Ranking Grand Prix na dzień 2018-06-16

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Pieczyrak Kamil Polewska Sandra KIEPURA - Sosnowiec 5 743 więcej
2. Zawierucha Borys Mach Martyna RYTM - Żory 5 637 więcej
3. Świątkowski Piotr Chornenkaya Anastasia IGLICA - Wrocław 3 471 więcej
4. Talik Mikołaj Langier Julia KIEPURA - Sosnowiec 6 436,5 więcej
5. Budzik Tomasz Krystek Kinga SzT eMiKa - Tarnów 2 375 więcej
6. Baryczka Krystian Korzycka Anna POLISH CLUB - Warszawa 2 312 więcej
7. Janas Adrian Blukacz Weronika SUKCES - Częstochowa 5 304 więcej
8. Fedyk Krzysztof Soroko Julia ASTRA - Szczecin 2 267 więcej
9. Mrozek Daniel Domaradzka Julia CHAMPION TEAM - Wrocław 2 252 więcej
10. Wiciński Jakub Żukowska Paulina ZAMEK - Lublin 3 242 więcej
11. Adamcewicz Jakub Krynicka Wiktoria GRACJA - Zielona Góra 3 241 więcej
12. Sokołowski Jan Hedder Julia ASTRA - Szczecin 2 216 więcej
13. Cygan Jakub Stolarska Kinga DŻET - Rzeszów-Boguchwała 4 194 więcej
14. Salwin Michał Kostańczuk Katarzyna IMPULS - Chorzów 4 163 więcej
15. Mróz Łukasz Jakus Magdalena IDEA - Kraków 2 153 więcej
16. Gawęcki Tomasz Cybulska Monika CENTRUM TAŃCA - Radom 3 144 więcej
17. Gura Tomasz Wilk Klaudia AKSEL - Rzeszów 3 139 więcej
18. Kramski Damian Skorupka Alicja GRACJA - Zielona Góra 2 75 więcej
19. Droś Adrian Nicpoń Marcelina SUKCES - Częstochowa 2 71 więcej
20. Frodyma Amadeusz Bunikowska Julia MARGO - Leszno 2 57 więcej
21. Jaruszewski Dawid Kainka Wiktoria MISTRAL - Tarnowskie Góry 2 55 więcej
22. Ziuziański Aleksander Junak Weronika MARENGO - Dąbrowa Górnicza 1 52 więcej
23. Czajkowski Daniel Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 46 więcej
24. Sączek Jakub Szczęch Karolina LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 37,5 więcej
25. Szemiczek Szymon Polesińska Ewa FALLAWAY - Opole 2 35,5 więcej
26. Panachida Szymon Zawadzka Marika DANCECLUB - Szczecin 2 33 więcej
27. Chuchro Szymon Pijar Karolina PASJA - Lublin 2 30 więcej
28. Gorczyca Marcin Grasza Maria IMPULS - Biłgoraj 1 28 więcej
29. Sajdak Jerzy Piętal Ola ASTRA - Szczecin 1 24 więcej
30. Wręczycki Przemysław Lang Magdalena SUKCES - Częstochowa 1 23 więcej
31. Płuciennik Adam Marcinkiewicz Klaudia FLAMENCO - Siemianowice 1 21 więcej
32. Hamulecki Krzysztof Marcin Niepsujewicz Oliwia ARTS STUDIO - Oława 1 20 więcej
33. Czyrnia Tobiasz Idzik Małgorzata MAESTRO - Opole 1 17 więcej
34. Bielecki Jakub Winiarska Katarzyna EM STUDIO - Opole Lubelskie 1 16 więcej
35. Czopiński Konrad Ostęp Julia ZAMEK - Lublin 1 15 więcej
36. Warsitz Jakub Brzozowska Agata MAESTRO - Opole 1 11,5 więcej