Ranking Grand Prix na dzień 2018-06-16

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kuźma Wojciech Nowak Daria SUKCES - Jaworzno 5 884 więcej
2. Palak Tymoteusz Szymczak Natalia ZAMEK - Lublin 5 835 więcej
3. Gędłek Jakub Jaworek Maria ArtDance - Kraków 6 693 więcej
4. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 4 395 więcej
5. Stopyra Hubert Cwynar Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 4 390 więcej
6. Popławski Ignacy Rudnicka Aleksandra POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA 4 368,5 więcej
7. Grabowski Patryk Koza Zuzanna ASTRA - Szczecin 3 351 więcej
8. Sambor Adam Kmiecik Julia IGLICA - Wrocław 4 263 więcej
9. Stadler Franciszek Radziwoniuk Nikola SUKCES - Jaworzno 3 239 więcej
10. Muller Michał Wychowałek Wiktoria SUKCES - Jaworzno 3 221 więcej
11. Szczotka Miłosz Jemielniak Karolina PASJA - Lublin 5 209 więcej
12. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 3 203 więcej
13. Sobala Marek Wierciszewska Laura POLISH CLUB - Warszawa 1 175 więcej
14. Droś Igor Patysiak Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 5 165,5 więcej
15. Tarnowski Michał Grieger Maja DANCECLUB - Szczecin 3 109 więcej
16. Kleczaj Kacper Kulińska Julia RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 3 103 więcej
17. Patrzyk Maksymilian Kot Amelia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 91,5 więcej
18. Ziętkowski Kacper Sawicka Julia FENIKS - Białystok 4 86 więcej
19. Łyszczarz Bartosz Skóra Martyna DŻET - Rzeszów-Boguchwała 3 64 więcej
20. Rencławowicz Szymon Wiewiórka Julia POLISH CLUB - Warszawa 1 58 więcej
21. Rybka Konrad Sosińska Julia GALA - Mielec 2 46 więcej
22. Kud Dominik Wójcik Karolina GRACJA - Krosno 3 46 więcej
23. Ablewicz Nikodem Świerk Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 39 więcej
24. Grabowski Michał Kwiatkowska Wiktoria DREAM DANCE - WARSZAWA 1 37 więcej
25. Woźniak Filip Derezińska Justyna BLUE CLASSIC - Warszawa 2 37 więcej
26. Sarafin Oliwer Oleba Magdalena ASTRA - Szczecin 2 36 więcej
27. Owczarek Mateusz Brol Maja ZORBA - Częstochowa 2 34 więcej
28. Lipiński Daniel Tyjewska Julia Magdalena ROYAL DANCE - Szczecin 2 32 więcej
29. Łuszczyszyn Piotr Kogut Kornelia CIEŚLAK - Jelenia Góra 2 31,5 więcej
30. Bólad Michał Pawlikowska Amelia ArtDance - Kraków 1 25 więcej
31. Kleczko Jakub Bała Weronika SUKCES - Jaworzno 1 24 więcej
32. Dziadosz Kacper Farbaniec Emilia K-STUDIO Krosno 1 20 więcej
33. Szewczykowski Filip Klupa Natalia DZIUPLA - Poznań 1 18 więcej
34. Górski Jan Gałązka Katarzyna KORDASZEWSCY - Garwolin 1 18 więcej
35. Wojaczek Piotr Breitkopf Agata CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle 1 18 więcej
36. Nowiński Maksymilian Szafraniec Julia PASJA - Lublin 1 18 więcej
37. Dębski Dawid Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 1 17 więcej
38. Chamera Michał Jemielniak Katarzyna PASJA - Lublin 1 17 więcej
39. Nowak Bartosz Lis Karina LATINO - Żabno 1 17 więcej
40. Lewandowski Gracjan Chlamtacz Zofia GRACJA - Zielona Góra 1 15 więcej
41. Kuźnik Damian Olejnik Karolina GRACJA - Zielona Góra 1 15 więcej
42. Chmiel Jakub Zalewska Kaja DZIUPLA - Poznań 1 15 więcej
43. Dygoń Mikołaj Kot Maja CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 15 więcej
44. Glajzner Jakub Wasilewska Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 5,5 więcej
45. Czechowicz Szymon Paczosa Kornelia Para rozparowana - DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 248 więcej