OTTT „ O Puchar Wójta Gminy Kłodawa”

2015-03-28 Kłodawa, FAN DANCE - Gorzów Wlkp.


Plik z wynikami

10-11 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Tomczyk ŁukaszParcheta Weronika271
Tomaszewski PatrykKonieczna Aleksandra212
Protasiewicz PiotrKęsy Weronika153
Prażak MaksymilianStaducka Aleksandra94
Dziduch GrzegorzKłodzińska Weronika85
Reszka HubertAdamczyk Patrycja76
Środecki AleksanderKaśków Weronika67
Kuźnik ŁukaszMarczuk Lilia58

10-11 Kombinacja G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kusz PawełBergandy Emilia
Bulicz NikodemWinnicka Julia
Minorowicz JakubMajchrzak Martyna
Binkowski WojciechBiadała Zuzanna
Jura JakubBałut Klaudia

12-13 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaC291
Piszczorowicz DawidMajewska Marta232
Rusak PiotrGałka Sylwia173
Grabowski PatrykSobiech Weronika114
Lorenc EmilZielonka Victoria105
Sierociński WojciechCupak Kornelia96
Sarafin OliwerPociej Natalia87
Kuźnik DamianOlejnik Karolina78
Oleszak HubertMałek Alicja69
Szewczykowski FilipSzczygieł Eliza Magdalena510

12-13 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia281
Gilek AdamMróz EmiliaD222
Niemczyk KacperMarczuk Róża163
Markowski TomaszKrzywicka Magdalena104
Łajca DawidNawrocka Jagoda95
Lipiński DanielStępień Gabriela86
Ewangelu EvangelosFedyk Aleksandra77
Nachowiak SebastianKruk Sara68
Miś BartoszCzopko Milena59

12-13 Kombinacja G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Zimniewicz BartoszBaranek Natalia
Majchrzak AdrianSkarżyńska Katarzyna
Nawrocki FilipPaschke Julia

14-15 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Koźba MichałTrojanowska Anna271
Chudzia MichałSzymkiewicz Aleksandra212
Podolak DorianKarczewska-May ViktoriaD153
Czabator MichałDubicka Emilia94
Szelczyński JakubMaciejewska Maria85
Podolski MichałZborowska Zuzanna76
Kliński FilipPrzybylska Maja67
Gajewski JakubGuzowska Anna58

8-9 Kombinacja G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Borowski FabianŁukaszun Julia
Kozłowski JędrzejPrzepłata Weronika
Kossiński Cezary PrzemysławPawlak Nadia
Gmurkowski MikołajDebert Mirela
Nowak KrzysztofSoja Julia
Banach FilipWilde Amelia

8-9 Kombinacja H

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Stankiewicz WanessaRabiega Zofia
Rajfur MarcinMazur Oliwia
Pihan MichałGąsiorek Julia
Kluwak JulianSkarbież Julia

Pow. 15 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Konarzewski JakubPietrzykowska Natalia231
Słodownik MaciejKozinoga Klaudia172
Jabłoński BartłomiejKot Nikola113
Hańczyk ŁukaszSzłapka Sara Anna54

Pow. 15 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Szymczak KamilUrban Greta241
Borkiewicz JakubBorkiewicz Marta182
Leszczyński WitoldKaczperska Anita123
Zięba JakubKraszewska Monika64
Stasiak KrzysztofPociej Aleksandra55

Pow. 15 Latin B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Bartkowiak MateuszCzerwińska Olga252
Niedośpiał MarcinJankowska Sonia193
Spych AleksanderŻegalski Alicja134
Kaczałko TomaszGromadzka Sara125
Biały TomaszSzafran Weronika116
Kramski MateuszJabłońska Julia107
Antosik PatrykGrzesiak Karolina98
Korbanek SzymonKorbanek Kornelia89
Duszyński JakubSłomczyńska Kaja610
Bartman AleksanderSas Aurelia610
Czaczkowski KacperLemke Julita512

Pow. 15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Makowski JerzyGronowska Weronika281
Tonder ŁukaszStawicka Marta222
Drążewski NikodemPiekarska Agnieszka163
Sawicz SebastianNowak Izabela104
Kujawiński PatrykOlejnik Patrycja95
Toczko PatrykRot Agata86
Kot RadosławRybicka Hanna07
Przybył TobiaszPrzybył Oliwia68
Stolarczyk SzymonPszczoła Natalia59

Pow. 15 Standard B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Starzyński PiotrJanicka Kamila251
Duszyński JakubSłomczyńska Kaja192
Antosik PatrykGrzesiak Karolina74
Biały TomaszSzafran Weronika65
Toczko PatrykRot Agata56

Pow. 15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kujawiński PatrykOlejnik Patrycja281
Bartman AleksanderSas Aurelia222
Korbanek SzymonKorbanek Kornelia163
Tonder ŁukaszStawicka Marta104
Stolarczyk SzymonPszczoła Natalia95
Drążewski NikodemPiekarska Agnieszka86
Czaczkowski KacperLemke Julita77
Banaszek BartłomiejMysiorek Julia68
Przybył TobiaszPrzybył Oliwia59

Pow. 45 Latin E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska Anna01
Hołota ZenonHołota Barbara02
Rydzak TomaszRydzak Aleksandra03
Leszczyński AndrzejLeszczyńska Marzanna04
Krzykwa WojciechKrzykwa Anna05
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz Iwona06
Wolak AdamBarciś Wioletta07

Pow. 45 Standard E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska Anna01
Stańczyk JerzyStańczyk Anna02
Rydzak TomaszRydzak Aleksandra03
Hołota ZenonHołota Barbara04
Krzykwa WojciechKrzykwa Anna05
Leszczyński AndrzejLeszczyńska Marzanna06
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz Iwona07
Wolak AdamBarciś Wioletta08