X Jubileuszowa Gala Taneczna PAJĘCZNO CUP 2015

2015-04-19 98-330 Pajęczno, ST DOBROWOLSCY - Częstochowa


Plik z wynikami

10-11 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Dobrowolski OskarSzmigielska Maja231
Ligus NorbertBrol Maja172
Droś IgorDąbrowska Julia113
Glajzner JakubWasilewska Julia04

10-11 Kombinacja H

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Dziereń KamilTkacz Maja
Płatek MateuszGrudziecka Liwia
Kobędza KamilBocianowska Barbara
Pietras KornelPatysiak Weronika
Gaik AntoniDutkiewicz Roksana
Gąszczak FilipLamek Aleksandra
Klimczak JakubLipnicka Patrycja
Sobieraj MaciejMalej Aleksandra

12-13 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kita PatrykKonieczko Agata311
Janaszczyk MaciejMoskwa WiktoriaD252
Busiek JakubLisowska KarolinaD193
Markiewicz JakubArczyńska Daria134
Myśliński OlafCzapnik Wiktoria125
Posieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka116
Szymański KarolAndruszkiewicz Kamila107
Bernardi MateuszMiszczak Katarzyna98
Świątek AleksanderMazurek Martyna89
Wojna KacperKlekot Karolina710
Zgodzaj JonaszWodzisławska Kinga611
Reng KacperReng Klementyna512

12-13 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Ryba ArkadiuszSkupień Zofia231
Pyrzyński MateuszMurawska Wiktoria172
Bartkowski JędrzejGorzycka Aleksandra Marta113
Gajdera DawidSitko Edyta54

12-13 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Ryba ArkadiuszSkupień Zofia241
Bartkowski JędrzejGorzycka Aleksandra Marta182
Nowicki WiktorCzarnobaj Natalia123
Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna64
Marszałek KacperGalewicz Weronika55

14-15 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Wrzesiński ArturPecyna Zuzanna231
Kubacki KacperKałuzińska Kaja172
Postawa PatrykSkotalczyk Amanda113
Bednarek MateuszSzczęch Karolina54

14-15 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Jendrusiak AndrzejWłodarczyk Anita271
Sygitowicz MikołajMisztela Wiktoria212
Stanik MariuszDobrakowska Maja153
Gosławski-Żeligowski MieszkoZduńczyk Paulina94
Kowalik DamianGwiazdowicz Olga85
Dworczyk JakubKlenart Anna76
Pokora JakubBielas Wiktoria67
Kubik MaciejKrólik Aleksandra58

14-15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Fałek KonradBalcerek NelaB321
Pieczyrak KarolStelmach Natalia262
Miśtal SzymonLang Magdalena203
Kowalski MiłoszSadziak Wiktoria144
Olejnik BartoszNowak Natalia135
Czajkowski DanielHanulak Alicja126
Rudnicki SzymonKotulska Zuzanna117
Bilski KamilSalamaga Julia108
Słociński EmanuelKudzielko Zuzanna99
Szyporta MateuszKosno Wiktoria810
Sobania AndreasBartosiewicz Kinga711
Polok KsaweryBaryliszyn Maria612
Włochowicz MateuszKubiak Julia513

14-15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Fałek KonradBalcerek Nela301
Miśtal SzymonLang Magdalena242
Włochowicz MateuszKubiak Julia183
Czarnik KamilPolewska Sandra124
Pieczyrak KarolStelmach Natalia115
Kowalski MiłoszSadziak Wiktoria106
Bilski KamilSalamaga Julia97
Sobania AndreasBartosiewicz Kinga78
Szyporta MateuszKosno Wiktoria78
Michalik DawidŚroda Wiktoria610
Polok KsaweryBaryliszyn Maria511

8-9 Kombinacja H

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Dąbrowski JakubWysocka Nikola
Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna
Skipirzepa KamilPutyra Weronika
Skowronek KrzysztofSosna Amelia
Tazbir JakubBorecka Kornelia
Kielan MarcelSkrzypczyk Karolina

Pow. 15 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Cygan PatrykMłynarczyk Weronika251
Zagórski JanWoźniak Ewelina192
Jureczko DawidIdasiak Dominika133
Marszałek MarcelLitwin Patrycja74
Orawski AdamKurpas Żaneta65
Zychla SzymonZychla Wiktoria56

Pow. 15 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Grzelczak DawidSomorowska MałgorzataD231
Woźniak ŁukaszWolańska Katarzyna172
Kozak FilipWiniecka Julia Wiktoria113
Jawor PrzemysławWołosiak Zuzanna54

Pow. 15 Latin A

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Borecki JanSzydłowska Anita202
Główka TomaszSurówka Joanna143
Jałocha SzymonPlinta Olga84
Kowalczyk KonradŁągiewka Wiktoria75
Masłowski MieszkoFaber Agata66

Pow. 15 Latin B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Wawrzak WiktorSkonieczna Dominika252
Nowak PawełKmiołek Izabela193
Klich MateuszBociąga Katarzyna134
Bator FilipDederko Magdalena125
Rządkowski KamilMarkiewicz Paulina116
Miechowicz DominikGąsior Natalia107
Kierat DariuszGalewicz Agnieszka98
Lechowski MateuszPopczyk Kamila89
Klimczak JakubTelęga Paulina710
Połacieniec MarcinPołacieniec Justyna611
Łyczba RadosławPodolska Alicja512

Pow. 15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Karczewicz AdrianBilska Natalia321
Rykała WojciechSzyja Katarzyna262
Matysek MikołajKarczmarz Agnieszka203
Przygoda JeremiŁach Magda144
Kurasiński PatrykJerzyk Klaudia135
Głąb KonradMorga Paulina126
Talik KamilSkrolecka Agata117
Zięba MateuszKulig Karolina108
Nabiałczyk BartoszJurek Marta89
Tasarz FilipPęciak Aleksandra89
Droś AdrianKaliściak Natalia711
Chmielecki MichałBiegańska Ewa612
Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna513

Pow. 15 Standard A

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Nowak KrzysztofKijak Martyna331
Domiter_FTS HubertWąsacz_FTS Karolina272
Kolczarek MikołajKała Iga213
Nowak FilipWróblewska Sandra154
Bronowski KarolLorenc-Kozik Kamila145
Kierat DariuszGalewicz Agnieszka136
Rządkowski KamilMarkiewicz Paulina127
Suchomski ŁukaszKruk Natalia118
Lechowski MateuszPopczyk Kamila109
Głąb KonradMorga Paulina810
Masłowski MieszkoFaber Agata613
Połacieniec MarcinPołacieniec Justyna514

Pow. 15 Standard B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kurasiński PatrykJerzyk Klaudia281
Kuliś PiotrSitak Joanna163
Mandryk MiłoszSzymczyk Dominika104
Nabiałczyk BartoszJurek Marta95
Bator FilipDederko Magdalena86
Okapa MaciejSłania Agnieszka77
Łyczba RadosławPodolska Alicja68
Droś AdrianKaliściak Natalia59

Pow. 15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Łopaciuch MichałRubin EwelinaB271
Kuliberda KarolRzepka Małgorzata212
Polaczkiewicz SzymonNicpoń Laura03
Górniak KamilSzpila Magdalena94
Kołodziej DawidOlszowy Angelika85
Wiewiórka KrzysztofLipowska Olga76
Tasarz FilipPęciak Aleksandra67
Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna58