Ranking Grand Prix na dzień 2018-09-30

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Klekowski Seweryn Młynarczyk Weronika CANTINERO - Tomaszów Maz. 4 553 więcej
2. Świątkowski Piotr Chornenkaya Anastasia IGLICA - Wrocław 3 547 więcej
3. Ziuziański Aleksander Junak Weronika MARENGO - Dąbrowa Górnicza 7 540 więcej
4. Płuciennik Adam Marcinkiewicz Klaudia FLAMENCO - Siemianowice 4 506 więcej
5. Dudzik Oliwer Środa Wiktoria AKSEL - Rzeszów 3 425 więcej
6. Lorek Bartosz Karpińska Natalia CHAMPION TEAM - Wrocław 2 329 więcej
7. Masłowski Mieszko Kierasińska Wiktoria MISTRAL - Tarnowskie Góry 2 317 więcej
8. Kasprzyk Kacper Budzińska Małgorzata Anna IGLICA - Wrocław 2 248 więcej
9. Kramski Damian Skorupka Alicja GRACJA - Zielona Góra 2 163 więcej
10. Kowalczyk Konrad Pszczoła Natalia ZORBA - Częstochowa 2 154 więcej
11. Nabiałczyk Bartosz Kaliściak Natalia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 147 więcej
12. Grabowski Wojciech Lipiec Marta STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 3 124,5 więcej
13. Adamcewicz Jakub Krynicka Wiktoria GRACJA - Zielona Góra 2 118 więcej
14. Czopiński Konrad Ostęp Julia ZAMEK - Lublin 2 118 więcej
15. Głogowski Piotr Płaza Wioletta CENTRUM TAŃCA - Radom 3 100 więcej
16. Zawierucha Borys Mach Martyna RYTM - Żory 2 98 więcej
17. Cygan Jakub Stolarska Kinga DŻET - Rzeszów-Boguchwała 4 89 więcej
18. Kopaczyński Michał Meńko Monika AKSEL - Rzeszów 2 79 więcej
19. Frodyma Amadeusz Bunikowska Julia MARGO - Leszno 2 70 więcej
20. Mróz Łukasz Jakus Magdalena IDEA - Kraków 2 60 więcej
21. Talik Mikołaj Langier Julia SUKCES - Jaworzno 2 58,5 więcej
22. Gęśla Jakub Warchoł Julia JUST DANCE - Stalowa Wola 1 50 więcej
23. Warsitz Jakub Brzozowska Agata MAESTRO - Opole 3 47,5 więcej
24. Gurskiy Dmitriy Miterska Julia MASTER DANCE - Gliwice 2 42 więcej
25. Gawęcki Tomasz Cybulska Monika CENTRUM TAŃCA - Radom 2 38 więcej
26. Sączek Jakub Szczęch Karolina LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 37,5 więcej
27. Szemiczek Szymon Polesińska Ewa FALLAWAY - Opole 2 35,5 więcej
28. Bomba Sebastian Falda Karina AKSEL - Rzeszów 2 35 więcej
29. Bolek Michał Radwan Oliwia IGLICA - Wrocław 1 24 więcej
30. Kacprzak Kacper Lato Weronika CENTRUM TAŃCA - Radom 1 22 więcej
31. Łądka Wiktor Hanusek Paulina RYTM - Żory 1 21 więcej
32. Czyrnia Tobiasz Idzik Małgorzata MAESTRO - Opole 1 17 więcej
33. Pogorzelec Paweł Kwaśny Sara GOLDEN DANCE - Przemyśl 1 15 więcej
34. Archacki Sebastian Widlarz Patrycja Para rozparowana - AKSEL - Rzeszów 2 217 więcej
35. Pik Damian Czerczak Aleksandra Para rozparowana - ESKADRA - Pabianice 3 164,5 więcej
36. Dudzik Oliwer Kraska Klaudia Para rozparowana - AKSEL - Rzeszów 1 140 więcej
37. Faracik Szymon Iskra Joanna Para rozparowana - IGLICA - Wrocław 1 118 więcej
38. Ujczak Paweł Cicherska Natalia Para rozparowana - IGLICA - Wrocław 1 48 więcej
39. Czajkowski Daniel Olejnik Sara Para rozparowana - ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 28 więcej