POPRAWA CUP 2015 - GRAND PRIX SENIOR, PREMIUM KL.C,B,A POW. 15 lat

2015-10-03 KOBYLA GÓRA, SŁOŃCE - Poznań


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA !!!!!!!!!
Rejestracja przedłużona do piątku, do godz.16.00
Turniej PREMIUM odbywa się w klasach C,B,A powyżej 15 lat. ZAPRASZAMY!!!
BLOK 2 - ROZPOCZĘCIE 13.30!!!

BLOK 1

Rejestracja 8:30-9:30 Rozpoczęcie 10:00


25+ (Dorośli 2) Open ST 4T 0

GP Senior E+D!!! W celu umożliwienia rejestracji w CBD wpisano jako OPEN!!!

25+ (Dorośli 2) Open LA 4T 1

GP Senior E+D
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Leszczyński Marek
Kujawa Anna
DANCE CENTER - Poznań
Leszczyński Marek
Kujawa Anna
Leszczyński MarekKujawa AnnaDANCE CENTER - Poznań

35+ (Senior 1) Open ST 4T 3

GP Senior E+D
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kakuszi Laszlo
Polak Marta
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Kakuszi Laszlo
Polak Marta
Kakuszi LaszloPolak MartaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
2.Król Robert
Król Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Król Robert
Król Katarzyna
Król RobertKról KatarzynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
3.Olszewski Sławomir
Olszewska Marzena
Olszewski Sławomir
Olszewska Marzena
Olszewski SławomirOlszewska Marzena

35+ (Senior 1) Open LA 4T 4

GP Senior E+D
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kakuszi Laszlo
Polak Marta
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Kakuszi Laszlo
Polak Marta
Kakuszi LaszloPolak MartaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
2.Król Robert
Król Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Król Robert
Król Katarzyna
Król RobertKról KatarzynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
3.Olszewski Sławomir
Olszewska Marzena
Olszewski Sławomir
Olszewska Marzena
Olszewski SławomirOlszewska Marzena
4.Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań

45+ (Senior 2) Open ST 4T 5

GP Senior E+D
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
2.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław
3.Romanowski Witold
Romanowska Grażyna
SZOK - Gliwice
Romanowski Witold
Romanowska Grażyna
Romanowski WitoldRomanowska GrażynaSZOK - Gliwice
4.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól
5.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
SZOK - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraSZOK - Gliwice

45+ (Senior 2) Open LA 4T 7

GP Senior E+D
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
2.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław
3.Romanowski Witold
Romanowska Grażyna
SZOK - Gliwice
Romanowski Witold
Romanowska Grażyna
Romanowski WitoldRomanowska GrażynaSZOK - Gliwice
4.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól
5.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
SZOK - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraSZOK - Gliwice
6.Tygielski Jarosław
Tygielska Małgorzata
ŁDK - Łódź
Tygielski Jarosław
Tygielska Małgorzata
Tygielski JarosławTygielska MałgorzataŁDK - Łódź
7.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona

55+ (Senior 3) Open ST 4T 4

GP Senior E+D
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
Juszczyk ZdzisławFassa Wanda
2.Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
PIONIER - Kłobuck
Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
Srokosz WojciechSrokosz MałgorzataPIONIER - Kłobuck
3.Wolak Adam
Barciś Wioletta
FRASZKA - Kamienna Góra
Wolak Adam
Barciś Wioletta
Wolak AdamBarciś WiolettaFRASZKA - Kamienna Góra
4.Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
FANTAZJA - Kraków
Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka EwaFANTAZJA - Kraków

55+ (Senior 3) Open LA 4T 5

GP Senior E+D
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Grygiel Andrzej
Grygiel Dorota
SŁOŃCE - Poznań
Grygiel Andrzej
Grygiel Dorota
Grygiel AndrzejGrygiel DorotaSŁOŃCE - Poznań
2.Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
Juszczyk ZdzisławFassa Wanda
3.Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
PIONIER - Kłobuck
Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
Srokosz WojciechSrokosz MałgorzataPIONIER - Kłobuck
4.Wolak Adam
Barciś Wioletta
FRASZKA - Kamienna Góra
Wolak Adam
Barciś Wioletta
Wolak AdamBarciś WiolettaFRASZKA - Kamienna Góra
5.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona

 

BLOK 2

Rejestracja 12:00-13:00 Rozpoczęcie 13:30!!!!!


25+ (Dorośli 2) Open LA 0

GPP SENIOR

35+ (Senior 1) Open LA 6

GPP SENIOR
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
SŁOŃCE - Poznań
Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
Bartecki ŁukaszPawlak MałgorzataSŁOŃCE - Poznań
2.Burlaga Robert
Witkowska Katarzyna
LATINA - Wolsztyn
Burlaga Robert
Witkowska Katarzyna
Burlaga RobertWitkowska KatarzynaLATINA - Wolsztyn
3.Górski Jędrzej
Górska Iwona
KIEPURA - Sosnowiec
Górski Jędrzej
Górska Iwona
Górski JędrzejGórska IwonaKIEPURA - Sosnowiec
4.Nowak Aleksander
Stec Marta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Nowak Aleksander
Stec Marta
Nowak AleksanderStec MartaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
5.Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań
6.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań

45+ (Senior 2) Open LA 4

GPP SENIOR
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Basak Jarosław
Basak Beata
GEMAR - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak BeataGEMAR - Wrocław
2.Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa KrzysztofPopa Jolanta
3.Romanowski Witold
Romanowska Grażyna
SZOK - Gliwice
Romanowski Witold
Romanowska Grażyna
Romanowski WitoldRomanowska GrażynaSZOK - Gliwice
4.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
SZOK - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraSZOK - Gliwice

55+ (Senior 3) Open LA 6

GPP SENIOR
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Andruch Krzysztof
Lisiewicz Anna
ŁDK - Łódź
Andruch Krzysztof
Lisiewicz Anna
Andruch KrzysztofLisiewicz AnnaŁDK - Łódź
2.Daniel Zbigniew
Daniel Anna
FANTAZJA - Kraków
Daniel Zbigniew
Daniel Anna
Daniel ZbigniewDaniel AnnaFANTAZJA - Kraków
3.Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
Juszczyk ZdzisławFassa Wanda
4.Sobkowiak Jacek Tadeusz
Sobkowiak Małgorzata Maria
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Sobkowiak Jacek Tadeusz
Sobkowiak Małgorzata Maria
Sobkowiak Jacek TadeuszSobkowiak Małgorzata MariaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań
5.Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
PIONIER - Kłobuck
Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
Srokosz WojciechSrokosz MałgorzataPIONIER - Kłobuck
6.Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
FANTAZJA - Kraków
Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka EwaFANTAZJA - Kraków

16+ (Powyżej 15) C ST 5T PREMIUM 1

PREMIUM
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
SŁOŃCE - Poznań
Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE - Poznań

16+ (Powyżej 15) B ST 5T PREMIUM 5

PREMIUM
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA - Wrocław1 (+1)111
2.Szmigielski Bartosz
Czerwińska Magdalena
IGLICA - Wrocław
Szmigielski Bartosz
Czerwińska Magdalena
Szmigielski BartoszCzerwińska MagdalenaIGLICA - Wrocław1 (+1)112
3.Spych Aleksander
Żegalski Alicja
SŁOŃCE - Poznań
Spych Aleksander
Żegalski Alicja
Spych AleksanderŻegalski AlicjaSŁOŃCE - Poznań0 03
4.Meyza Kacper Piotr
Hauser Zuzanna
Meyza Kacper Piotr
Hauser Zuzanna
Meyza Kacper PiotrHauser Zuzanna0 04
5.Drozd Damian
Sokołowska Monika
SŁOŃCE - Poznań
Drozd Damian
Sokołowska Monika
Drozd DamianSokołowska MonikaSŁOŃCE - Poznań

16+ (Powyżej 15) A ST 5T PREMIUM 1

PREMIUM
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biazik Michał
Strochalska Klaudia
Biazik Michał
Strochalska Klaudia
Biazik MichałStrochalska Klaudia

 

BLOK 3

Rejestracja 16:00-17:00 Rozpoczęcie 17:30


25+ (Dorośli 2) Open ST 0

GPP SENIOR

35+ (Senior 1) Open ST 4

GPP SENIOR
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Dobrakowski Janusz
Maliszewska Beata
KIEPURA - Sosnowiec
Dobrakowski Janusz
Maliszewska Beata
Dobrakowski JanuszMaliszewska BeataKIEPURA - Sosnowiec
2.Górski Jędrzej
Górska Iwona
KIEPURA - Sosnowiec
Górski Jędrzej
Górska Iwona
Górski JędrzejGórska IwonaKIEPURA - Sosnowiec
3.Król Robert
Król Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Król Robert
Król Katarzyna
Król RobertKról KatarzynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
4.Nowak Aleksander
Stec Marta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Nowak Aleksander
Stec Marta
Nowak AleksanderStec MartaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz

45+ (Senior 2) Open ST 8

GPP SENIOR
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Basak Jarosław
Basak Beata
GEMAR - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak BeataGEMAR - Wrocław
2.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów
3.Ociepa Rajmund
Wilczyńska Anetta
FANTAZJA - Kraków
Ociepa Rajmund
Wilczyńska Anetta
Ociepa RajmundWilczyńska AnettaFANTAZJA - Kraków
4.Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa KrzysztofPopa Jolanta
5.Romanowski Witold
Romanowska Grażyna
SZOK - Gliwice
Romanowski Witold
Romanowska Grażyna
Romanowski WitoldRomanowska GrażynaSZOK - Gliwice
6.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
SZOK - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraSZOK - Gliwice
7.Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
NDK - Nowa Sól
Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
Stańczyk JerzyStańczyk AnnaNDK - Nowa Sól
8.Wojas Tomasz
Wojas Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Wojas Tomasz
Wojas Anna
Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM - Wrocław

55+ (Senior 3) Open ST 8

GPP SENIOR
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Andruch Krzysztof
Lisiewicz Anna
ŁDK - Łódź
Andruch Krzysztof
Lisiewicz Anna
Andruch KrzysztofLisiewicz AnnaŁDK - Łódź
2.Daniel Zbigniew
Daniel Anna
FANTAZJA - Kraków
Daniel Zbigniew
Daniel Anna
Daniel ZbigniewDaniel AnnaFANTAZJA - Kraków
3.Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
Juszczyk ZdzisławFassa Wanda
4.Nowak Jan
Hasik Zofia
LATINA - Wolsztyn
Nowak Jan
Hasik Zofia
Nowak JanHasik ZofiaLATINA - Wolsztyn
5.Obłąk Wojciech
Obłąk Małgorzata
DIAMENT - Wrocław
Obłąk Wojciech
Obłąk Małgorzata
Obłąk WojciechObłąk MałgorzataDIAMENT - Wrocław
6.Oruba Andrzej
Fedak Beata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Oruba Andrzej
Fedak Beata
Oruba AndrzejFedak BeataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
7.Sobkowiak Jacek Tadeusz
Sobkowiak Małgorzata Maria
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Sobkowiak Jacek Tadeusz
Sobkowiak Małgorzata Maria
Sobkowiak Jacek TadeuszSobkowiak Małgorzata MariaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań
8.Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
FANTAZJA - Kraków
Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka EwaFANTAZJA - Kraków

16+ (Powyżej 15) C LA 5T PREMIUM 1

PREMIUM
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
SŁOŃCE - Poznań
Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE - Poznań

16+ (Powyżej 15) B LA 5T PREMIUM 4

PREMIUM
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biazik Michał
Strochalska Klaudia
Biazik Michał
Strochalska Klaudia
Biazik MichałStrochalska Klaudia1 (+1)111
2.Szmigielski Bartosz
Czerwińska Magdalena
IGLICA - Wrocław
Szmigielski Bartosz
Czerwińska Magdalena
Szmigielski BartoszCzerwińska MagdalenaIGLICA - Wrocław0 02
3.Niedośpiał Marcin
Jankowska Sonia
SŁOŃCE - Poznań
Niedośpiał Marcin
Jankowska Sonia
Niedośpiał MarcinJankowska SoniaSŁOŃCE - Poznań0 03
4.Drozd Damian
Sokołowska Monika
SŁOŃCE - Poznań
Drozd Damian
Sokołowska Monika
Drozd DamianSokołowska MonikaSŁOŃCE - Poznań

16+ (Powyżej 15) A LA 5T PREMIUM 7

PREMIUM
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Torbiarczyk Adrian
Stróżyk Zuzanna
CT WYPYCH - Kalisz
Torbiarczyk Adrian
Stróżyk Zuzanna
Torbiarczyk AdrianStróżyk ZuzannaCT WYPYCH - Kalisz1 (+1)111
2.Nędzewicz Mirosław
Roszak Barbara
IGLICA - Wrocław
Nędzewicz Mirosław
Roszak Barbara
Nędzewicz MirosławRoszak BarbaraIGLICA - Wrocław1 (+1)112
3.Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA - Wrocław1 (+1)113
4.Mocek Mateusz
Mocek Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Mocek Mateusz
Mocek Magdalena
Mocek MateuszMocek MagdalenaSŁOŃCE - Poznań0 04
5.Spych Aleksander
Żegalski Alicja
SŁOŃCE - Poznań
Spych Aleksander
Żegalski Alicja
Spych AleksanderŻegalski AlicjaSŁOŃCE - Poznań0 05
6.Grzebiela Rafał
Owczarek Izabela
ISKRA - Praszka
Grzebiela Rafał
Owczarek Izabela
Grzebiela RafałOwczarek IzabelaISKRA - Praszka0 06
7.Martin Kotek
Eliza Spanek
Praga
(Czechy)
Martin Kotek
Eliza Spanek
Martin Kotek Eliza Spanek Praga
(Czechy)