OTTT FLAMENCO 2015

2015-04-12 Siemianowice Śląskie, FLAMENCO - Siemianowice


Plik z wynikami

10-11 E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Mazur MikołajRomanowska OliwiaD261
Nowak MaksymilianSłocińska Iga202
Janus JakubMazur Małgorzata143
Lenarczyk ŁukaszGoranczewska Julia84
Kucza RafałTokarczyk Kinga75
Hankus KamilŁyczko Daria66
Ciesielski JakubPacharzyna Julia57

12-13 D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Arczewski SzymonMajchrzak Nikola261
Patrzyk MaksymilianKot Amelia202
Sadowski RadosławMatuszczyk Alicja143
Kowalewski ŁukaszSitko Ewa84
Skrobisz EmanuelZagórska Małgorzata75
Małecki DawidCwalina Sara66
Kijowski CezaryFarbaniec Emilia57

12-13 E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Zużałek SzymonJaworska NataliaD391
KmiecikFTS JanGluzińskaFTS Katarzyna332
Mazur GrzegorzWysocka Julia273
Braun PatrykPyrdziak KatarzynaD214
Smolarek MarcelRoszak Julia205
Kita PatrykKonieczko Agata176
Piotrowski JakubKukulska Natalia176
Kuś DawidTerlikowska Maja176
Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara159
Markiewicz JakubArczyńska Daria159
Szymański KarolAndruszkiewicz Kamila1411
Kowalewski MarcinZychma Dominika1112
Lipnicki WojciechGryczka Marta1112
Mateja IgorPorębska Agnieszka1112
Tuleta MichałBruzda Izabela1015
Ryz MichałDybała - Chmaj Wiktoria916
Krukowka KrzysztofGendarz Natalia817
Weczerek AdrianCabaj Helena718
Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka619
Dronszczyk PawełGembalczyk Oliwia520

12-13 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Miś JakubSzpałek Agnieszka251
Pyrzyński MateuszMurawska Wiktoria192
Gajdera DawidSitko Edyta133
Ryba ArkadiuszSkupień Zofia74
Muller MichałFrankiewicz Julia65
Szozda MaciejGulka Klaudia56

12-13 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Miś JakubSzpałek Agnieszka271
Marszałek KacperGalewicz Weronika212
Ryba ArkadiuszSkupień Zofia153
Nowicki WiktorCzarnobaj Natalia94
Szozda MaciejGulka Klaudia85
Muller MichałFrankiewicz Julia76
Gajdera DawidSitko Edyta67
Pyrzyński MateuszMurawska Wiktoria58

14-15 D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Ciołczyk DominikSzymiec Wiktoria261
Kozieł JakubBenisz KlaudiaC202
Wrzesiński ArturPecyna Zuzanna143
Loba PrzemysławAleksandra Ostalak84
Cichoń PawełĆwik Izabela75
Ciura MaciejTomalska Maja66
Skalski TomaszSzyjka Nikola57

14-15 E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Jendrusiak AndrzejWłodarczyk Anita321
Stanik MariuszDobrakowska Maja262
Sygitowicz MikołajMisztela Wiktoria203
Wielogórski AdamDrab Paulina144
Gosławski-Żeligowski MieszkoZduńczyk Paulina135
Dworczyk JakubKlenart Anna126
Jeziorek ŁukaszJaroń Karina117
Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia88
Michalew IgorGębołyś Zuzanna88
Jarosz MichałKucharska Justyna88
Pokora JakubBielas Wiktoria711
Michalik WojciechBeluch Katarzyna612
Rachfalski WojciechSiemionka Paulina513

14-15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Pieczyrak KarolStelmach Natalia311
Miśtal SzymonLang Magdalena252
Knapik JakubKnapik Aleksandra193
Ślazyk JakubManowska Weronika134
Słociński EmanuelKudzielko Zuzanna125
Stacha KacperŁoś Katarzyna116
Klecha PawełKazimierczak Julia107
Szyporta MateuszKosno Wiktoria98
Kowalski MiłoszSadziak Wiktoria89
Włochowicz MateuszKubiak Julia710
Haska WojciechKról Karolina611
Rokita BartłomiejKulczycka Weronika512

14-15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Czarnik KamilPolewska Sandra291
Pieczyrak KarolStelmach Natalia232
Miśtal SzymonLang Magdalena173
Włochowicz MateuszKubiak Julia114
Szyporta MateuszKosno Wiktoria105
Sowa KamilKolarczyk Izabela96
Klecha PawełKazimierczak Julia87
Kowalski MiłoszSadziak Wiktoria78
Rokita BartłomiejKulczycka Weronika59
Haska WojciechKról Karolina59

Pow. 15 D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Zagórski JanWoźniak Ewelina331
Holona JakubKrajczok Julia272
Sulawa PiotrKrysta Agnieszka213
Szczęśniak PiotrSzczęśniak Marzena154
Marszałek MarcelLitwin Patrycja145
Pawlik MichałCimała Anna136
Drylski ŁukaszPiórkowska Agnieszka127
Orawski AdamKurpas Żaneta118
Jureczko DawidIdasiak Dominika109
Szymaniec WojciechWojak Aneta910
Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika811
Szemiczek SzymonPolesińska Ewa712
Warzyc MateuszTarnowska Tamara613
Mazur KrzysztofWójcik Agnieszka514

Pow. 15 E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Knura RafałMartyna Oliwia LuizaD291
Noworyta MariuszFatyga Justyna232
Strządała MarekPabich Ewelina173
Wodowski AdrianDuda Magdalena114
Woźniak ŁukaszWolańska Katarzyna105
Mieszczak KamilBagińska Klaudia96
Uthke JanWarchał Helena87
Mroczek MichałJasińska Martyna78
Pasierbek KrzysztofPilor Olga69
Bogdziewicz DawidJureczko Magda510

Pow. 15 Latin A

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Główka TomaszSurówka Joanna281
Kowalczyk KonradŁągiewka Wiktoria222
Chosta BartłomiejLeszczyńska Daria163
Labryga PawełPrzywara Sara104
Piekarski ŁukaszGwóźdź Kamila95
Dróżdż OlgierdMalarz Justyna86
Kulawik KarolLangier Julia77
Pabis MaciejPółka Nikola68
Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia59

Pow. 15 Latin B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Czaja WojciechKrzysztofczyk Karolina341
Miśkiewicz MaciejJarecka Emilia282
Czarny MarcinWęgrzynowska Marta223
Wawrzak WiktorSkonieczna Dominika164
Kastelik ŁukaszKiełbik Natalia155
Bigosiński KacperFrach Julia146
Janakowski MaciejCzerczak Karolina -137
Bator FilipDederko Magdalena128
Ulfik PrzemyslawPietrek Dorota119
Kierat DariuszGalewicz Agnieszka1010
Klich MateuszBociąga Katarzyna911
Miechowicz DominikGąsior Natalia812
Palenta SzymonWrótniak Anna713
Duda MichałPudełko Ludwika614
Kuśpiel MarcinPietranek Monika515

Pow. 15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Karczewicz AdrianBilska Natalia311
Rykała WojciechSzyja Katarzyna252
Talik KamilSkrolecka Agata193
Warsitz JakubBrzozowska Agata134
Jaruszewski DawidBaranowska Wiktoria125
Skarka MichałFajkis Julia116
Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata107
Zięba MateuszKulig Karolina98
Tasarz FilipPęciak Aleksandra79
Zakrzewski DorianZielińska Beata79
Budniak MateuszWłosek Kinga611
Szczepanek AleksanderDarowska Katarzyna512

Pow. 15 Standard A

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Nowak KrzysztofKijak Martyna271
Kierat DariuszGalewicz Agnieszka212
Kolczarek MikołajKała Iga153
Dróżdż OlgierdMalarz Justyna94
Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia85
Karpinski MarcinJaruszowiec Patrycja76
Krasnowski JakubKaczmarzyk Karolina67
Loppe DominikWójcicka Julka58

Pow. 15 Standard B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Czarnota PatrykChosta Milena-1261
Kastelik ŁukaszKiełbik Natalia193
Kruczała MichałUrban Anna134
Koniarz TomaszCiślak Agata125
Pabis MaciejPółka Nikola116
Śliwa PawełNykiel Weronika107
Galewicz MarcinStefaniak Zofia98
Kulawik KarolLangier Julia89
Kowal AlbertKaniowska Magdalena610
Palenta SzymonWrótniak Anna610
Komsta MateuszSurowiec Tatiana512

Pow. 15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata341
Fogel MateuszLewandowska Paulina282
Gryczka AdamLenarczyk Oliwia223
Skarka MichałFajkis Julia164
Warsitz JakubBrzozowska Agata155
Fryc TomaszBlasa Karolina146
Gruchlik MaciejRadzik Paulina127
Kołodziej DawidOlszowy Angelika127
Duda MichałPudełko Ludwika119
Górniak KamilSzpila Magdalena1010
Kuśpiel MarcinPietranek Monika911
Tasarz FilipPęciak Aleksandra812
Zakrzewski DorianZielińska Beata713
Szczepanek AleksanderDarowska Katarzyna614
Rykała WojciechSzyja Katarzyna515