Ranking Grand Prix na dzień 2018-09-30

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Pieczyrak Karol Nowak Zuzanna SUKCES - Jaworzno 6 812 więcej
2. Kasprzyk Kacper Budzińska Małgorzata Anna IGLICA - Wrocław 7 727 więcej
3. Rutka Kacper Litorowicz Sara IGLICA - Wrocław 3 610 więcej
4. Krentosz Aleksander Rytkowska Wiktoria RONDO - Rybnik 4 583 więcej
5. Lorek Bartosz Karpińska Natalia CHAMPION TEAM - Wrocław 3 575 więcej
6. Dudzik Oliwer Środa Wiktoria AKSEL - Rzeszów 3 463 więcej
7. Powichrowski Kacper Frankiewicz Julia AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 4 401 więcej
8. Pawłowski Kacper Dederko Magdalena SUKCES - Jaworzno 2 342 więcej
9. Gembara Oskar Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 3 318 więcej
10. Brodacki Bartek Krupa Julia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 5 314,5 więcej
11. Ziuziański Aleksander Junak Weronika MARENGO - Dąbrowa Górnicza 7 274 więcej
12. Kalynowycz Dmytro Kalynowycz Kateryna SUKCES - Częstochowa 2 248 więcej
13. Wójcik Christof Sojska Karolina DANCECLUB - Szczecin 2 218 więcej
14. Koścień Bartosz Hanulak Alicja SUKCES - Częstochowa 5 185 więcej
15. Sączek Jakub Szczęch Karolina LORDANCE - Wodzisław Śl. 6 157 więcej
16. Fałek Konrad Balcerek Nela CANTINERO - Tomaszów Maz. 2 127 więcej
17. Rembelski Jakub Bala Oliwia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 3 118 więcej
18. Zawierucha Borys Mach Martyna RYTM - Żory 3 112,5 więcej
19. Mazur Jakub Kozłowska Wiktoria GASIEK - Rzeszów 3 111,5 więcej
20. Ciura Maciej Tomalska Maja A+S - Częstochowa 3 109,5 więcej
21. Jadczak Jakub Biskup Roksana ZORBA - Częstochowa 3 84 więcej
22. Lipnicki Wojciech Gryczka Marta DANCELOOK - Gliwice 3 83 więcej
23. Mieszczak Szymon Sepioło Adrianna NOWY STYL - Bielsko-Biała 3 81 więcej
24. Malinowski Wiktor Rogowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 4 77 więcej
25. Gołębiowski Daniel Sidor Paulina LIDER - Lublin 3 72 więcej
26. Mroziński Mateusz Protasiewicz Olivia GRACJA - Zielona Góra 3 72 więcej
27. Sokołowski Jan Hedder Julia ASTRA - Szczecin 3 70 więcej
28. Kreczko Karol Marcinkiewicz Oliwia MARENGO - Dąbrowa Górnicza 3 69 więcej
29. Kidybiński Paweł Tracz Oliwia MYKA - Zamość 1 69 więcej
30. Jaworski Jakub Wrzesień Daria CENTRUM TAŃCA - Radom 3 65,5 więcej
31. Zyglarski Piotr Rosińska Izabela CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 2 57,5 więcej
32. Miśtal Szymon Dąbrowska Julia SUKCES - Częstochowa 1 57 więcej
33. Wojciechowski Stanisław Janczewska Julia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 3 55 więcej
34. Niedośpiał Marcin Sarnowska Zofia SŁOŃCE - Poznań 2 53 więcej
35. Myślicki Daniel Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 2 50 więcej
36. Gołojuch Łukasz Ladzińska Karolina DŻET - Rzeszów-Boguchwała 3 49,5 więcej
37. Szozda Maciej Paroń Oliwia DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 2 45 więcej
38. Gilek Adam Mróz Emilia ASTRA - Szczecin 2 41 więcej
39. Jędrycha Damian Morawska Nicole MARENGO - Dąbrowa Górnicza 3 39,5 więcej
40. Dybaś Paweł Waszczuk Maja ASTRA - Szczecin 2 38 więcej
41. Kosek Marcin Szaporów Julia FALLAWAY - Opole 2 38 więcej
42. Molas Błażej Kuranc Izabela ZAMEK - Lublin 2 37 więcej
43. Majcher Mateusz Gromaszek Estera MAGIC-DANCE - Lublin 2 35 więcej
44. Konczalski Miłosz Ustianowska Zuzanna ASTRA - Szczecin 2 33,5 więcej
45. Abramov Aleksandr Kwiecień Aleksandra MAGIC-DANCE - Lublin 2 30 więcej
46. Sajdak Jerzy Piętal Ola ASTRA - Szczecin 1 30 więcej
47. Oberda Jakub Oworuszko Dominika LIDER - Lublin 1 30 więcej
48. Kuczyński Filip Szczukiewicz Katarzyna STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 1 28,5 więcej
49. Pyrzyński Mateusz Murawska Wiktoria LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 28 więcej
50. Fedyk Krzysztof Soroko Julia ASTRA - Szczecin 1 24 więcej
51. Włochowicz Mateusz Kubiak Julia MAESTRO - Opole 1 23 więcej
52. Czarnik Kamil Kawa Julia AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 1 22 więcej
53. Jagielski Karol Kowalczyk Milena DUET - Warszawa 1 21 więcej
54. Czerw Maciej Olszówka Zuzanna LIDER - Lublin 1 20 więcej
55. Drożdżyński Tomasz Kurowska Paulina FILEMON - Szamotuły 1 18 więcej
56. Bogusz Kamil Zowczak Gabriela KORDASZEWSCY - Garwolin 1 17 więcej
57. Macura Bogdan Kogut Alicja RYTM - Żory 1 8,5 więcej
58. Szyporta Mateusz Kosno Wiktoria DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 7 więcej
59. Jasiński Jakub Brzezińska Zuzanna ASTRA - Szczecin 1 6,5 więcej
60. Słociński Emanuel Benisz Klaudia RYTM - Żory 1 6 więcej
61. Gęśla Jakub Warchoł Julia JUST DANCE - Stalowa Wola 1 5,5 więcej
62. Krysztofiński Hubert Paprota Paulina Ewa Para rozparowana - IGLICA - Wrocław 2 246 więcej
63. Budzik Tomasz Krystek Kinga Para rozparowana - SzT eMiKa - Tarnów 5 244 więcej
64. Repecki Michał Tracz Oliwia Para rozparowana - MYKA - Zamość 1 119 więcej
65. Ujczak Paweł Cicherska Natalia Para rozparowana - IGLICA - Wrocław 2 110 więcej
66. Martin Jakub Pluskota Olga Para rozparowana - ASTRA - Szczecin 3 64,5 więcej
67. Łyda Konrad Ornat Dominika Para rozparowana - POLISH CLUB - Warszawa 2 51 więcej
68. Pogorzelski Piotr Cuber Gabriela Para rozparowana - FAST-STEP Warszawa 2 42 więcej
69. Skalski Paweł Olaf Krytak Małgorzata Para rozparowana - DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 40 więcej
70. Czajkowski Daniel Olejnik Sara Para rozparowana - ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 37 więcej
71. Baranowski Krzysztof Kaplińska Zofia Para rozparowana - GRACJA - Zielona Góra 1 24 więcej
72. Piotrowski Jakub Wojciuch Laura Para rozparowana - MARENGO - Dąbrowa Górnicza 1 22 więcej
73. Szpakowicz Robert Dubicka Emilia Para rozparowana - GRACJA - Zielona Góra 1 21 więcej
74. Jaskulski Michał Rożek Aleksandra Para rozparowana - ASTRA - Szczecin 1 19 więcej
75. Mazur Grzegorz Kołosowska Julia Para rozparowana - MARENGO - Dąbrowa Górnicza 1 18 więcej
76. Wiśniewski Filip Dydak Wiktoria Para rozparowana - GRACJA - Zielona Góra 1 17 więcej