XLI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WIECZYSTEGO

2015-01-11 Kraków,


Plik z wynikami

10-11 Latin Open

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Ruszkowski TomaszMozdyniewicz Julia01
Kuźma WojciechWiewiórka Julia02
Kamiński MichałPłodzień Weronika03
Ryłko MichałWięckowska Maja04
Tarach KamilBuczyńska Michalina05
Zinkiewicz MaciejOkoń Maja06

10-11 Standard Open

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Ruszkowski TomaszMozdyniewicz Julia01
Kamiński MichałPłodzień Weronika02
Kuźma WojciechWiewiórka Julia03
Tarach KamilBuczyńska Michalina04
Ryłko MichałWięckowska Maja05
Zinkiewicz MaciejOkoń Maja06

12-13 Latin Open

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Niedzielski PiotrKamińska Aleksandra01
Mazur JakubBozacka Julia02
Dąbkowski KacperKowal Małgorzata03
Ryba ArkadiuszSkupień Zofia04
Zawora MarcinCierpich Karolina05
Pyrzyński MateuszMurawska Wiktoria06
Purczyński WiktorStaśkiewicz Alicja07

12-13 Standard Open

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Niedzielski PiotrKamińska Aleksandra01
Dąbkowski KacperKowal Małgorzata02
Mazur JakubBozacka Julia03
Purczyński WiktorStaśkiewicz Alicja04
Zawora MarcinCierpich Karolina05
Ryba ArkadiuszSkupień Zofia06
Pyrzyński MateuszMurawska Wiktoria07

14-15 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Szczęśniak DorianGała WiktoriaC741
Kluch PatrykChocyk WiktoriaC622
Kotasiński KrystianWarmuz KarolinaC503
Kozieł JakubBenisz Klaudia384
Macura BogdanKogut Alicja365
Dąbrowski JuliuszDakowicz Julia346
Skalski Paweł OlafMałek Faustyna327
Kubacki KacperKałuzińska Kaja308
Klimek WojciechJałocha Wiktoria289
Skórka KacperWrzesień Wiktoria2610
Bednarek MateuszSzczęch Karolina2411
Andruszko JacekMadaj Klaudia2212
Kowalczuk MateuszTkocz Dominika2013
Ciura MaciejTomalska Maja1814
Cichoń PawełĆwik Izabela1615
Skalski TomaszSzyjka Nikola1416
Cebo JakubKułaga Julia1217

14-15 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Ciołczyk DominikSzymiec WiktoriaD581
Loba PrzemysławAleksandra OstalakD462
Majos MichałZynek Oliwia NataliaD343
Górniak JerzyPorębska JuliaD224
Rutkowski MichałSmużyńska Natalia205
Schultz MichałOlejnik Sara186
Zakrzewski PiotrWoźniak Kamila167
Ujda FilipKról Weronika148
DziuraFTS KajetanDzióbFTS Amelia129

14-15 Latin Open

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Klekowski SewerynKowalczyk Julia01
Budzik TomaszBartoszek Aleksandra02
Gembara OskarJabłońska Liwia03
Krentosz AleksanderPrymerska Wiktoria04
Zawierucha BorysWieczorek Wiktoria05
Śledź KarolDomaradzka Julia06
Kasprzyk KacperBrożek Marta Maria07
Mąkowski FilipKanclerz Michalina08
Fałek KonradBalcerek Nela08

14-15 Standard Open

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Budzik TomaszBartoszek Aleksandra01
Śledź KarolDomaradzka Julia02
Gembara OskarJabłońska Liwia03
Zawierucha BorysWieczorek Wiktoria04
Malinowski WiktorWitowicz Aleksandra05
Fałek KonradBalcerek Nela06
Mąkowski FilipKanclerz Michalina07

16-18 Latin Open

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Spychalski MateuszBogucka Nikola01
Brożyna MikołajJedwabna Weronika02
Kapitan CyprianPawlak Maja03
Świątkowski PiotrCicherska Natalia04
Stański MateuszLubowicka Nikola05
Bomba SebastianJakus Magdalena06
Scąber AleksanderKwietniowska Oliwia07
Jurek OskarNiezabitowska Katarzyna08
Kucharczyk KamilKorzycka Anna09
Trytko MichałLekarczyk Anna010
Kramski DamianSkorupka Alicja011
Rozkuszka DawidBaniak Izabela012

16-18 Standard Open

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kucharczyk KamilKorzycka Anna01
Dębski PatrykDomańska Patrycja02
Pernak MichałMatuszewska Oliwia03
Kowal MarcinZiętara Dominika04
Świątkowski PiotrCicherska Natalia05
Trytko MichałLekarczyk Anna06
Kramski DamianSkorupka Alicja07
Sokołowski KamilKasprzak Oliwia08

16-20 Latin Open

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kauc JędrzejJaszewska Angelika01
Gadko KonradJanson Wiktoria02
Klepacz KacperSzalast Oliwia03
Brożyna MikołajJedwabna Weronika04
Miśkiewicz MaciejJarecka Emilia05
Mróz ŁukaszGil Wiktoria06
Moskała KamilMiśkiewicz Gabriela07

16-20 Standard Open

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Dębski PatrykDomańska Patrycja01
Mróz ŁukaszGil Wiktoria02
Kaźmierczak JakubGrzelaczyk Nikola03
Kramski MateuszJabłońska Julia04
Archacki SebastianStepnowska Gabriela Anna05
Hejmej DamianDobranowska Dominika06
Sikora MaciejSiemieniec Maria07
Karpinski MarcinJaruszowiec Patrycja08
Miśkiewicz MaciejJarecka Emilia09
Moskała KamilMiśkiewicz Gabriela010

Pow. 15 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Jasiewicz KarolWilk KlaudiaC1181
Nowacki HenrykRachwał MagdalenaC1062
Żaba JakubKołodziej Anna943
Krawczyk Patryk RyszardChochorowska JoannaC04
Chodorowski BartoszSzczepanik Marta Agata805
Zakrzewski DorianZielińska Beata786
Kawecki MariuszDobosz Adrianna MałgorzataC767
Kołodziej DawidOlszowy Angelika748
Halama PawełLorencik Katarzyna Maria729
Szczęśniak PiotrSzczęśniak Marzena7010
Okon SebastianSmolarek Agata6811
Korewicki KrzysztofPlata Izabela6612
Zając Grzegorz MariaOpalińska Magdalena6413
Zdebski MichałNiechciał Agnieszka6214
Duda FabianTrząska Patrycja6015
Głogowski PiotrPłaza Wioletta5816
Studnicki PiotrKondratowicz Aleksandra5617
Zagórski JanWoźniak Ewelina5418
Ślesicki ŁukaszAlbrechczyńska Martyna5219
Holona JakubKrajczok Julia5020
Kuźma MateuszŁukasiewicz Ewa4821
Grabas JarosławKwiecień Aleksandra4622
Drylski ŁukaszPiórkowska Agnieszka4423
Danielski ArturSiedlaczek Karolina4224
Pawlik MichałCimała Anna4025
Kowalczyk KamilZięba Natalia3826
Radłowski TymoteuszWiklańska Katarzyna3627
Grochalski TomaszHomoncik Agata3428
Orawski AdamKurpas Żaneta3229
Wawrzusiszyn DominikJurkiewicz Weronika3030
Rusin MateuszKnaś Gabriela2831
Ziętek ŁukaszMularczyk Beata2632
Wolf GabrielRedlicka Edyta2433
Nocek MichałBujas Karolina2234
Raczyński SławomirDąbrowska Malwina2035
Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika1836
Cieciak MichałKarcz Kinga1637
Gniadek-Zając GrzegorzSypek Beata1438
Łukasiewicz ŁukaszOprzędkiewicz Elżbieta1239
Liszka PiotrPiech Agnieszka1040

Pow. 15 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Rapacz Marcin ZbigniewNapiórkowska Adrianna EwaD1121
Cygan PatrykMłynarczyk WeronikaD1002
Markiewicz MariuszWiewióra KatarzynaD883
Bebło KacperŚlusarz SylwiaD764
Ortwein RafałSmoleń AlicjaD745
Polończyk PiotrSchmidt-Polończyk Natalia726
Migacz MarcinSporysz Katarzyna707
Knura RafałMartyna Oliwia Luiza688
Buchowski ArkadiuszStachowiak AgataD669
Wodowski AdrianDuda Magdalena6410
Zieliński DawidŁokas Karolina6211
Strządała MarekPabich Ewelina6012
Olender MateuszMichalska Emilia5813
Noworyta MariuszFatyga Justyna5614
Radzikowski PawełRejmisz Anna5415
Jungiewicz MichałMurat Marta5216
Grzelczak DawidSomorowska Małgorzata5017
Słotwiński MichałŚwiętek Aleksandra4818
Krzysica Maciej MarekDańda Anna Maria4619
Woźniak ŁukaszGranek Sandra4420
Migała AntoniCiombor Karolina4221
Jastrzębski JarosławBoryło Aneta4022
Mistrzak PawełPociejkin Adriana3823
Biela ErnestZajda Dorota3624
Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria3425
Kaczmarek MikołajPiechel Monika3226
Ładoś KajetanBujnowska Martyna3027
Mroczek MichałJasińska Martyna2828
Solarz MarcinMiziołek Barbara2629
Caban DanielMosak Weronika2430
Szyrszeń DominikKoch Aleksandra2231
Serafin MiłoszSzerląg Krystyna2032
Kopieniak KrystianWcisło Agnieszka1833
Krzempek WojciechStokłosa Marcelina034
Tkacz RafałAndrusiak Jolanta1435
Safin KamilBaran Patrycja1236
Zając KacperPiszczela Klaudia1037

Pow. 35 Latin Open

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Górski JędrzejGórska Iwona01

Pow. 35 Standard Open

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Górski JędrzejGórska Iwona01

Pow. 45 Standard Open

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Wojas TomaszWojas Anna01
Suszczewski AdamKról Elżbieta02

Pow. 54 Latin Open

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Daniel ZbigniewDaniel Anna01
Pasierb TadeuszPasierb Teresa02
Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka Ewa03

Pow. 54 Standard Open

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Pasierb TadeuszPasierb Teresa01
Daniel ZbigniewDaniel Anna02
Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka Ewa02

Pow.19 Latin Open

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Muller RobertŁuczak Justyna Ewelina01
Sar WojciechPasek Monika02
Ostrowski MateuszDykman Marzena03
Gadko KonradJanson Wiktoria05
Mróz KamilGaweł Paulina07
Sabatowicz SzymonWypasek Aleksandra08
Harazim SzymonHarazim Kinga09
Barakowski MichałKaczmarek Anna010
Maj MichałKowalczyk Kinga011
Piekarski ŁukaszGwóźdź Kamila012
Błaszczyk WojciechTymiak Andżelika013
Czarny MarcinWęgrzynowska Marta014

Pow.19 Standard Open

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Lech BartoszKopaczyńska Kornelia01
Kolesnik RostislavWawrzynowicz Kinga02
Zając ArielZięba Monika Maja03
Orzechowski FilipWołowiec Gabriela04
Chomik PrzemysławWąs Ewelina06