MISTRZOSTWA OKRĘGU WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO , OKRĘGU POMORSKIEGO , OKRĘGU KUJAWSKO - POMORSKIEGO oraz OTTT O Puchar Burmistrza Olsztynka WIKA CUP 2015

2015-11-14 OLSZTYNEK, WIKA - Olsztyn


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA: Z powodu braku zgłoszonych par zostały odwołane następujące kategorie:
14 - 15 D ST
14 - 15 D LA
16 + E ST
16 + E LA
12 - 13 D LA
16 + B ST
14 - 15 Open ST
14 - 15 Open LA


>>>> UWAGA!!! <<<< - Wpisowe na turniej w kwotach – 20 zł od osoby za styl , 25 zł od osoby w kombinacji zostało przedłużone do 06.11.2015 (piątek) po tym terminie cena wzrasta zgodnie z regulaminem o 50% ( 30 zł od osoby za styl , 38zł od osoby w kombinacji)

UWAGA INNE ZASADY PRZYJĘCIA NA TURNIEJ "WIKA CUP"

Zapoznaj się z regulaminem turnieju pkt. 8

BLOK 1

Rejestracja: 9.30-10.30Start: 10.30Koniec: 12.30


10-11 (Juvenile 2) Open ST 3

Mistrzostwa Okręgu Warmińsko - Mazurskiego, Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego , Mistrzostwa Okręgu Kujawsko - Pomorskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Bazylewicz Jakub
Droganowska Antonina
FAN - Toruń
Bazylewicz Jakub
Droganowska Antonina
Bazylewicz JakubDroganowska AntoninaFAN - Toruń1
2.Sąsiadek Kacper
Wałdoch Kinga
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Sąsiadek Kacper
Wałdoch Kinga
Sąsiadek KacperWałdoch KingaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk2
3.Łowicki Damian
Kozikowska Paulina
WIKA - Olsztyn
Łowicki Damian
Kozikowska Paulina
Łowicki DamianKozikowska PaulinaWIKA - Olsztyn3

10-11 (Juvenile 2) Open LA 3

Mistrzostwa Okręgu Warmińsko - Mazurskiego, Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego , Mistrzostwa Okręgu Kujawsko - Pomorskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Bazylewicz Jakub
Droganowska Antonina
FAN - Toruń
Bazylewicz Jakub
Droganowska Antonina
Bazylewicz JakubDroganowska AntoninaFAN - Toruń1
2.Sąsiadek Kacper
Wałdoch Kinga
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Sąsiadek Kacper
Wałdoch Kinga
Sąsiadek KacperWałdoch KingaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk2
3.Łowicki Damian
Kozikowska Paulina
WIKA - Olsztyn
Łowicki Damian
Kozikowska Paulina
Łowicki DamianKozikowska PaulinaWIKA - Olsztyn3

12-13 (Junior 1) Open LA 2

Mistrzostwa Okręgu Warmińsko - Mazurskiego, Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego , Mistrzostwa Okręgu Kujawsko - Pomorskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Bartkowski Jędrzej
Billings Nicole
DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
Bartkowski Jędrzej
Billings Nicole
Bartkowski JędrzejBillings NicoleDANCE ACADEMY - Bydgoszcz
2.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn

12-13 (Junior 1) Open ST 2

Mistrzostwa Okręgu Warmińsko - Mazurskiego, Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego , Mistrzostwa Okręgu Kujawsko - Pomorskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Bartkowski Jędrzej
Billings Nicole
DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
Bartkowski Jędrzej
Billings Nicole
Bartkowski JędrzejBillings NicoleDANCE ACADEMY - Bydgoszcz
2.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska ZofiaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa B (+1)1B1
2.Bernad Mateusz
Lesińska Agata
WIKA - Olsztyn
Bernad Mateusz
Lesińska Agata
Bernad MateuszLesińska AgataWIKA - Olsztyn5 (+1)152
3.Morgisz Daniel
Szelągowska Aleksandra
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Morgisz Daniel
Szelągowska Aleksandra
Morgisz DanielSzelągowska AleksandraMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława3 (+1)133
4.Grochowski Dawid
Balzer Julia
DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
Grochowski Dawid
Balzer Julia
Grochowski DawidBalzer JuliaDANCE ACADEMY - Bydgoszcz3 (+1)134
5.Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski JakubCybulska MonikaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa1 15
6.Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
IMAGE - Wyszków
Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk KrzysztofOniszk KamilaIMAGE - Wyszków9 96
7.Zyglarski Piotr
Lato Weronika
RIVIERA Warszawa
Zyglarski Piotr
Lato Weronika
Zyglarski PiotrLato WeronikaRIVIERA Warszawa8 87
8.Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
IMAGE - Wyszków
Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski KarolKowalczyk MilenaIMAGE - Wyszków6 68

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa Julia11 (+1)1111
2.Grochowski Dawid
Balzer Julia
DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
Grochowski Dawid
Balzer Julia
Grochowski DawidBalzer JuliaDANCE ACADEMY - Bydgoszcz3 (+1)132
3.Szumacher Artur
Welenc Katarzyna
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Szumacher Artur
Welenc Katarzyna
Szumacher ArturWelenc KatarzynaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława8 (+1)183
4.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska ZofiaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa10 (+1)1104
5.Morgisz Daniel
Szelągowska Aleksandra
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Morgisz Daniel
Szelągowska Aleksandra
Morgisz DanielSzelągowska AleksandraMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława0 05
6.Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
IMAGE - Wyszków
Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk KrzysztofOniszk KamilaIMAGE - Wyszków7 76
7.Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski JakubCybulska MonikaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa0 07
8.Bernad Mateusz
Lesińska Agata
WIKA - Olsztyn
Bernad Mateusz
Lesińska Agata
Bernad MateuszLesińska AgataWIKA - Olsztyn1 18
9.Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
IMAGE - Wyszków
Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski KarolKowalczyk MilenaIMAGE - Wyszków5 59

 

BLOK 2

Rejestracja: 12.00-13.00Start: 13.00Koniec: 15.00


8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tippe Aleksander
Surus Nadia
WIKA - Olsztyn
Tippe Aleksander
Surus Nadia
Tippe AleksanderSurus NadiaWIKA - Olsztyn1 (+1)111
2.Wydra Aleksander
Lisewska Paulina
WIKA - Olsztyn
Wydra Aleksander
Lisewska Paulina
Wydra AleksanderLisewska PaulinaWIKA - Olsztyn1 (+1)111

8-9 (Juvenile 1) E KOMB 6T PREMIUM 0

8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T 6

Mistrzostwa Okręgu Warmińsko - Mazurskiego , Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego , Mistrzostwa Okręgu Kujawsko - Pomorskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Ciesielski Mateusz
Bronisławska Aleksandra
DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
Ciesielski Mateusz
Bronisławska Aleksandra
Ciesielski MateuszBronisławska AleksandraDANCE ACADEMY - Bydgoszcz1
2.Szewczyczak Filip
Jaskółka Andżelika
STARDANCE - Gdynia
Szewczyczak Filip
Jaskółka Andżelika
Szewczyczak FilipJaskółka AndżelikaSTARDANCE - Gdynia2
3.Wydra Aleksander
Lisewska Paulina
WIKA - Olsztyn
Wydra Aleksander
Lisewska Paulina
Wydra AleksanderLisewska PaulinaWIKA - Olsztyn3
4.Szyc Alan
Kwaśna Laura
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Szyc Alan
Kwaśna Laura
Szyc AlanKwaśna LauraCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk4
5.Kanarski Mateusz
Nowaczyk Olga
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Kanarski Mateusz
Nowaczyk Olga
Kanarski MateuszNowaczyk OlgaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk5
6.Tippe Aleksander
Surus Nadia
WIKA - Olsztyn
Tippe Aleksander
Surus Nadia
Tippe AleksanderSurus NadiaWIKA - Olsztyn6

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczepański Dawid
Giera Patrycja
START - Płońsk
Szczepański Dawid
Giera Patrycja
Szczepański DawidGiera PatrycjaSTART - Płońsk5 (+1)151
2.Białka Mateusz
Pierzyńska Weronika
DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
Białka Mateusz
Pierzyńska Weronika
Białka MateuszPierzyńska WeronikaDANCE ACADEMY - Bydgoszcz2 (+1)122
3.Diaków Paweł
Kostrzewa Natalia
WIKA - Olsztyn
Diaków Paweł
Kostrzewa Natalia
Diaków PawełKostrzewa NataliaWIKA - Olsztyn1 13
4.Żelik Jakub
Wydurska Izabela
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Żelik Jakub
Wydurska Izabela
Żelik JakubWydurska IzabelaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława2 24
5.Florkowski Bruno
Kołecka Natalia
DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
Florkowski Bruno
Kołecka Natalia
Florkowski BrunoKołecka NataliaDANCE ACADEMY - Bydgoszcz0 05

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Tarach Kamil
Buczyńska Michalina
PROGRESS - Warszawa
Tarach Kamil
Buczyńska Michalina
Tarach KamilBuczyńska MichalinaPROGRESS - Warszawa1
2.Bazylewicz Jakub
Droganowska Antonina
FAN - Toruń
Bazylewicz Jakub
Droganowska Antonina
Bazylewicz JakubDroganowska AntoninaFAN - Toruń2
3.Sąsiadek Kacper
Wałdoch Kinga
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Sąsiadek Kacper
Wałdoch Kinga
Sąsiadek KacperWałdoch KingaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk3
4.Łowicki Damian
Kozikowska Paulina
WIKA - Olsztyn
Łowicki Damian
Kozikowska Paulina
Łowicki DamianKozikowska PaulinaWIKA - Olsztyn4

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Tarach Kamil
Buczyńska Michalina
PROGRESS - Warszawa
Tarach Kamil
Buczyńska Michalina
Tarach KamilBuczyńska MichalinaPROGRESS - Warszawa1
2.Bazylewicz Jakub
Droganowska Antonina
FAN - Toruń
Bazylewicz Jakub
Droganowska Antonina
Bazylewicz JakubDroganowska AntoninaFAN - Toruń2
3.Sąsiadek Kacper
Wałdoch Kinga
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Sąsiadek Kacper
Wałdoch Kinga
Sąsiadek KacperWałdoch KingaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk3
4.Łowicki Damian
Kozikowska Paulina
WIKA - Olsztyn
Łowicki Damian
Kozikowska Paulina
Łowicki DamianKozikowska PaulinaWIKA - Olsztyn4

16-18 (Młodzież) Open ST 5

Mistrzostwa Okręgu Warmińsko - Mazurskiego , Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego , Mistrzostwa Okręgu Kujawsko - Pomorskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Aftanasiuk Jakub
Ejsmont Marta
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Aftanasiuk Jakub
Ejsmont Marta
Aftanasiuk JakubEjsmont MartaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk1
2.Dak Tomasz
Żaczek Agnieszka
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Dak Tomasz
Żaczek Agnieszka
Dak TomaszŻaczek AgnieszkaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk2
3.Nowagiel Maciej
Minowicz Patrycja
WIKA - Olsztyn
Nowagiel Maciej
Minowicz Patrycja
Nowagiel MaciejMinowicz PatrycjaWIKA - Olsztyn3
4.Filipek Rafał
Pulińska Aleksandra
WIKA - Olsztyn
Filipek Rafał
Pulińska Aleksandra
Filipek RafałPulińska AleksandraWIKA - Olsztyn4
5.Wieczorek Marek
Bućko Roksana
WIKA - Olsztyn
Wieczorek Marek
Bućko Roksana
Wieczorek MarekBućko RoksanaWIKA - Olsztyn5

 

BLOK 3

Rejestracja: 14.30-15.30Start: 15.30Koniec: 17.30


12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn

14-15 (Junior 2) Open ST 4

Mistrzostwa Okręgu Warmińsko - Mazurskiego, Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego , Mistrzostwa Okręgu Kujawsko - Pomorskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Barłóg Hubert
Gowor Oliwia
DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
Barłóg Hubert
Gowor Oliwia
Barłóg HubertGowor OliwiaDANCE ACADEMY - Bydgoszcz1
2.Grochowski Dawid
Balzer Julia
DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
Grochowski Dawid
Balzer Julia
Grochowski DawidBalzer JuliaDANCE ACADEMY - Bydgoszcz2
3.Bernad Mateusz
Lesińska Agata
WIKA - Olsztyn
Bernad Mateusz
Lesińska Agata
Bernad MateuszLesińska AgataWIKA - Olsztyn3
4.Janiszewski Michał
Fiedorowicz Inka
FAN - Toruń
Janiszewski Michał
Fiedorowicz Inka
Janiszewski MichałFiedorowicz InkaFAN - Toruń4

14-15 (Junior 2) Open LA 4

Mistrzostwa Okręgu Warmińsko - Mazurskiego, Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego , Mistrzostwa Okręgu Kujawsko - Pomorskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Barłóg Hubert
Gowor Oliwia
DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
Barłóg Hubert
Gowor Oliwia
Barłóg HubertGowor OliwiaDANCE ACADEMY - Bydgoszcz1
2.Grochowski Dawid
Balzer Julia
DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
Grochowski Dawid
Balzer Julia
Grochowski DawidBalzer JuliaDANCE ACADEMY - Bydgoszcz2
3.Bernad Mateusz
Lesińska Agata
WIKA - Olsztyn
Bernad Mateusz
Lesińska Agata
Bernad MateuszLesińska AgataWIKA - Olsztyn3
4.Janiszewski Michał
Fiedorowicz Inka
FAN - Toruń
Janiszewski Michał
Fiedorowicz Inka
Janiszewski MichałFiedorowicz InkaFAN - Toruń4

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Filipek Rafał
Pulińska Aleksandra
WIKA - Olsztyn
Filipek Rafał
Pulińska Aleksandra
Filipek RafałPulińska AleksandraWIKA - Olsztyn3 31
2.Nowagiel Maciej
Minowicz Patrycja
WIKA - Olsztyn
Nowagiel Maciej
Minowicz Patrycja
Nowagiel MaciejMinowicz PatrycjaWIKA - Olsztyn1 12

16+ (Powyżej 15) Open ST 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn1
2.Starowicz Piotr
Drożyner-Starowicz Paulina
MUZA - Olsztyn
Starowicz Piotr
Drożyner-Starowicz Paulina
Starowicz PiotrDrożyner-Starowicz PaulinaMUZA - Olsztyn2
3.Filipek Rafał
Pulińska Aleksandra
WIKA - Olsztyn
Filipek Rafał
Pulińska Aleksandra
Filipek RafałPulińska AleksandraWIKA - Olsztyn3
4.Wieczorek Marek
Bućko Roksana
WIKA - Olsztyn
Wieczorek Marek
Bućko Roksana
Wieczorek MarekBućko RoksanaWIKA - Olsztyn4

16-20 (Młodzież starsza) Open ST 6

Mistrzostwa Okręgu Warmińsko - Mazurskiego, Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego , Mistrzostwa Okręgu Kujawsko - Pomorskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kleist Marcin
Bień Julia
Klub Sportowy Polski Taniec
Kleist Marcin
Bień Julia
Kleist MarcinBień JuliaKlub Sportowy Polski Taniec1
2.Aftanasiuk Jakub
Ejsmont Marta
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Aftanasiuk Jakub
Ejsmont Marta
Aftanasiuk JakubEjsmont MartaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk2
3.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn3
4.Dak Tomasz
Żaczek Agnieszka
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Dak Tomasz
Żaczek Agnieszka
Dak TomaszŻaczek AgnieszkaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk4
5.Nowagiel Maciej
Minowicz Patrycja
WIKA - Olsztyn
Nowagiel Maciej
Minowicz Patrycja
Nowagiel MaciejMinowicz PatrycjaWIKA - Olsztyn5
6.Wieczorek Marek
Bućko Roksana
WIKA - Olsztyn
Wieczorek Marek
Bućko Roksana
Wieczorek MarekBućko RoksanaWIKA - Olsztyn6

19+ (Powyżej 18) Open ST 4

Mistrzostwa Okręgu Warmińsko - Mazurskiego, Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego , Mistrzostwa Okręgu Kujawsko - Pomorskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Konopiński Dawid
Szyc Klaudia
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Konopiński Dawid
Szyc Klaudia
Konopiński DawidSzyc KlaudiaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk1
2.Kleist Marcin
Bień Julia
Klub Sportowy Polski Taniec
Kleist Marcin
Bień Julia
Kleist MarcinBień JuliaKlub Sportowy Polski Taniec2
3.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn3
4.Starowicz Piotr
Drożyner-Starowicz Paulina
MUZA - Olsztyn
Starowicz Piotr
Drożyner-Starowicz Paulina
Starowicz PiotrDrożyner-Starowicz PaulinaMUZA - Olsztyn4

35+ (Senior 1 + Senior 2) Open LA 2

Mistrzostwa Okręgu Warmińsko - Mazurskiego, Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego , Mistrzostwa Okręgu Kujawsko - Pomorskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kitowski Mariusz
Kitowska Jolanta
TANGO - Gdynia
Kitowski Mariusz
Kitowska Jolanta
Kitowski MariuszKitowska JolantaTANGO - Gdynia1
2.Jesionek Tomasz
Ziemniak Katarzyna
TANGO - Gdynia
Jesionek Tomasz
Ziemniak Katarzyna
Jesionek TomaszZiemniak KatarzynaTANGO - Gdynia2

 

BLOK 4

Rejestracja: 17.00-18.00Start: 18.00Koniec: 20.00


16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowagiel Maciej
Minowicz Patrycja
WIKA - Olsztyn
Nowagiel Maciej
Minowicz Patrycja
Nowagiel MaciejMinowicz PatrycjaWIKA - Olsztyn

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Spręga Seweryn
Bobryk Karolina
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Spręga Seweryn
Bobryk Karolina
Spręga SewerynBobryk KarolinaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk12 (+1)1121
2.Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
BRASIL - WARSZAWA
Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka JoannaBRASIL - WARSZAWA2 (+1)122
3.Milhausen Paweł
Grudzińska Aleksandra
DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
Milhausen Paweł
Grudzińska Aleksandra
Milhausen PawełGrudzińska AleksandraDANCE ACADEMY - Bydgoszcz2 23
4.Filipek Rafał
Pulińska Aleksandra
WIKA - Olsztyn
Filipek Rafał
Pulińska Aleksandra
Filipek RafałPulińska AleksandraWIKA - Olsztyn1 14

16+ (Powyżej 15) Open LA 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Janiak Mateusz
Krużewska Karolina
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Janiak Mateusz
Krużewska Karolina
Janiak MateuszKrużewska KarolinaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk1
2.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn2
3.Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
BRASIL - WARSZAWA
Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka JoannaBRASIL - WARSZAWA3
4.Milhausen Paweł
Grudzińska Aleksandra
DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
Milhausen Paweł
Grudzińska Aleksandra
Milhausen PawełGrudzińska AleksandraDANCE ACADEMY - Bydgoszcz4
5.Filipek Rafał
Pulińska Aleksandra
WIKA - Olsztyn
Filipek Rafał
Pulińska Aleksandra
Filipek RafałPulińska AleksandraWIKA - Olsztyn5

16-18 (Młodzież) Open LA 4

Mistrzostwa Okręgu Warmińsko - Mazurskiego, Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego , Mistrzostwa Okręgu Kujawsko - Pomorskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Janiak Mateusz
Krużewska Karolina
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Janiak Mateusz
Krużewska Karolina
Janiak MateuszKrużewska KarolinaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk1
2.Aftanasiuk Jakub
Ejsmont Marta
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Aftanasiuk Jakub
Ejsmont Marta
Aftanasiuk JakubEjsmont MartaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk2
3.Filipek Rafał
Pulińska Aleksandra
WIKA - Olsztyn
Filipek Rafał
Pulińska Aleksandra
Filipek RafałPulińska AleksandraWIKA - Olsztyn3
4.Nowagiel Maciej
Minowicz Patrycja
WIKA - Olsztyn
Nowagiel Maciej
Minowicz Patrycja
Nowagiel MaciejMinowicz PatrycjaWIKA - Olsztyn4

16-20 (Młodzież starsza) Open LA 5

Mistrzostwa Okręgu Warmińsko - Mazurskiego, Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego , Mistrzostwa Okręgu Kujawsko - Pomorskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Janiak Mateusz
Krużewska Karolina
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Janiak Mateusz
Krużewska Karolina
Janiak MateuszKrużewska KarolinaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk1
2.Spręga Seweryn
Bobryk Karolina
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Spręga Seweryn
Bobryk Karolina
Spręga SewerynBobryk KarolinaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk2
3.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn3
4.Aftanasiuk Jakub
Ejsmont Marta
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Aftanasiuk Jakub
Ejsmont Marta
Aftanasiuk JakubEjsmont MartaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk4
5.Nowagiel Maciej
Minowicz Patrycja
WIKA - Olsztyn
Nowagiel Maciej
Minowicz Patrycja
Nowagiel MaciejMinowicz PatrycjaWIKA - Olsztyn5

19+ (Powyżej 18) Open LA 3

Mistrzostwa Okręgu Warmińsko - Mazurskiego, Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego , Mistrzostwa Okręgu Kujawsko - Pomorskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Konopiński Dawid
Szyc Klaudia
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Konopiński Dawid
Szyc Klaudia
Konopiński DawidSzyc KlaudiaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk1
2.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn2
3.Milhausen Paweł
Grudzińska Aleksandra
DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
Milhausen Paweł
Grudzińska Aleksandra
Milhausen PawełGrudzińska AleksandraDANCE ACADEMY - Bydgoszcz3

35+ (Senior 1 + Senior 2) Open ST 1

Mistrzostwa Okręgu Warmińsko - Mazurskiego, Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego , Mistrzostwa Okręgu Kujawsko - Pomorskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kitowski Mariusz
Kitowska Jolanta
TANGO - Gdynia
Kitowski Mariusz
Kitowska Jolanta
Kitowski MariuszKitowska JolantaTANGO - Gdynia