OTTT o Puchar Burmistrza Rakoniewic TANIEC PEŁEN PARY

2015-05-31 RAKONIEWICE, LATINA - Wolsztyn


Plik z wynikami

10-11 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Przygocki MikołajBinienda Emilia251
Jurczyszyn KacperOleba Magdalena192
Prażak MaksymilianStaducka Aleksandra74
Olbiński MateuszPlotka Marcelina65
Reszka HubertAdamczyk Patrycja56

10-11 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Protasiewicz PiotrKęsy Weronika241
Sławiński PawełGodawa Paulina182
Chmiel JakubKlupa Natalia123
Fila WojciechKolanowska Pola64
Szperka TomaszLunk Laura55

10-11 Kombinacja H

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Ligma BłażejDrzymała Zuzanna
Konieczka MateuszSierżant Natalia

12-13 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia251
Woga NikodemSkrzypek Patrycja192
Martin JakubPluskota Olga133
Kuźnik DamianOlejnik Karolina74
Ignaszewski MaxwellKicińska Dominika65
Górny BartoszKonarska Katarzyna56

12-13 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Gardzielewski Wojciech StanisławRzeźnik Marta271
Nowakowski IgnacyKarnecka Barbara212
Łajca DawidNawrocka Jagoda153
Konowalczyk JakubBęben Julia94
Lipiński DanielStępień Gabriela85
Bosy Dominik WojciechRaczkowiak Julia76
Wytwer CezaryPogorzelec Zuzanna Elżbieta67
Isidoris EricIsidoris Melissa58

14-15 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Frąckowiak MateuszOlbińska OliwiaC261
Czabator MichałDubicka Emilia202
Drożdżyński TomaszKurowska Paulina143
Podolak DorianKarczewska-May Viktoria84
Koźba MichałTrojanowska Anna75
Gajtkowski KarolDurnakowska Iwona66
Nawrot KacperGraf Aleksandra57

14-15 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Jakubowski FilipJaśkowiak Julia261
Kliński FilipPrzybylska Maja202
Podolski MichałZborowska Zuzanna143
Maślak JakubSobasik Marta84
Pinecki PatrykPinecka Klaudia75
Rosłonkiewicz MateuszDydak Wiktoria66
Sowijak TomaszBiegała Julia57

14-15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Grochowski DawidBalzer Julia241
Orwat KonradHalat Anna182
Sak MateuszBrzezińska Zuzanna123
Sokołowski JanHedder Julia64
Bogacz WojciechZawada Aleksandra55

14-15 Latin Open

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Baranowski KrzysztofKaplińska Zofia01
Mrozek DanielOlbińska Maja02
Fedyk KrzysztofSoroko Julia03

14-15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Sokołowski JanHedder Julia261
Grochowski DawidBalzer Julia202
Orwat KonradHalat Anna143
Sowa KamilKolarczyk Izabela84
Marcinkowski JanUrban Patrycja75
Bogacz WojciechZawada Aleksandra66
Staniszewski DawidBień Hanna57

14-15 Standard Open

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Mrozek DanielOlbińska Maja01
Fedyk KrzysztofSoroko Julia02
Baranowski KrzysztofKaplińska Zofia03

Pow. 15 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Wancel KamilPachnik Alicja281
Buchowski ArkadiuszStachowiak Agata222
Lankovich VladislavHalczak Joanna163
Studnicki PiotrKondratowicz Aleksandra104
Kieresz SzymonKrajka OlgaC86
Słodownik MaciejKozinoga Klaudia77
Przybył TomaszMichałowicz Wiktoria68
Radzikowski PawełRejmisz Anna59

Pow. 15 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Grygiel DawidWłodarczyk AgataD281
Drabko BenjaminMatysiak Sara222
Borkiewicz JakubBorkiewicz MartaD163
Kaczmarek MikołajPiechel Monika104
Wilusz DominikSadzka Natalia95
Dereszewski AdamWitkowiak Kamila86
Włodarczyk AdamWandolska Zuzanna77
Dyka AdrianPawłowska Joanna68
Jędrzejewski JanArtiuchow Emila59

Pow. 15 Latin B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Boluk BartłomiejSkuła Eliza351
Danielewicz MikołajRoszkowska Maria292
Spych AleksanderŻegalski Alicja233
Tchórzewski SandroZwanzig Patrycja174
Kramski MateuszJabłońska Julia165
Winkler MiłoszJankowska Magdalena156
Antosz GrzegorzKmieciak Ewelina147
Biały TomaszSzafran Weronika138
Meyza Kacper PiotrHauser Zuzanna129
Zawistowski KamilBunikowska Julia1110
Kramski DamianSkorupka Alicja1011
Bartman AleksanderSas Aurelia912
Adamcewicz JakubFilinowicz Aleksandra813
Duszyński JakubSłomczyńska Kaja714
Morawski MichałSzkalińska Marta615
Frodyma AmadeuszKrynicka Wiktoria516

Pow. 15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kujawiński PatrykKanclerz Michalina241
Drążewski NikodemPiekarska Agnieszka182
Sawicz SebastianNowak IzabelaB123
Wojdowski JonaszWojdowska Klaudia64
Kahl MironAdamczyk Kasandra55

Pow. 15 Latin Open

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Adamczyk DominikLasko Daria01
Słowikowski ŁukaszKaczmarek Kinga02
Antkowiak JacekKorytowska Wiktoria03
Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia04
Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn Elwira05

Pow. 15 Standard B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Duszyński JakubSłomczyńska Kaja311
Kramski DamianSkorupka Alicja252
Adamczyk DominikLasko Daria193
Zawistowski KamilBunikowska Julia134
Basak MateuszKubatta Sandra125
Adamcewicz JakubFilinowicz Aleksandra116
Frodyma AmadeuszKrynicka Wiktoria107
Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn Elwira98
Antosz GrzegorzKmieciak Ewelina89
Drozd DamianSokołowska Monika710
Morawski MichałSzkalińska Marta611
Sawicz SebastianNowak Izabela512

Pow. 15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaB311
Tonder ŁukaszStawicka Marta252
Antkowiak JacekKorytowska Wiktoria193
Bartman AleksanderSas Aurelia134
Banaszek BartłomiejMysiorek Julia125
Drążewski NikodemPiekarska Agnieszka116
Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria107
Morzyński JanGłaczyńska Agata98
Mroczkowski RafałMroczkowska Katarzyna89
Wojdowski JonaszWojdowska Klaudia710
Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota611
Kahl MironAdamczyk Kasandra512

Pow. 15 Standard Open

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Lech BartoszKopaczyńska Kornelia01
Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia02
Słowikowski ŁukaszKaczmarek Kinga03

Pow. 35 Latin Open

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Burlaga RobertWitkowska Katarzyna01
Szmajda MirosławSzmajda Ewa02
Basak JarosławBasak Beata03
Hołota ZenonHołota Barbara04
Rydzak TomaszRydzak Aleksandra05
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz Iwona06

Pow. 35 Standard Open

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Dobrakowski JanuszMaliszewska Beata01
Basak JarosławBasak Beata02
Rosik KarolLaurowska Anna03
Stańczyk JerzyStańczyk Anna04
Hołota ZenonHołota Barbara05
Rydzak TomaszRydzak Aleksandra06
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz Iwona07

Pow. 55 Standard Open

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Nowak JanHasik Zofia01
Wolak AdamBarciś Wioletta02