Solny OTTT Nowa Sól 2015

2015-05-23 Nowa Sól, ST ALEKSANDRA - Nowa Sól


Plik z wynikami

10-11 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Reszka HubertAdamczyk PatrycjaD261
Protasiewicz PiotrKęsy Weronika202
Morawicki JakubSkulska Ilona143
Charyszyn KacperPławska Julia84
Szperka TomaszLunk Laura75
Chmiel JakubKlupa Natalia66
Fila WojciechKolanowska Pola57

10-11 Kombinacja G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Metack JulianMroczkowska Amelia
Możdżeń DominikMajchrowicz Ewa
Brzozowski GrzegorzStaśkiewicz Hanna
Brzozowski GrzegorzBączyk Agata
Turczyk MaksymilianLesiewicz Paulina
Czerwiński ŁukaszBucka-Kruk Ava
Bulicz NikodemWinnicka Julia

10-11 Kombinacja H

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Brzozowski GrzegorzStaśkiewicz Hanna
Brzozowski GrzegorzBączyk Agata
Kostrzon KarolKolańska Wiktoria

12-13 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Nowakowski IgnacyKarnecka Barbara231
Łajca DawidNawrocka Jagoda172
Żojdzik HubertKata EmiliaD113
Zalewski ŁukaszMłodawska Milena54

14-15 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia251
Czabator MichałDubicka Emilia192
Wysocki JakubRóżycka Martyna133
Janicki OskarWojniusz Aleksandra74
Drożdżyński TomaszKurowska Paulina65
Kowalczykowski JakubGabrysz Zuzanna56

14-15 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Mickiewicz DanielBłaszczyk Jagoda251
Kliński FilipPrzybylska Maja192
Szelczyński JakubMaciejewska Maria133
Maślak JakubSobasik Marta74
Michalew IgorGębołyś Zuzanna65
Stołecki MateuszKuśnierzewska Izabela56

14-15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Marcinkowski JanUrban Patrycja231
Orwat KonradHalat Anna172
Jasiński JakubWaszczuk Maja113
Malinowski WiktorOlejnik Patrycja54

14-15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Malinowski WiktorOlejnik Patrycja231
Marcinkowski JanUrban Patrycja172
Orwat KonradHalat Anna113
Jasiński JakubWaszczuk Maja54

35-44 Latin E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Burlaga RobertWitkowska Katarzyna01
Rudnicki KrzysztofRomejko-Rudnicka Anna02
Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena03

35-44 Standard E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Rosik KarolLaurowska Anna01
Rudnicki KrzysztofRomejko-Rudnicka Anna02

45-54 Latin E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska Anna01
Rydzak TomaszRydzak Aleksandra02
Krzykwa WojciechKrzykwa Anna03
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz Iwona04
Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna05
Leszczyński AndrzejLeszczyńska Marzanna06
Żołądziejewski ZbigniewGanecka Małgorzata07

45-54 Standard E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska Anna01
Stańczyk JerzyStańczyk Anna02
Krzykwa WojciechKrzykwa Anna03
Rydzak TomaszRydzak Aleksandra04
Chrzuszcz RobertChrzuszcz Urszula05
Mituś AntoniMituś Olga06
Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna07
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz Iwona08
Leszczyński AndrzejLeszczyńska Marzanna09
Żołądziejewski ZbigniewGanecka Małgorzata010

8-9 Kombinacja G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Gmurkowski MikołajDebert Mirela
Rośleń KornelSzymańska Oliwia
Słowik BartoszLachnicka Aleksandra
Wojna KarolKuś Julia

Pow. 15 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Słodownik MaciejKozinoga Klaudia271
Lankovich VladislavHalczak Joanna212
Mąkowski FilipBarylak Wiktoria153
Konarzewski JakubPietrzykowska Natalia94
Grochalski TomaszHomoncik Agata85
Radzikowski PawełRejmisz Anna76
Żurek MikołajMuszkieta Magdalena67
Mickiewicz AndrzejOrłowska Natalia58

Pow. 15 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Borkiewicz JakubBorkiewicz Marta251
Górczyński ErnestSosiewicz MartaD192
Adamczak SzymonMiga JagodaD133
Leszczyński WitoldKaczperska Anita74
Jędrzejewski JanArtiuchow Emila65
Wilusz DominikSadzka Natalia56

Pow. 15 Latin B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Bartkowiak MateuszCzerwińska Olga331
Szmigielski BartoszCzerwińska Magdalena272
Kramski MateuszJabłońska Julia213
Niedośpiał MarcinJankowska Sonia154
Biały TomaszSzafran Weronika136
Kaczałko TomaszGromadzka Sara127
Spych AleksanderŻegalski Alicja118
Meyza Kacper PiotrHauser Zuzanna109
Kramski DamianSkorupka Alicja910
Korbanek SzymonKorbanek Kornelia811
Pachuta PawełSzczęsna Małgorzata712
Czaczkowski KacperLemke Julita613
Bartman AleksanderSas Aurelia514

Pow. 15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Grześków KarolKobylczak Elizabeta261
Drążewski NikodemPiekarska Agnieszka202
Sawicz SebastianNowak Izabela143
Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia84
Górecki PawełTabor Nikola75
Kujawiński PatrykKanclerz Michalina66
Toczko PatrykRot Agata57

Pow. 15 Standard B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Starzyński PiotrJanicka KamilaA241
Szmigielski BartoszCzerwińska Magdalena182
Kramski DamianSkorupka Alicja123
Biały TomaszSzafran Weronika64
Sawicz SebastianNowak Izabela55

Pow. 15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Bartman AleksanderSas Aurelia281
Kujawiński PatrykKanclerz Michalina222
Mroczkowski RafałMroczkowska Katarzyna163
Knychała PrzemysławSzkudelska Aleksandra104
Drążewski NikodemPiekarska Agnieszka95
Górecki PawełTabor Nikola86
Czaczkowski KacperLemke Julita67
Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia67
Zadykowicz KonradNowicka Oliwia59

Pow. 54 Latin Open

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Szczytowski AndrzejMaciejewska Danuta01
Wolak AdamBarciś Wioletta02
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna03

Pow. 54 Standard Open

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Obłąk WojciechObłąk Małgorzata01
Nowak JanHasik Zofia02
Wolak AdamBarciś Wioletta03
Grabowski LudwikHamkało Krystyna04
Szczytowski AndrzejMaciejewska Danuta05
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna06