Mistrzostwa Polski w 10 Tańcach

2015-03-28 TARNOWO PODGÓRNE k/Poznania, FINEZJA - Poznań


Plik z wynikami

10-11 Kombinacja

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Ruszkowski TomaszMozdyniewicz Julia01
Kuźma WojciechWiewiórka Julia02
Stępień MichałSkrzypek Klaudia03
Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola04
Kamiński MichałPłodzień Weronika05
Mazur MikołajRomanowska Oliwia06
Ligus NorbertBrol Maja07
Zaborowski MikołajRodo Zofia08
Tarach KamilBuczyńska Michalina09
Bazylewicz JakubDroganowska Antonina010
Ryłko MichałWięckowska Maja011
Pawłowski MikołajKaczer Weronika012
Pajor DawidNaczulska Marysia013
Ryznar MarcinLechwar Julia014
Przygocki MikołajBinienda Emilia015
Widlarz SewerynNowak Daria016
Siemianowski MateuszWoźniak Aleksandra016
Sąsiadek KacperWałdoch Kinga018
Sokołowski DawidDytwińska Gabriela019

12-13 Kombinacja

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Raczek HubertKowalska Magdalena01
Niedzielski PiotrKamińska Aleksandra02
Humin AureliuszBillings Nicole03
Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna04
Szpakowicz RobertRogowska Oliwia05
Jaśkowiak ErnestTydda Martyna06
Pućka KacperMałczak Maja07
Bartkowski JędrzejGorzycka Aleksandra Marta08
Jaskulski MichałKuta Marianna09
Świątek WiktorJankowska Natalia010
Rencławowicz SzymonWierciszewska Laura010
Purczyński WiktorStaśkiewicz Alicja012

14-15 Kombinacja

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Śledź KarolDomaradzka Julia01
Budzik TomaszBartoszek Aleksandra02
Rutka KacperLitorowicz Sara03
Gembara OskarJabłońska Liwia04
Mrozek DanielOlbińska Maja05
Zawierucha BorysWieczorek Wiktoria06
Łyda KonradStaszak Aleksandra07
Matłoka MateuszSadowska Natalia08
Matković MarcinGierszewska Natalia09
Baranowski KrzysztofKaplińska Zofia010
Fedyk KrzysztofSoroko Julia011
Sokołowski JanHedder Julia012
Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina013
Kycia JakubKnychas Zuzanna014
Barłóg HubertGowor Oliwia015
Gralak MateuszKałuża Anna016

16-18 Kombinacja

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kucharczyk KamilKorzycka Anna01
Świątkowski PiotrCicherska Natalia02
Szczepaniak MateuszBorecka Izabela03
Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia04
Figurski PrzemysławPrylowski Natalia05
Nowacki AdrianMolenda Julia06
Tama MikołajKuśnierz Sylwia07
Maryniak KarolMagdziarz Katarzyna07
Karkosz FilipChocian Carmen09
Mróz ŁukaszGil Wiktoria010
Dróżdż OlgierdMalarz Justyna011
Adamczyk DominikLasko Daria011
Gawęcki TomaszSyta Daria013
Kapitan CyprianPawlak Maja014
Trytko MichałLekarczyk Anna015
Kastelik ŁukaszKiełbik Natalia016
Stański MateuszLubowicka Nikola017
Bigosiński KacperFrach Julia018
Litorowicz OskarKarpińska Natalia019
Kramski DamianSkorupka Alicja020
Suligowski DawidPysiak Wiktoria021
Zakrzewski SzymonGiesek Julia022
Dąbek MateuszMangudis Tasija023
Galewicz MarcinStefaniak Zofia024

8-9 Kombinacja

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Błoński MaksymilianBronisławska Aleksandra01
Wysocki BartoszKaczmarek Amelia02
Miłosz PatrykJanik Zuzanna03
Chrzan PawełBiernacka Julia04
Demianiuk JanWierciszewska Aurelia05
Dutka JakubStadnik Natalia06
Farbaniec MaciejZygarowicz Olga07
Adamczyk DawidCichoń Maja08

pow.19 Kombinacja

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Rosiński MarcinWdowicz Katarzyna01
Lech BartoszKopaczyńska Kornelia02
Borecki JanSzydłowska Anita03
Konopiński DawidSzyc Klaudia04
Furman JakubKucharska Paulina05
Słowikowski ŁukaszKaczmarek Kinga06
Pietruś WojciechZyznar Magdalena Małgorzata07
Maciołka Jan PiotrMaciołka Agnieszka08
Maj MichałKowalczyk Kinga09
Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn Elwira010
Pujanek RadosławWyrzykowska Dominika011
Zabrodzki PrzemysławGórnicka Krystyna012
Lozinszek AleksanderBłażek Barbara013
Foksiński AdrianKastelik Karolina014
Harazim SzymonHarazim Kinga015
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra Katarzyna015
Chomik PrzemysławWąs Ewelina017