VII OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny

2015-04-26 Skwierzyna, FANTAZJA - Skwierzyna


Plik z wynikami

10-11 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Dziduch GrzegorzKłodzińska Weronika261
Reszka HubertAdamczyk Patrycja202
Tomaszewski PatrykKonieczna Aleksandra143
Środecki AleksanderKaśków Weronika84
Żojdzik JakubChabałowska Dominika75
Fila WojciechKolanowska Pola66
Szperka TomaszLunk Laura57

10-11 Kombinacja G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Metack JulianBaran Alicja
Lemke KrystianLitkowiec Ewelina
Binkowski WojciechBiadała Zuzanna
Pura FilipOchnik Weronika
Czerwiński ŁukaszBucka-Kruk Ava

12-13 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Martin JakubPluskota Olga261
Woga NikodemSkrzypek Patrycja202
Rusak PiotrGałka Sylwia143
Piszczorowicz DawidMajewska Marta84
Oleszak HubertMałek Alicja75
Nowacki DominikPoźniak Aleksandra Joanna66
Szewczykowski FilipSzczygieł Eliza Magdalena57

12-13 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Markowski TomaszKrzywicka MagdalenaD301
Niemczyk KacperMarczuk RóżaD242
Kowalczuk MaurycyRadoń Anna183
Rajman Jakub DominikKlimczak Maria124
Lipiński DanielStępień Gabriela115
Żojdzik HubertKata Emilia106
Konowalczyk JakubBęben Julia88
Sobieszek SławomirChabros Julia69
Błaszak RafałSkiba Maja69
Jaworek BartoszJaworek Alicja511

12-13 Kombinacja G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Litkowiec PrzemysławStasiak Jowita
Owczarczak KonradSurman Paulina

14-15 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Chudzia MichałSzymkiewicz Aleksandra241
Kępkowski ŁukaszBahrij Martyna182
Augustyniak DominikŚwiatowska Iga123
Witkowski AdamKlepacka Katarzyna64
Chwałek ŁukaszBereś Paulina55

Pow. 15 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Konarzewski JakubPietrzykowska Natalia291
Piechota KonradZahorowska Adrianna232
Lankovich VladislavHalczak Joanna173
Buchowski ArkadiuszStachowiak Agata114
Najdek PawełKościńska Marta105
Żurek MikołajMuszkieta Magdalena96
Pacelik PatrykTomoń Julita87
Słodownik MaciejKozinoga Klaudia78
Żuk MichałDubiec Iga69
Radzikowski PawełRejmisz Anna510

Pow. 15 Latin B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Antosz GrzegorzKmieciak Ewelina271
Biały TomaszSzafran Weronika153
Winkler MiłoszJankowska Magdalena94
Kaczałko TomaszGromadzka Sara85
Korbanek SzymonKorbanek Kornelia76
Pachuta PawełSzczęsna Małgorzata67
Czaczkowski KacperLemke Julita58

Pow. 15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Tonder ŁukaszStawicka Marta261
Holeksa RobertGrześków Maja202
Gąsiorek PatrykZinkiewicz JuliaB143
Nowakowski HubertJanus Susanna84
Toczko PatrykRot Agata75
Stolarczyk SzymonPszczoła Natalia66
Drążewski NikodemPiekarska Agnieszka57

Pow. 15 Standard B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Starzyński PiotrJanicka Kamila251
Lechocki ŁukaszMaruszczak KornelaA192
Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn Elwira133
Antosz GrzegorzKmieciak Ewelina74
Biały TomaszSzafran Weronika65
Toczko PatrykRot Agata56

Pow. 15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Winkler MiłoszJankowska Magdalena271
Korbanek SzymonKorbanek KorneliaB212
Czaczkowski KacperLemke Julita153
Knychała PrzemysławSzkudelska Aleksandra94
Tonder ŁukaszStawicka Marta85
Drążewski NikodemPiekarska Agnieszka76
Stolarczyk SzymonPszczoła Natalia57
Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota57