XII OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn

2015-04-11 RASZYN,


Plik z wynikami

10-11 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Pawłowski MikołajKaczer Weronika241
Ligus NorbertBrol Maja182
Ziółek WiktorSzustek Alicja123
Zinkiewicz MaciejOkoń Maja64
Siemianowski MateuszWoźniak Aleksandra55

10-11 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra291
Pacan KajetanSzor Angelika232
Rybak MaciejMatysiak Zofia173
Pospieszyński PawełBilińska Natalia114
Tygielski Radosław KajetanKmiecik Wiktoria105
Jędrzejewski JakubKlimczewska Zofia96
Okazaki NeotoRzeczkowska Martyna77
Rodek MaciejPiotrowska Marta77
Wardak MarcinWardak Natalia69
Lejman BartoszKusina Natalia510

12-13 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Dąbkowski KacperKowal Małgorzata281
Urbański JakubWilk Joanna222
Szymczak MateuszGrzyb JuliaC163
Lorenc EmilZielonka Victoria104
Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna95
Pikuła CezaryAntoniewicz Aleksandra86
Zembrzuski KrzysztofAdamiec Sandra77
Wasilewski TomaszFilim Marta68
Serkowski Mikołaj FilipOrnat Dominika59

12-13 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Buczyński FilipJanczewska JuliaD281
Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaD222
Myśliński OlafCzapnik Wiktoria163
Pięcek AleksanderPięcek Aneta104
Demianiuk MaciejŁajca Maria95
Świątek AleksanderMazurek Martyna86
Okoń FilipSobiesiak Dominika67
Majchrzak PawełObroślińska Julia67
Bogusz KamilZowczak Gabriela59

14-15 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kubacki KacperKałuzińska Kaja291
Loba PrzemysławAleksandra Ostalak232
Citko DawidTworkowska Angelika173
Miazga AmadeuszPasztelan Maja114
Jagielski KarolHeronimek Sandra105
Oksień DominikSawicka Klaudia96
Brzeski BrunoMazurczyk Aleksandra87
Wolf ŁukaszPerzyna Maja Maria68
Morgisz DanielSzelągowska Aleksandra68
Brodacki BartekKrupa Julia010

14-15 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Czyż DamianPiórkowska Paulina261
Obst PiotrHnydka Aleksandra202
Sygitowicz MikołajMisztela Wiktoria143
Chmielewski MichałRutkowska Agata84
Jendrusiak AndrzejWłodarczyk Anita75
Zakrzewski PiotrWoźniak Kamila66
Gosławski-Żeligowski MieszkoZduńczyk Paulina57

14-15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Fałek KonradBalcerek Nela311
Safaryn PiotrGdak Gabriela252
Zyglarski PiotrLato Weronika193
Celmerowski KacperGastoł Daria134
Bilski KamilSalamaga Julia125
Jurczyk KrzysztofOniszk Kamila116
Dąbrowski JuliuszDakowicz Julia107
Nagrabski MichałFilińska Zofia98
Kochut KamilKrupa Marta89
Sobolewski DawidOrlińska Paulina710
Rabenda JulianNowina-Konopka Aleksandra611
Bernad MateuszLesińska Agata512

14-15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Fałek KonradBalcerek Nela301
Wojciechowski StanisławDobińska MajaB242
Kochut KamilKrupa Marta183
Celmerowski KacperGastoł Daria124
Bilski KamilSalamaga Julia115
Nagrabski MichałFilińska Zofia106
Rabenda JulianNowina-Konopka Aleksandra97
Bernad MateuszLesińska Agata88
Dąbrowski JuliuszDakowicz Julia79
Jurczyk KrzysztofOniszk Kamila610
Sobolewski DawidOrlińska Paulina511

8-9 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Biernacki OlivierRzepkowska Zuzanna241
Chrzan PawełBiernacka Julia182
Pacan AntoniTarach Karina03
Demianiuk JanWierciszewska Aurelia64
Tomiński MiłoszKorzec Tatiana55

Pow. 15 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Cygan PatrykMłynarczyk Weronika301
Koguciuk MarcinKołtun Karolina242
Franczak MaciejPozorska Gracjana03
Wolf GabrielRedlicka Edyta124
Kowalczyk KamilZięba Natalia115
Ślesicki ŁukaszAlbrechczyńska Martyna106
Urbański RobertMazur Paulina97
Rączka PawełMazik Adrianna78
Olender MateuszMichalska Emilia78
Kretowicz KamilLubawska Dominika610
Wikieł PawełLipiec Marta511

Pow. 15 Latin A

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Zdziech PrzemysławSyzdoł MonikaS251
Domański BartłomiejGrzegorczyk Marta192
Holski MaciejŻuber Roksana133
Baran MichałOleś Katarzyna74
Kowalczyk Jan SławomirKucharczyk Anna65
Kopczyński DawidPopek Małgorzata56

Pow. 15 Latin B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Stępień AdrianGałaś Agnieszka242
Zhukov DmytroPluta Dorota183
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra Katarzyna124
Więckowski MaciejTomkielska Zuzanna115
Pędziwiatr AdrianBańska Katarzyna106
Mikoś RobertSzpondowska Klaudia97
Gawryś AdrianSzulim Julia88
Janakowski MaciejCzerczak Karolina -79
Grabowski WojciechDenarska Julia610
Bielawski Jakub AdamPoniatowicz Karolina511

Pow. 15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Matuszewski PiotrKomosa Agnieszka281
Kurasiński PatrykJerzyk Klaudia222
Makowski JerzyGronowska Weronika163
Pulczyński MichałNiziołek Natalia104
Gąsiorek PatrykZinkiewicz Julia95
Martyniak MironGrabińska Justyna Dominika86
Szewczyk KacperLewandowska Ilona77
Matykiewicz ZbyszkoPinkowska Katarzyna68
Wieczorek GrzegorzPiekut Monika59

Pow. 15 Standard A

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Suchomski ŁukaszKruk Natalia271
Rydz RafałPalak Natalia212
Siemianowicz ErykKaczyńska Agata153
Kowalczyk Jan SławomirKucharczyk Anna94
Baran MichałOleś Katarzyna85
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra Katarzyna76
Matuszewski MichałKwiatek Aleksandra67
Bielawiec BartłomiejKarowicz Sylwia Ewa58

Pow. 15 Standard B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Żarnovsky KamilMaleszewska Weronika271
Figurski PrzemysławPrylowski Natalia212
Kurasiński PatrykJerzyk Klaudia153
Matuszewski PiotrKomosa Agnieszka94
Gawryś AdrianSzulim Julia76
Mikoś RobertSzpondowska Klaudia67
Grabowski WojciechDenarska Julia58

Pow. 15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Abramczyk Tomasz WojciechBłach Marta251
Matykiewicz ZbyszkoPinkowska Katarzyna192
Puławski MateuszBala OliwiaB133
Martyniak MironGrabińska Justyna Dominika74
Gąsiorek PatrykZinkiewicz Julia65
Wieczorek GrzegorzPiekut Monika56