OTTT MAJÓWKA 2015

2015-05-03 PŁOŃSK,


Plik z wynikami

10-11 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Pawłowski MikołajKaczer Weronika241
Ziółek WiktorSzustek Alicja182
Siemianowski MateuszWoźniak Aleksandra123
Szymkowiak DawidTomczyk Martyna64
Zinkiewicz MaciejOkoń Maja55

10-11 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra281
Jędrzejewski JakubKlimczewska Zofia222
Pospieszyński PawełBilińska Natalia163
Rybak MaciejMatysiak Zofia104
Okazaki NeotoRzeczkowska Martyna95
Tygielski Radosław KajetanKmiecik Wiktoria86
Łowicki DamianKozikowska Paulina77
Pacan KajetanSzor Angelika68
Rodek MaciejPiotrowska Marta59

12-13 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Lorenc EmilZielonka Victoria211
Serkowski Mikołaj FilipOrnat Dominika152

12-13 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Dąbkowski KacperKowal Małgorzata231
Pućka KacperMałczak Maja172
Szymczak MateuszGrzyb Julia113
Palak TymoteuszSzymczak Natalia54

12-13 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Dąbkowski KacperKowal Małgorzata231
Pućka KacperMałczak Maja172
Palak TymoteuszSzymczak Natalia113
Szymczak MateuszGrzyb Julia54

14-15 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Brodacki BartekKrupa Julia271
Adamiuk GrzegorzPopławska Julia212
Oksień DominikSawicka Klaudia153
Jaworski JakubWrzesień Daria94
Brzeski BrunoMazurczyk Aleksandra85
Citko DawidTworkowska Angelika76
Baran MichałWalczak Aleksandra67
Gajtkowski KarolDurnakowska Iwona58

14-15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Bojarski BartoszStryjewska Karolina271
Dolecki JakubZgrajka Julia212
Jagielski KarolKowalczyk Milena153
Jurczyk KrzysztofOniszk Kamila94
Sobolewski DawidOrlińska Paulina85
Zyglarski PiotrLato Weronika76
Kochut KamilKrupa Marta67
Szumacher ArturWelenc Katarzyna58

14-15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kochut KamilKrupa Marta271
Dolecki JakubZgrajka Julia212
Bojarski BartoszStryjewska Karolina153
Jagielski KarolKowalczyk Milena94
Sobolewski DawidOrlińska Paulina85
Jurczyk KrzysztofOniszk Kamila76
Bernad MateuszLesińska Agata67
Szumacher ArturWelenc Katarzyna58

8-9 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Chrzan PawełBiernacka Julia251
Demianiuk JanWierciszewska Aurelia192
Pacan AntoniTarach Karina133
Dutka JakubStadnik Natalia74
Biernacki OlivierRzepkowska Zuzanna65
Borkowski AleksanderLange Klara56

Pow. 15 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Franczak MaciejPozorska Gracjana231
Nowagiel MaciejMinowicz Patrycja172
Kowalczyk KamilZięba Natalia113
Ziętek ŁukaszMularczyk Beata54

Pow. 15 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Przybyszewski MichałMichalska Zuzanna231
Swend KrzysztofDunin Malwina172
Wieczorek MarekBućko Roksana113
Pawlik KacperWołos Anna54

Pow. 15 Latin A

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Giglewicz PiotrGrygo Anna241
Holski MaciejŻuber Roksana182
Jabłoński DariuszPokorska Ada123
Grzebiela RafałOwczarek Izabela64
Kowalczyk Jan SławomirKucharczyk Anna55

Pow. 15 Latin B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Suligowski DawidPysiak WiktoriaA261
Zhukov DmytroPluta Dorota202
Stetsyuk MikhailWołowiec KatarzynaA143
Stępień AdrianGałaś Agnieszka84
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra Katarzyna75
Janakowski MaciejCzerczak Karolina -66
Wojciechowski WojciechKowalczyk Dominika57

Pow. 15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaB271
Pulczyński MichałNiziołek Natalia212
Grabas PatrykJurewicz Monika153
Rogozik JakubJahel Sara94
Rosiński HubertSobolewska Karolina85
Głogowski PiotrPłaza Wioletta76
Chmielecki MichałBiegańska Ewa67
Szewczyk KacperLewandowska Ilona58

Pow. 15 Standard A

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Suchomski ŁukaszKruk Natalia231
Matuszewski MichałKwiatek Aleksandra172
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra Katarzyna113
Kowalczyk Jan SławomirKucharczyk Anna54

Pow. 15 Standard B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Rosiński IgorRosińska Izabela261
Ortyl DamianŁukaszek Izabela202
Mikoś RobertSzpondowska Klaudia143
Matuszewski PiotrKomosa Agnieszka84
Sztankowski JacekWysocka Milena75
Bagilcz JakubMularczyk Julia66
Wojciechowski WojciechKowalczyk Dominika57

Pow. 15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Rosiński HubertSobolewska Karolina241
Rogozik JakubJahel Sara182
Grabas PatrykJurewicz Monika123
Głogowski PiotrPłaza Wioletta64
Gąsiorek PatrykZinkiewicz Julia55