V FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA

2015-04-19 KÓRNIK k/Poznania, FINEZJA - Poznań


Plik z wynikami

10-11 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Prażak MaksymilianStaducka Aleksandra231
Musiałowicz FilipMarkowicz Roksana172
Zyber-Moszak AmadeuszNowak Paulina113
Chmiel JakubKlupa Natalia54

12-13 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Świątek WiktorJankowska NataliaC221
Górny BartoszKonarska Katarzyna162
Szewczykowski FilipSzczygieł Eliza Magdalena103

12-13 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Jakubczak JakubNadera Katarzyna261
Englert AdamKuligowska Magdalena202
Konowalczyk JakubBęben Julia143
Rajman Jakub DominikKlimczak Maria84
Ignaszewski MaxwellKicińska Dominika75
Bosy Dominik WojciechRaczkowiak Julia66
Jaworek BartoszJaworek Alicja57

14-15 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Grochowski DawidBalzer JuliaC291
Janicki OskarWojniusz Aleksandra232
Budny HubertRyba Paulina173
Drożdżyński TomaszKurowska Paulina114
Starski KacperŚwiąder Aleksandra105
Wysocki JakubRóżycka Martyna96
Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia87
Podolak DorianKarczewska-May Viktoria78
Surmacz MateuszCygan Wiktoria69
Nawrot KacperGraf Aleksandra510

14-15 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Michalew IgorGębołyś Zuzanna241
Jakubowski FilipJaśkowiak Julia182
Kliński FilipPrzybylska Maja123
Maślak JakubSobasik Marta64
Sowijak TomaszBiegała Julia55

14-15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Orwat KonradHalat Anna331
Marcinkowski JanUrban Patrycja272
Jasiński JakubWaszczuk Maja213
Ryterski DanielMaćkała Emilia154
Sokołowski JanHedder Julia145
Sajdak JerzyPiętal Ola136
Dybaś PawełLis Weronika127
Bździel GrzegorzSarnowska Zofia118
Gawron WawrzyniecOlewicz Julia99
Gralak MateuszKałuża Anna99
Kochut KamilKrupa Marta811
Ochrymiuk TymoteuszBożejowska Dominika712
Bogacz WojciechZawada Aleksandra613
Gorczak GabrielRożek Aleksandra514

14-15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Sokołowski JanHedder Julia321
Kochut KamilKrupa Marta262
Ryterski DanielMaćkała Emilia203
Gorczak GabrielRożek Aleksandra144
Jasiński JakubWaszczuk Maja135
Sajdak JerzyPiętal Ola126
Gralak MateuszKałuża Anna117
Marcinkowski JanUrban Patrycja108
Dybaś PawełLis Weronika99
Orwat KonradHalat Anna810
Bogacz WojciechZawada Aleksandra711
Ochrymiuk TymoteuszBożejowska Dominika612
Bździel GrzegorzSarnowska Zofia513

Pow. 15 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kieresz SzymonKrajka Olga261
Przybył TomaszMichałowicz Wiktoria202
Słodownik MaciejKozinoga Klaudia143
Konarzewski JakubPietrzykowska Natalia84
Buchowski ArkadiuszStachowiak Agata75
Radzikowski PawełRejmisz Anna66
Hańczyk ŁukaszSzłapka Sara Anna57

Pow. 15 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Raszyński MateuszAndrzejczak MartaD261
Drabko BenjaminMatysiak Sara202
Adamczak SzymonMiga Jagoda143
Grygiel DawidWłodarczyk Agata84
Kaczmarek MikołajPiechel Monika75
Włodarczyk AdamWandolska Zuzanna66
Wilusz DominikSadzka Natalia57

Pow. 15 Latin A

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Torbiarczyk AdrianStróżyk Zuzanna261
Maciołka Jan PiotrMaciołka Agnieszka202
Bedla FilipWelc Natalia143
Bienert PawełGurazda Paula84
Mocek MateuszTomczak Magdalena75
Nowak PatrykWanot Adrianna66
Antkowiak JacekKorytowska Wiktoria57

Pow. 15 Latin B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Winkler MiłoszJankowska Magdalena281
Bartkowiak MateuszCzerwińska Olga222
Meyza Kacper PiotrHauser Zuzanna163
Antosz GrzegorzKmieciak Ewelina104
Kycia MateuszMaćkała Paulina95
Spych AleksanderŻegalski Alicja86
Niedośpiał MarcinJankowska Sonia77
Michalski KordianJarosz Julia Klara68
Fornal MaurycyRadwan Oliwia59

Pow. 15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Tonder ŁukaszStawicka Marta241
Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia182
Łabiński WojciechZielazek Anna123
Kahl MironAdamczyk Kasandra64
Kozelan JakubStawna Klaudia55

Pow. 15 Standard B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Łazuga KrzysztofKoziczak Agnieszka231
Antosz GrzegorzKmieciak Ewelina172
Michalski KordianJarosz Julia Klara113
Tomczyk JakubBorkowska Joanna54

Pow. 15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Tonder ŁukaszStawicka Marta271
Winkler MiłoszJankowska Magdalena212
Morzyński JanGłaczyńska Agata153
Knychała PrzemysławSzkudelska Aleksandra94
Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota85
Łabiński WojciechZielazek Anna76
Kycia MateuszMaćkała Paulina67
Kahl MironAdamczyk Kasandra58