Ranking Grand Prix na dzień 2019-06-22

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 5 1172 więcej
2. Serafin Maksymilian Majerowska Weronika STYL - Kraków 5 982 więcej
3. Kuźma Wojciech Nowak Daria SUKCES - Jaworzno 3 826 więcej
4. Bólad Michał Pawlikowska Amelia ArtDance - Kraków 5 534 więcej
5. Zinkiewicz Maciej Gruszczyńska Adrianna CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 4 534 więcej
6. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 523 więcej
7. Sokołowski Dawid Włodarczyk Weronika CHAMPION TEAM - Wrocław 3 492 więcej
8. Dziereń Kamil Hoppe Amelia SUKCES - Jaworzno 3 443 więcej
9. Droś Igor Patysiak Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 428 więcej
10. Hamzayev Elwin Markiewicz Wiktoria A-Z - Przemyśl 4 417 więcej
11. Ablewicz Nikodem Świerk Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 5 410 więcej
12. Woźniak Filip Derezińska Justyna BLUE CLASSIC - Warszawa 3 376 więcej
13. Pajor Dawid Naczulska Marysia DANCE TEAM - Wrocław 3 302 więcej
14. Ungert Jakub Koziej Patrycja TAKT - Chełm 4 256 więcej
15. Stępień Michał Skrzypek Klaudia ZAMEK - Lublin 2 254 więcej
16. Zinchenko Artem Staniszewska Maria IGLICA - Wrocław 1 230 więcej
17. Musiałowicz Filip Gierczyk Karolina IGLICA - Wrocław 2 218 więcej
18. Wiernio Oskar Dąbek Paulina MAGIC-DANCE - Lublin 3 204 więcej
19. Guz Mikołaj Pluskota Matylda ASTRA - Szczecin 2 182 więcej
20. Dębski Dawid Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 2 160 więcej
21. Woźniak Maciej Capar Hanna ASTRA - Szczecin 3 136 więcej
22. Protasiewicz Piotr Kaczmarek Amelia GRACJA - Zielona Góra 1 132 więcej
23. Hankus Kamil Pyrdziak Katarzyna RAGTIME - Kęty 2 129 więcej
24. Huber Jan Staszak Karolina TAKT - Chełm 1 115 więcej
25. Zdybel Piotr Dobrzyńska Oliwia TOP - ART - Lublin 2 109 więcej
26. Gierwatowski Kacper Woronowska Jolanta ASTRA - Szczecin 2 98 więcej
27. Wiltowski Jakub Adamska Ksenia IGLICA - Wrocław 2 98 więcej
28. Hładyszewski Szymon Śliwka Julia ASTRA - Szczecin 2 90 więcej
29. Dobersztyn Juliusz Bigelmajer Alicja ASTRA - Szczecin 2 82 więcej
30. Zielecki Mateusz Myśliwy Hanna ASTRA - Szczecin 2 80 więcej
31. Shcherbakov Andriy Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 1 68 więcej
32. Jarosz Jan Dudek Wiktoria K-STUDIO Krosno 1 50 więcej
33. Kaczmarek Damian Wajcfelt Julia CHAMPION TEAM - Wrocław 1 48 więcej
34. Szozda Michał Goranczewska Julia SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole 1 42 więcej