Ranking Grand Prix na dzień 2018-04-14

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kuźma Wojciech Nowak Daria SUKCES - Jaworzno 3 555 więcej
2. Palak Tymoteusz Szymczak Natalia ZAMEK - Lublin 3 438 więcej
3. Gędłek Jakub Jaworek Maria ArtDance - Kraków 3 329 więcej
4. Grabowski Patryk Koza Zuzanna ASTRA - Szczecin 2 249 więcej
5. Czechowicz Szymon Paczosa Kornelia DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 248 więcej
6. Sambor Adam Kmiecik Julia IGLICA - Wrocław 2 159 więcej
7. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 1 99 więcej
8. Tarnowski Michał Grieger Maja DANCECLUB - Szczecin 2 70 więcej
9. Ziętkowski Kacper Sawicka Julia FENIKS - Białystok 3 67 więcej
10. Szczotka Miłosz Jemielniak Karolina PASJA - Lublin 2 65 więcej
11. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 62 więcej
12. Kleczaj Kacper Kulińska Julia RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1 61 więcej
13. Patrzyk Maksymilian Kot Amelia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 53 więcej
14. Ablewicz Nikodem Świerk Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 39 więcej
15. Woźniak Filip Derezińska Justyna BLUE CLASSIC - Warszawa 2 37 więcej
16. Sarafin Oliwer Oleba Magdalena ASTRA - Szczecin 2 36 więcej
17. Rybka Konrad Sosińska Julia GALA - Mielec 1 25 więcej
18. Bólad Michał Pawlikowska Amelia ArtDance - Kraków 1 25 więcej
19. Łyszczarz Bartosz Skóra Martyna DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 24 więcej
20. Kud Dominik Wójcik Karolina GRACJA - Krosno 1 22 więcej
21. Droś Igor Patysiak Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 20 więcej
22. Wojaczek Piotr Breitkopf Agata Centrum Tańca FIESTA K-Koźle 1 18 więcej
23. Szewczykowski Filip Klupa Natalia DZIUPLA - Poznań 1 18 więcej
24. Nowiński Maksymilian Szafraniec Julia PASJA - Lublin 1 18 więcej
25. Górski Jan Gałązka Katarzyna KORDASZEWSCY - Garwolin 1 18 więcej
26. Lipiński Daniel Tyjewska Julia Magdalena ROYAL DANCE - Szczecin 1 17 więcej
27. Chamera Michał Jemielniak Katarzyna PASJA - Lublin 1 17 więcej
28. Chmiel Jakub Zalewska Kaja DZIUPLA - Poznań 1 15 więcej
29. Dygoń Mikołaj Kot Maja CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 15 więcej