V OTTT O PUCHAR SMT SUKCES Miodowe GPP MŁODZIEŻY

2015-05-16 Kluczbork,


Plik z wynikami

10-11 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kuźma WojciechWiewiórka Julia231
Dobrowolski OskarSzmigielska Maja172
Łuszczyszyn PiotrMichałczak Oliwia113
Glajzner JakubWasilewska Julia54

10-11 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Nowak MaksymilianSłocińska Iga261
Drogosz IgorArczewska Zofia202
Szozda MichałSzymała Julia143
Lenarczyk ŁukaszGoranczewska Julia84
Mach DawidMach Wiktoria75
Reginek FilipStraus Emilia66
Ciesielski JakubPacharzyna Julia57

12-13 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Patrzyk MaksymilianKot Amelia281
Urban MarcelBrodacka Nikola222
Kowalewski ŁukaszSitko Ewa163
Małecki DawidCwalina Sara104
Goły FilipJędrzejczyk Justyna95
Gawin DanielSzumny Alicja86
Górny BartoszKonarska Katarzyna77
Spaleniak JakubSzaporów Julia68
Szymański KarolAndruszkiewicz Kamila59

12-13 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kowalewski MarcinZychma Dominika291
Świątek AleksanderMazurek Martyna232
Kita PatrykKonieczko Agata173
Markiewicz JakubArczyńska Daria114
Dubielski MaciejKowalczyk Julia105
Bernardi MateuszMiszczak Katarzyna96
Nowakowski KamilMotyka Zuzanna87
Łukianowski KacperPolak Joanna78
Nowak MateuszNowak Wiktoria69
Sieczka MichałKrupa Helena510

12-13 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Dąbkowski KacperKowal Małgorzata271
Miś JakubSzpałek Agnieszka212
Pyrzyński MateuszMurawska Wiktoria153
Ryba ArkadiuszSkupień ZofiaB94
Mohana AdamSiwko Marcelina85
Szozda MaciejGulka Klaudia76
Gędłek JakubJaworek Maria67
Skrobisz EmanuelZagórska Małgorzata58

12-13 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Dąbkowski KacperKowal Małgorzata271
Gędłek JakubJaworek Maria212
Ryba ArkadiuszSkupień Zofia153
Mohana AdamSiwko Marcelina94
Miś JakubSzpałek Agnieszka85
Szozda MaciejGulka Klaudia76
Skrobisz EmanuelZagórska Małgorzata57
Pyrzyński MateuszMurawska Wiktoria57

14-15 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Wrzesiński ArturPecyna Zuzanna251
Loba PrzemysławAleksandra Ostalak192
Młodzieniak DenisKrzak Aleksandra133
Postawa PatrykSkotalczyk Amanda74
Jendrusiak AndrzejWłodarczyk Anita65
Betka KacperPreuss Alicja56

14-15 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Sygitowicz MikołajMisztela Wiktoria241
Stanik MariuszDobrakowska MajaD182
Zakrzewski PiotrWoźniak Kamila123
Jeziorek ŁukaszJaroń Karina64
Pokora JakubBielas Wiktoria55

14-15 Latin B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Zawierucha BorysWieczorek WiktoriaA231
Tułak KonradKawa Julia172
Wrześniak JakubNylec Weronika113
Kycia JakubKnychas Zuzanna54

14-15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Miśtal SzymonLang Magdalena331
Olejnik BartoszNowak Natalia272
Ślazyk JakubManowska Weronika213
Danak MarcinWłoch Angelika154
Klecha PawełKazimierczak Julia145
Kowalski MiłoszSadziak Wiktoria136
Stacha KacperŁoś Katarzyna127
Czajkowski DanielHanulak Alicja118
Stefański TomaszŚliwka Urszula109
Mieszczak SzymonSepioło Adrianna810
Włochowicz MateuszKubiak Julia810
Słociński EmanuelKudzielko Zuzanna712
Kosek MarcinParoń Oliwia613
Szyporta MateuszKosno Wiktoria514

14-15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Miśtal SzymonLang Magdalena301
Sowa KamilKolarczyk Izabela242
Kużdżał DominikRyk Klaudia183
Kycia JakubKnychas Zuzanna124
Stefański TomaszŚliwka Urszula115
Włochowicz MateuszKubiak Julia106
Kosek MarcinParoń Oliwia87
Stacha KacperŁoś Katarzyna87
Danak MarcinWłoch Angelika69
Kowalski MiłoszSadziak Wiktoria69
Szyporta MateuszKosno Wiktoria511

16-18 Latin G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Szczepaniak MateuszBorecka Izabela
Spychalski MateuszBogucka Nikola
Litorowicz OskarKarpińska Natalia
Kowalczyk KonradŁągiewka Wiktoria
Kapitan CyprianPawlak Maja
Dróżdż OlgierdMalarz Justyna
Kulawik KarolLangier Julia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia
Bigosiński KacperFrach Julia

16-18 Standard G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Szczepaniak MateuszBorecka Izabela
Frach DominikNabiałek Joanna
Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia
Bronowski KarolLorenc-Kozik Kamila
Bernat MarcinArcimowicz Adriana
Dróżdż OlgierdMalarz Justyna
Niemczyk MaksymilianJavurek Nicola
Kapitan CyprianPawlak Maja
Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia

Pow. 15 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Sulawa PiotrKrysta Agnieszka291
Holona JakubKrajczok JuliaC232
Okon SebastianSmolarek Agata173
Lankovich VladislavHalczak Joanna114
Orawski AdamKurpas Żaneta105
Kozłowski RobertSiemaszko Wiktoria96
Pawlik MichałCimała Anna87
Zychla SzymonZychla Wiktoria78
Studnicki PiotrKondratowicz Aleksandra69
Jureczko DawidIdasiak Dominika510

Pow. 15 Latin A

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Główka TomaszSurówka Joanna271
Lizurej TomaszGizler Kamila212
Kowalczyk KonradŁągiewka Wiktoria153
Nędzewicz MirosławRoszak Barbara94
Litorowicz OskarKarpińska Natalia85
Kusztal OskarKulpa Anna76
Salwa PiotrKozub Anna67
Dróżdż OlgierdMalarz Justyna58

Pow. 15 Latin B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Bator FilipDederko Magdalena301
Miśkiewicz MaciejJarecka Emilia242
Wawrzak WiktorSkonieczna Dominika183
Brzeziński PrzemysławFrankowska Sandra124
Bigosiński KacperFrach Julia115
Czaja WojciechKrzysztofczyk Karolina106
Boluk BartłomiejSkuła Eliza97
Kierat DariuszGalewicz Agnieszka88
Klich MateuszBociąga Katarzyna79
Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila610
Nowak PawełTenerowicz Monika Ewelina511

Pow. 15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Warsitz JakubBrzozowska Agata271
Skarka MichałFajkis Julia212
Zięba MateuszKulig Karolina153
Drozd JakubPolańska Ewelina94
Bajerski PawełAbram Agnieszka85
Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata76
Jaruszewski DawidBaranowska Wiktoria67
Zagórski JanWoźniak Ewelina58

Pow. 15 Standard A

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kolczarek MikołajKała Iga291
Bronowski KarolLorenc-Kozik Kamila232
Kula RemigiuszDudek Aleksandra173
Kierat DariuszGalewicz Agnieszka114
Krasnowski JakubKaczmarzyk Karolina105
Karpinski MarcinJaruszowiec Patrycja96
Głąb KonradMorga Paulina87
Maślanka MateuszWenerska Zuzanna78
Dróżdż OlgierdMalarz Justyna69
Gzowski DominikSzmagierewska Maja510

Pow. 15 Standard B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Bernat MarcinArcimowicz Adriana291
Kulawik KarolLangier Julia232
Szmigielski BartoszCzerwińska Magdalena173
Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila114
Kastelik ŁukaszKiełbik Natalia105
Kurasiński PatrykJerzyk Klaudia96
Janas AdrianBlukacz Weronika87
Mandryk MiłoszSzymczyk Dominika78
Kubicz DominikBańkowska Magdalena69
Iglewski MateuszDeckas Kornelia510

Pow. 15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata311
Fogel MateuszLewandowska Paulina252
Drozd JakubPolańska Ewelina193
Mroczkowski RafałMroczkowska Katarzyna134
Kołodziej DawidOlszowy Angelika125
Warsitz JakubBrzozowska Agata116
Fryc TomaszBlasa Karolina107
Zagórski JanWoźniak Ewelina98
Kuliberda KarolRzepka Małgorzata79
Bajerski PawełAbram Agnieszka611
Rykała WojciechSzyja Katarzyna512