Ranking Grand Prix na dzień 2018-04-14

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Śledź Karol Olbińska Maja LATINA - Wolsztyn 2 377 więcej
2. Mrozek Daniel Domaradzka Julia CHAMPION TEAM - Wrocław 2 336 więcej
3. Gembara Oskar Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 2 325 więcej
4. Budzik Tomasz Krystek Kinga SzT eMiKa - Tarnów 2 249 więcej
5. Brodacki Bartek Krupa Julia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 3 238 więcej
6. Sajdak Jerzy Piętal Ola ASTRA - Szczecin 3 216 więcej
7. Fedyk Krzysztof Soroko Julia ASTRA - Szczecin 2 208 więcej
8. Rutka Kacper Litorowicz Sara IGLICA - Wrocław 1 207 więcej
9. Sokołowski Jan Hedder Julia ASTRA - Szczecin 2 161 więcej
10. Zawierucha Borys Mach Martyna RYTM - Żory 1 146 więcej
11. Kuczyński Filip Szczukiewicz Katarzyna STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 3 140 więcej
12. Nagrabski Michał Filińska Zofia IMPET TEAM WARSZAWA 2 125 więcej
13. Purczyński Wiktor Staśkiewicz Alicja GRACJA - Zielona Góra 1 103 więcej
14. Knapik Jakub Knapik Aleksandra WIR - Mysłowice 2 87 więcej
15. Malinowski Wiktor Rogowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 2 65 więcej
16. Bielecki Jakub Winiarska Katarzyna EM STUDIO - Opole Lubelskie 2 63 więcej
17. Wręczycki Przemysław Lang Magdalena SUKCES - Częstochowa 2 59 więcej
18. Wojciechowski Stanisław Janczewska Julia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 2 59 więcej
19. Szyporta Mateusz Kosno Wiktoria DANCE TEAM Dobrzeń Wielki 2 54 więcej
20. Zyglarski Piotr Rosińska Izabela CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 2 52 więcej
21. Pakuła Wojciech Kęsik Natalia ZORBA - Mykanów 2 40 więcej
22. Sowa Kamil Kolarczyk Izabela RONDO - Rybnik 1 33 więcej
23. Czajkowski Daniel Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 31 więcej
24. Krysztofiński Hubert Paprota Paulina Ewa DUET - Warszawa 1 29 więcej
25. Lipnicki Wojciech Gryczka Marta AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 1 28 więcej
26. Kosek Marcin Szaporów Julia FALLAWAY Opole 1 28 więcej
27. Myślicki Daniel Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 1 26 więcej
28. Sokołowski Kamil Snopek Kaja CHAMPION TEAM - Wrocław 1 25 więcej
29. Macura Bogdan Kogut Alicja RYTM - Żory 1 25 więcej
30. Baranowski Krzysztof Kaplińska Zofia GRACJA - Zielona Góra 1 24 więcej
31. Rudnicki Szymon Bólad Aleksandra ArtDance - Kraków 1 24 więcej
32. Pyrzyński Mateusz Murawska Wiktoria LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 24 więcej
33. Skrobisz Emanuel Zagórska Małgorzata ZORBA - Mykanów 1 23 więcej
34. Drożdżyński Tomasz Kurowska Paulina FILEMON - Szamotuły 1 22 więcej
35. Dybaś Paweł Waszczuk Maja ASTRA - Szczecin 1 22 więcej
36. Jaskulski Michał Rożek Aleksandra ASTRA - Szczecin 1 22 więcej
37. Skalski Paweł Olaf Krytak Małgorzata DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 22 więcej
38. Pogorzelski Piotr Cuber Gabriela FAST-STEP Warszawa 1 21 więcej
39. Sączek Jakub Szczęch Karolina LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 20 więcej
40. Szozda Maciej Paroń Oliwia DANCE TEAM Dobrzeń Wielki 1 20 więcej
41. Molas Błażej Kuranc Izabela ZAMEK - Lublin 1 20 więcej
42. Konczalski Miłosz Ustianowska Zuzanna ASTRA - Szczecin 1 20 więcej
43. Mroziński Mateusz Protasiewicz Olivia GRACJA - Zielona Góra 1 20 więcej
44. Abramov Aleksandr Kwiecień Aleksandra MAGIC-DANCE - Lublin 1 19 więcej
45. Ziuziański Aleksander Junak Weronika MARENGO - Dąbrowa Górnicza 1 19 więcej
46. Jasiński Jakub Brzezińska Zuzanna ASTRA - Szczecin 1 18 więcej
47. Martin Jakub Pluskota Olga ASTRA - Szczecin 1 18 więcej
48. Bogusz Kamil Zowczak Gabriela KORDASZEWSCY - Garwolin 1 18 więcej
49. Gilek Adam Mróz Emilia ASTRA - Szczecin 1 17 więcej
50. Repecki Michał Tracz Oliwia MYKA - Zamość 1 17 więcej