Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta

2015-03-01 Mielec ul. Warneńczyka 2, ELIDA - Mielec


Plik z wynikami

10-11 Kombinacja F

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Mierzwa OskarMytkoś Oliwia151
Hałun DominikHałun Gabriela242
Janczy KacperŚlęp Emilia183
Zwoliński JakubDomka Emilia124
Kwaśniewski KrzysztofPaszkiewicz Patrycja115
Sycz BartoszLewkowicz Aleksandra106
Kłoda KacperBara Oliwia97
Mazur BartoszTotoń Kamila88
Olszański OskarDąbek Katarzyna79
Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja610
Kolisz RobertPająk Agnieszka511

12-13 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kaczor WojciechKaczor Agnieszka291
Sohling NorbertGreczycho Kamila382
Rybka KonradSosińska Julia173
Hołda JakubJasińska Emilia114
Ogonowski JakubCzaja Julia105
Gniewek BartoszLubińska Katarzyna96
Gęśla JakubBuniowska Aleksandra87
Głaz AdamGąska Maria78
Płaneta JakubDziędzioł Magdalena59
Burnagiel FilipBaran Martyna59

12-13 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Nestor KacperTondera Angelika321
Dzierwa MateuszSoja Emilia262
Tomkowicz KamilBlaszyńska Martyna203
Łyszczarz BartoszCwynar Wiktoria144
Sebzda BartoszSochacka Zofia135
Rojowiec KrzysztofPawełek Gabriela126
Krempa PawełNiziołek Natalia117
Dziadosz KacperPelczar Weronika108
Włoch MikołajKosińska Katarzyna89
Bembenek DominikPluta Magdalena89
Bury JakubOrłowska Zuzanna711
Wanago PawełBalon Katarzyna612
Rałowski MiłoszSitek Aleksandra513

12-13 Kombinacja F

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Wątor AdamSiuda Emilia361
Kozieja PiotrGosztyła Michalina243
Amano MarioSzpond Klaudia184
Mazur MiłoszSynoś Diana175
Wajda NikodemPanek Aleksandra166
Łobos DominikDrozd Weronika157
Jaśkiewicz KrzysztofŁaś Martyna148
Nowak BartoszLis Karina139
Szewc MichałMazurkiewicz Katarzyna1210
Kozieja MichałGrębowiec Natalia1111
Krupa PiotrRżany Aleksandra1012
Gorla PiotrChłopek Gabriela913
Miara KacperŁamasz Antonina814
Tadla MateuszMusiał Patrycja715
Rejent JakubSzałaj Maryla616
Borys JakubGórnik Izabela517

12-13 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Zawora MarcinCierpich Karolina231
Sobala MarekSelwa Karolina172
Lichota MichałJedlikowska Julia113
Cichoń FilipStachura Weronika54

12-13 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Zawora MarcinCierpich Karolina241
Zabłotny ErnestJarmuła IzabellaB182
Sobala MarekSelwa Karolina123
Lichota MichałJedlikowska Julia64
Cichoń FilipStachura Weronika55

14-15 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kucwaj KrystianBorkowska Gabriela331
Skalski Paweł OlafMałek Faustyna272
Macura BogdanKogut Alicja213
Zarzycki MichałŚlusarczyk SylwiaC154
Taper JakubWolicka Sandra145
Zaucha SzymonCzaja Weronika136
Węgierek MateuszMichoń Aleksandra127
Majos MichałZynek Oliwia Natalia118
Wójcik MichałMichta Wiktoria109
Samborski MichałSarnowska Dominika910
Cacała RadosławHodor Wiktoria811
Basza MateuszSpołowicz Patrycja712
Zaręba JakubBiałek Katarzyna613
Pobidyński WiktorPęcek Weronika514

14-15 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kaczmarski KamilSzkutnik NataliaD241
Szczygieł DanielPiejko Olga Gabriela182
Nenutil MaciejBodzioch Wiktoria123
Stadnik KacperSabat Oliwia64
Niedźwiedź JakubTurczak Wiktoria55

14-15 Kombinacja F

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Mardacz JakubPietrucha Gabriela241
Mitał MiłoszPaściak Kinga182
Serafin ArkadiuszSerafin Aleksandra123
Dul RadosławŚwiątek Wiktoria64
Cisiński-Nguyen KrystianSurdel Ewa55

14-15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kruszyna WojciechWójcik OliviaB271
Górka KacperBabiarz Aleksandra212
Ciszek KarolCzarnik Weronika153
Cinal KacperKuźma Agata94
Brej AdrianMitoraj Karolina85
Michałek ArturHudyka Gabriela76
Pawłowski KornelMartyna Nikola67
Wilk KrzysztofGronczewska Mira58

14-15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Cinal KacperKuźma Agata291
Łężniak KarolLewicka Patrycja232
Brej AdrianMitoraj Karolina173
Kosal KamilStruk Natalia114
Kruszyna WojciechWójcik Olivia105
Górka KacperBabiarz Aleksandra96
Pawłowski KornelMartyna Nikola87
Wilk KrzysztofGronczewska Mira78
Michałek ArturHudyka Gabriela69
Ciszek KarolCzarnik Weronika510

Pow. 15 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Nelec OskarMagda AnnaC321
Polczak PrzemysławJemioło Natalia262
Grabas JarosławKwiecień Aleksandra203
Pająk MichałChodoła Alicja144
Cienkosz KacperBułaś Natalia135
Balon TomaszZaręba Aleksandra126
Kuźma MateuszŁukasiewicz Ewa97
Sebzda SławomirMadera Helena97
Bebło KacperŚlusarz Sylwia97
Sendecki AdamStrzałka Weronika710
Ortwein RafałSmoleń Alicja710
Kasprzycki RadosławZwolińska Justyna612
Grochalski TomaszHomoncik Agata513

Pow. 15 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Polończyk PiotrSchmidt-Polończyk NataliaD301
Majcher MarcelPałys Martyna242
Jungiewicz MichałMurat MartaD183
Biela ErnestZajda Dorota124
Jastrzębski JarosławBoryło Aneta115
Bartyzel JakubCieślak Justyna106
Synowiec WiktorStachowicz Karolina97
Kobyłko KrystianTelega Julia Weronika88
Kopieniak KrystianWcisło Agnieszka79
Flisak WojciechMikrut Natalia610
Duras BartoszCiesielska Agnieszka511

Pow. 15 Latin B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Stetsyuk MikhailWołowiec Katarzyna301
Kuźniar DawidPoźniak Gabriela242
Bomba SebastianJakus Magdalena183
Mróz ŁukaszGil Wiktoria124
Mroczka PawełRogala Kamila115
Jarmuł KrystianOrkiszewska Aleksandra106
Nagaj MieszkoKrupa Katarzyna87
Czachor MichałBodzioch Klaudia87
Styś SzymonKraska Klaudia79
Sajek MikołajLorkowska Oliwia610
Nowak BartoszGruszka Patrycja511

Pow. 15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
WalatFTS PiotrKowalska Julia351
Krzeszowiak JerzyBanaś Maria292
Tylec MikołajBaszczowska Anna233
Jasiewicz KarolWilk Klaudia174
Rokosz AdrianKot Natasza165
Głowacki RafałPietrucha - Głowacka Justyna156
Karliński KamilGrempka Anna117
Wrona GrzegorzOgiela Aleksandra117
Kutyła RadosławStępniowska Natalia117
Jucha JakubFalda Karina117
Szczygieł BrunoMajgier Martyna1011
Dzierwa HubertStankowska Weronika912
Rusin PrzemysławWojtanowska Karolina813
Kawęcki BartłomiejTarkowska Weronika714
Jachyra DawidOczkowska Julia615
Sulik JakubJasińska Kamila516

Pow. 15 Standard B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Tomaszewski KacperWidlarz Patrycja281
Czachor MichałBodzioch Klaudia222
Cygan JakubKuźniar Daria163
Dobrowolski DominikUrman Monika104
Ortyl DamianŁukaszek Izabela95
Chuchro SzymonPijar Karolina86
Sajek MikołajLorkowska Oliwia77
Wdowiak HubertGlica Milena68
Jachyra DawidOczkowska Julia59

Pow. 15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kasza KonradSkiba Wiktoria Sandra361
WalatFTS PiotrKowalska Julia302
Wojtas JanBaran Paulina243
Dzierwa SzymonBis Klaudia184
Jasiewicz KarolWilk Klaudia175
Sulik JakubJasińska Kamila166
Kutyła RadosławStępniowska Natalia157
Szczygieł BrunoMajgier Martyna148
Rokosz AdrianKot Natasza139
Szafrański SebastianKlimas Marzena1110
Nowak BartoszGruszka Patrycja1012
Wiewiórka KrzysztofLipowska Olga913
Dzierwa HubertStankowska Weronika814
Wrona GrzegorzOgiela Aleksandra615
Kawęcki BartłomiejTarkowska Weronika615
Rusin PrzemysławWojtanowska Karolina517