XXXVI MTTT WIOSNA 2015 - GPP Dorośli ST LA

2015-04-11 SUCHY LAS k/Poznania, DZIUPLA - Poznań


Plik z wynikami

10-11 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Bazylewicz JakubDroganowska AntoninaC231
Przygocki MikołajBinienda Emilia172
Droś IgorDąbrowska Julia113
Jurczyszyn KacperOleba Magdalena54

10-11 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Protasiewicz PiotrKęsy Weronika261
Olbiński MateuszPlotka MarcelinaD202
Sławiński PawełGodawa Paulina143
Musiałowicz FilipMarkowicz Roksana84
Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta75
Chmiel JakubKlupa Natalia66
Burdziuk OlafBagrowska Julia57

12-13 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Jaskulski MichałKuta MariannaC291
Świątek WiktorJankowska Natalia232
Piszczorowicz DawidMajewska Marta173
Woga NikodemSkrzypek Patrycja114
Grabowski PatrykSobiech Weronika105
Szewczykowski FilipSzczygieł Eliza Magdalena96
Sarafin OliwerPociej Natalia87
Martin JakubPluskota Olga78
Rusak PiotrGałka Sylwia69
Nowacki DominikPoźniak Aleksandra Joanna510

12-13 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia311
Niemczyk KacperMarczuk Róża252
Markowski TomaszKrzywicka Magdalena193
Łajca DawidNawrocka Jagoda134
Ignaszewski MaxwellKicińska Dominika125
Rajman Jakub DominikKlimczak Maria116
Bosy Dominik WojciechRaczkowiak Julia107
Konowalczyk JakubBęben Julia89
Jaworek BartoszJaworek Alicja710
Błaszak RafałSkiba Maja611
Wytwer CezaryPogorzelec Zuzanna Elżbieta512

12-13 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Bartkowski JędrzejGorzycka Aleksandra Marta221
Jaśkowiak ErnestTydda Martyna162
Zając Daniel MichałZamęska Zuzanna103

12-13 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Jaśkowiak ErnestTydda Martyna231
Bartkowski JędrzejGorzycka Aleksandra Marta172
Myślicki DanielTąkiel Laura113
Zając Daniel MichałZamęska Zuzanna54

14-15 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Grochowski DawidBalzer Julia291
Wysocki JakubRóżycka Martyna232
Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia173
Drożdżyński TomaszKurowska Paulina105
Sobański FilipSieradzan Jaśmina96
Surmacz MateuszCygan Wiktoria87
Krawczyk KacperFriedensberg Estera68
Olejniczak MikołajLopatnyuk Roksana68
Nawrot KacperGraf Aleksandra510

14-15 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Chudzia MichałSzymkiewicz Aleksandra251
Koźba MichałTrojanowska AnnaD192
Rękawik KacperPawlewska JoannaD133
Dudek MichałCyrzan Julia74
Jakubowski FilipJaśkowiak Julia65
Kliński FilipPrzybylska Maja56

14-15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Fedyk KrzysztofSoroko JuliaB321
Sokołowski JanHedder Julia203
Jasiński JakubWaszczuk Maja144
Bogacz WojciechZawada Aleksandra135
Gawron WawrzyniecOlewicz Julia126
Klepacki RafałMoncport Natalia107
Sajdak JerzyPiętal Ola107
Dybaś PawełLis Weronika99
Orwat KonradHalat Anna710
Gralak MateuszKałuża Anna710
Marcinkowski JanUrban Patrycja612
Gorczak GabrielRożek Aleksandra513

14-15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Sokołowski JanHedder Julia301
Klepacki RafałMoncport Natalia242
Gralak MateuszKałuża Anna183
Jasiński JakubWaszczuk Maja124
Sajdak JerzyPiętal Ola115
Dybaś PawełLis Weronika106
Orwat KonradHalat Anna97
Marcinkowski JanUrban Patrycja69
Gorczak GabrielRożek Aleksandra69
Bogacz WojciechZawada Aleksandra511

Pow. 15 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Piechota KonradZahorowska Adrianna321
Borkowski RobertGrzelak Aleksandra262
Słodownik MaciejKozinoga Klaudia203
Kowańdy ZachariaszBajon MagdalenaC144
Piskulak PatrykKaput Natalia135
Konarzewski JakubPietrzykowska Natalia126
Kieresz SzymonKrajka Olga117
Lankovich VladislavHalczak Joanna108
Najdek PawełKościńska Marta99
Sojka ŁukaszSzramke Wiktoria810
Hańczyk ŁukaszSzłapka Sara Anna711
Przybył TomaszMichałowicz Wiktoria512
Jabłoński BartłomiejKot Nikola512

Pow. 15 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Drabko BenjaminMatysiak Sara281
Borkiewicz JakubBorkiewicz Marta222
Radzikowski PawełRejmisz AnnaD163
Kaczmarek MikołajPiechel Monika104
Raszyński MateuszAndrzejczak Marta95
Szymczak KamilUrban Greta86
Grygiel DawidWłodarczyk Agata77
Słota KarolJagiełka Gabriela68
Wilusz DominikSadzka Natalia59

Pow. 15 Latin A

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Nędzewicz MirosławRoszak Barbara192
Maciołka Jan PiotrMaciołka Agnieszka133
Torbiarczyk AdrianStróżyk Zuzanna74
Kusztal OskarKulpa Anna65
Nowak PatrykWanot Adrianna56

Pow. 15 Latin B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Grabowski DamianBorkowska Patrycja291
Bednarczuk MateuszNieczyszczak Klaudyna232
Spych AleksanderŻegalski Alicja173
Bartkowiak MateuszCzerwińska Olga114
Meyza Kacper PiotrHauser Zuzanna105
Niedośpiał MarcinJankowska Sonia96
Kaczałko TomaszGromadzka Sara77
Biały TomaszSzafran Weronika77
Korbanek SzymonKorbanek Kornelia69
Antosz GrzegorzKmieciak Ewelina510

Pow. 15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Drążewski NikodemPiekarska Agnieszka281
Tonder ŁukaszStawicka Marta222
Pietek MichałFijołek Żaneta163
Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia104
Kahl MironAdamczyk Kasandra95
Stolarczyk SzymonPszczoła Natalia86
Kot RadosławRybicka Hanna07
Bąkowski Adam FranciszekLadra Roksana68
Kozelan JakubStawna Klaudia59

Pow. 15 Standard B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Starzyński PiotrJanicka Kamila251
Kuliś PiotrSitak Joanna192
Biały TomaszSzafran Weronika133
Antosz GrzegorzKmieciak Ewelina74
Mandryk MiłoszSzymczyk Dominika65
Pietek MichałFijołek Żaneta56

Pow. 15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Korbanek SzymonKorbanek Kornelia301
Kuliberda KarolRzepka Małgorzata242
Plata DawidRudkowska Julita183
Drążewski NikodemPiekarska Agnieszka124
Tonder ŁukaszStawicka Marta115
Stolarczyk SzymonPszczoła Natalia106
Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota88
Kozelan JakubStawna Klaudia79
Bąkowski Adam FranciszekLadra Roksana610
Kahl MironAdamczyk Kasandra511

Pow. 19 Latin G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Zaprawa MarcinFilipczuk Paulina
Bartkiewicz MichałGłębocka Natalia
Wosiak RafałKarwatowska Marzena
Górski PatrykHubicka Anna
Matecki AdamSosińska Anna
Tesly Yan YulianZaniewska Klaudia
Słowikowski ŁukaszKaczmarek Kinga
Maciołka Jan PiotrMaciołka Agnieszka
Głowacki ŁukaszBarczyńska Kamila
Nędzewicz MirosławRoszak Barbara
Czekaj PiotrHajkiewicz Justyna
Kusztal OskarKulpa Anna
Bednarczuk MateuszNieczyszczak Klaudyna
Nowak PatrykWanot Adrianna

Pow. 19 Standard G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kalinowski SzymonGrabicka Grażyna
Kadłubowski MaciejKopacz Maja
Kolesnik RostislavWawrzynowicz Kinga
Murawski Antoni MarekTalabska Oktawia
Lemieszek MichałGola Dominika
Słowikowski ŁukaszKaczmarek Kinga
Maciołka Jan PiotrMaciołka Agnieszka

Pow. 35 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Grzelczak RobertTomczak Barbara01
Ćwik TomaszĆwik Dorota02