

14-15 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Bednarek MateuszSzczęch Karolina271
Budny HubertRyba Paulina212
Loba PrzemysławAleksandra Ostalak153
Dancewicz ArkadiuszBorzęcka Wiktoria94
Młodzieniak DenisKrzak Aleksandra85
Kloska PawełWróbel Laura76
Kloska PiotrHolka Katarzyna67
Marcisz JakubKowalska Wiktoria58

14-15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata311
Szelecheda DominikMigda Weronika252
Stacha KacperŁoś Katarzyna193
Ryterski DanielMaćkała Emilia134
Słociński EmanuelKudzielko Zuzanna125
Włochowicz MateuszKubiak Julia116
Kliminowski AmadeuszLisowiec Aleksandra97
Kozieł JakubBenisz Klaudia97
Wawrzyczny PawełSzymiczek Martyna89
Bogacz WojciechZawada Aleksandra710
Sobania AndreasBartosiewicz Kinga611
Macura BogdanKogut Alicja512

14-15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Sowa KamilKolarczyk Izabela271
Włochowicz MateuszKubiak Julia212
Kycia JakubKnychas ZuzannaB153
Ryterski DanielMaćkała Emilia94
Kliminowski AmadeuszLisowiec Aleksandra85
Bogacz WojciechZawada Aleksandra76
Macura BogdanKogut Alicja67
Sobania AndreasBartosiewicz Kinga58

8-9 H

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Jarczak MichałJurczenia Amelia
Skowronek KrzysztofSosna Amelia
Fabian RomanZakręt Klaudia
Sydor KacperSowietzka Zuzanna
Wenzke AdamKrause Dominika

Pow. 15 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Okon SebastianSmolarek Agata211
Buchowski ArkadiuszStachowiak Agata152

Pow. 15 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Woźniak ŁukaszWolańska Katarzyna241
Kościński KamilOlszewska Maria182
Podobiński JanBaczyńska Paulina123
Stryjniak KrzysztofGrotkiewicz Weronika64
Młynarski MaciejSuszycka Wanessa55

Pow. 15 Latin A

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Dziadowicz KacperŁukasiewicz Justyna211
Litorowicz OskarKarpińska Natalia152

Pow. 15 Latin B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Narajewski JakubWawrzynowicz KingaA301
Danielewicz MikołajRoszkowska Maria242
Brzeziński PrzemysławFrankowska Sandra183
Bator FilipDederko Magdalena124
Czaja WojciechKrzysztofczyk Karolina115
Lorek BartoszRudkowska Barbara106
Talik MikołajSergiel Weronika97
Winkler MiłoszJankowska Magdalena88
Kastelik ŁukaszKiełbik Natalia79
Korman AdrianStrochalska Klaudia610
Piotrowski WojciechDumańska Julia511

Pow. 15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Skarka MichałFajkis Julia301
Drozd JakubPolańska Ewelina242
Bolek MichałMykicka Aleksandra183
Łabiński WojciechZielazek Anna124
Tasarz FilipPęciak Aleksandra115
Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata106
Jasiński KamilBrożek Marta Maria97
Głodny SzymonWardyń Sylwia88
Grzelak KarolKulesa Magda79
Kahl MironAdamczyk Kasandra610
Powęska MateuszGłodzińska Sabina511

Pow. 15 Standard B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Stańczyk JakubMarszałek Magdalena231
Kastelik ŁukaszKiełbik Natalia172
Łukasik BartłomiejPolak Monika113
Korman AdrianStrochalska Klaudia54

Pow. 15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata281
Piotrowski WojciechDumańska Julia222
Tonder ŁukaszStawicka Marta163
Drozd JakubPolańska Ewelina104
Bolek MichałMykicka Aleksandra95
Plata DawidRudkowska Julita86
Kahl MironAdamczyk Kasandra67
Łabiński WojciechZielazek Anna67
Powęska MateuszGłodzińska Sabina59