OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice

2015-04-25 Myślenice, SOKÓŁ - Myślenice


Plik z wynikami

10-11 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Serafin MaksymilianChmurzyńska Anna261
Jarosz JanHudzik Hanna202
Kowalski Nikodem RochSzczyrk Dominika143
Hankus KamilŁyczko Daria84
Basista MichałĆwierz Anna75
Stochel MikołajPiasek Paulina66
Wojtusik MikołajSiwek Aleksandra57

10-11 Kombinacja F

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kuczera KamilGalos Oliwia01
Szyjka IgorKipias Wiktoria02
Starostka MarcelJarosz Julia03
Andruszko MarekKowalska Karolina04
Szczyrk MikołajSzymonek Julianna05
Chatowski Eryk DawidIdzik Oliwia Ewelina06
Strach KacperKramarska Nela07
Sulima WiktorEmerla Magdalena08

12-13 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Knaś KajetanBiskup Kinga271
Gadocha MateuszBała WeronikaC212
Thomas DominikKaczówka Karolina153
Mizia-Ossoliński BartoszDziubras Natalia94
Dyrda MaciejMałajowicz Gabriela85
Sadowski RadosławMatuszczyk Alicja76
Zużałek SzymonJaworska Natalia67
KmiecikFTS JanGluzińskaFTS Katarzyna58

12-13 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Włoch MikołajKosińska Katarzyna311
Dziadosz KacperPelczar Weronika252
Jasiński KarolKulpa Domninika193
Fugiel TomaszMarkus Weronika134
Wątor AdamSiuda Emilia125
Tuleta MichałBruzda Izabela116
Klimas JakubGrela Kamila97
Szczepkowski AdrianSzczepkowska Natalia97
Ryz MichałDybała - Chmaj Wiktoria89
Wieczorek JakubJamborska Gabriela710
Foszcz AdamAdamska Natalia611
Orczyk MateuszBaldy Aleksandra512

12-13 Kombinacja F

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Oleksy Lukasz PiotrWłodarczyk Aleksandra01
Słomka MaciejGutowska Katarzyna03
Strózik ArturSioła Oliwia04
Piwowarczyk TomaszKałucka Julia05
Walaszek KarolKalicińska Natalia06

14-15 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Łysek JakubGas WeronikaC241
Klimek WojciechJałocha Wiktoria182
Majos MichałZynek Oliwia Natalia123
Kruk KacperFerlejko Joanna64
Andruszko JacekMadaj Klaudia55

14-15 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Rzepka SzymonLigara Oliwia211
Motyka PatrykWójcik Martyna152

14-15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Danak MarcinWłoch Angelika261
Cinal KacperKuźma Agata202
Woś KacperNechajewicz Kamila143
Zbylut JanJurczak Paulina84
Bała JakubKaczmarek Aleksandra75
Słociński EmanuelKudzielko Zuzanna66
Fryc MaksymilianSeweryn Katarzyna57

14-15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Woś KacperNechajewicz KamilaB301
Mrowiec AdrianKorzeniak Oliwia242
Łężniak KarolLewicka PatrycjaB183
Kosal KamilStruk Natalia124
Zbylut JanJurczak Paulina115
Kruszyna WojciechWójcik Olivia106
Sowa KamilKolarczyk Izabela97
Danak MarcinWłoch Angelika78
Czarnik KamilPolewska Sandra78
Bała JakubKaczmarek Aleksandra610
Fryc MaksymilianSeweryn Katarzyna511

Pow. 15 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Halama PawełLorencik Katarzyna Maria351
Radłowski TymoteuszWiklańska Katarzyna292
Ortwein RafałSmoleń Alicja233
Chabros MateuszGarbacz Małgorzata174
Zdebski MichałNiechciał Agnieszka165
Szymaniec WojciechWojak Aneta156
Cienkosz KacperBułaś Natalia147
Jureczko DawidIdasiak Dominika138
Rusin MateuszKnaś Gabriela1110
Kasprzycki RadosławZwolińska Justyna1011
Zieliński DawidŁokas Karolina912
Łukasiewicz ŁukaszOprzędkiewicz Elżbieta813
Liszka PiotrPiech Agnieszka714
Gniadek-Zając GrzegorzSypek Beata615
Orawski AdamKurpas Żaneta016

Pow. 15 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Biela ErnestZajda Dorota301
Noworyta MariuszFatyga Justyna242
Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia Karolina183
Wodowski AdrianDuda Magdalena124
Szyrszeń DominikKoch Aleksandra115
Uthke JanWarchał Helena106
Jastrzębski JarosławBoryło Aneta97
Safin KamilBaran Patrycja88
Kopieniak KrystianWcisło Agnieszka79
Solarz MarcinMiziołek Barbara610
Bogdziewicz DawidJureczko Magda511

Pow. 15 Latin B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Szewczyk GrzegorzCichy Monika281
Miśkiewicz MaciejJarecka Emilia222
Nowak PawełTenerowicz Monika Ewelina163
Doniec PawełMarzec Izabela104
Nazaruk MichałMorbitzer Justyna95
Bomba SebastianJakus Magdalena86
Okarmus BartłomiejŻywiec Martyna77
Rylewicz JarosławGrunwald Monika68
Kaleta MateuszKaleta Anna59

Pow. 15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Przygoda JeremiŁach Magda291
Krzeszowiak JerzyBanaś Maria232
Bajerski PawełAbram Agnieszka173
Matysek MikołajKarczmarz Agnieszka114
Wrona GrzegorzOgiela Aleksandra105
Grobecki PrzemysławHonkisz Wiktoria96
Kowalik KamilPajerska Krystyna87
Kudra MichałPijar Beata78
Grzybowski MarekDębowska Barbara Joanna69
Bielec KrzysztofGontaszewska Marta510

Pow. 15 Standard B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Pabis MaciejPółka Nikola281
Kruczała MichałUrban AnnaA163
Nazaruk MichałMorbitzer Justyna104
Okarmus BartłomiejŻywiec Martyna95
Kudra MichałPijar Beata86
Kaleta MateuszKaleta Anna77
Bomba SebastianJakus Magdalena68
Jurek OskarNiezabitowska Katarzyna59

Pow. 15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Seweryn DanielSmarzyńska KatarzynaB301
Zużałek MateuszBurtan Barbara242
Grobecki PrzemysławHonkisz Wiktoria183
Szafrański SebastianKlimas Marzena124
Rylewicz JarosławGrunwald Monika115
Bielec KrzysztofGontaszewska Marta106
Wrona GrzegorzOgiela Aleksandra97
Maciejczyk JanCieślik Iwona88
Kowalik KamilPajerska Krystyna79
Bajerski PawełAbram Agnieszka610
Czop JakubStafińska Natalia011