Ranking Grand Prix na dzień 2018-04-14

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kuźma Wojciech Nowak Daria SUKCES - Jaworzno 3 556 więcej
2. Muller Michał Wychowałek Wiktoria SUKCES - Jaworzno 2 313 więcej
3. Szczotka Miłosz Jemielniak Karolina PASJA - Lublin 3 306 więcej
4. Stadler Franciszek Radziwoniuk Nikola SUKCES - Jaworzno 2 292 więcej
5. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 248 więcej
6. Arczewski Szymon Majchrzak Nikola ETIUDA - Radomsko 2 158 więcej
7. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 1 123 więcej
8. Tarnowski Michał Grieger Maja DANCECLUB - Szczecin 2 113 więcej
9. Gędłek Jakub Jaworek Maria ArtDance - Kraków 3 89 więcej
10. Woźniak Filip Derezińska Justyna BLUE CLASSIC - Warszawa 2 83 więcej
11. Droś Igor Patysiak Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 62 więcej
12. Ziętkowski Kacper Sawicka Julia FENIKS - Białystok 3 60 więcej
13. Grabowski Patryk Koza Zuzanna ASTRA - Szczecin 2 59 więcej
14. Łyszczarz Bartosz Skóra Martyna DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 54 więcej
15. Sarafin Oliwer Oleba Magdalena ASTRA - Szczecin 2 41 więcej
16. Ablewicz Nikodem Świerk Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 34 więcej
17. Patrzyk Maksymilian Kot Amelia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 29 więcej
18. Bólad Michał Pawlikowska Amelia ArtDance - Kraków 1 26 więcej
19. Zinkiewicz Maciej Gruszczyńska Adrianna CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 25 więcej
20. Rybka Konrad Sosińska Julia GALA - Mielec 1 21 więcej
21. Kud Dominik Wójcik Karolina GRACJA - Krosno 1 21 więcej
22. Chamera Michał Jemielniak Katarzyna PASJA - Lublin 1 20 więcej
23. Górski Jan Gałązka Katarzyna KORDASZEWSCY - Garwolin 1 18 więcej
24. Kleczaj Kacper Kulińska Julia RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1 18 więcej
25. Nowiński Maksymilian Szafraniec Julia PASJA - Lublin 1 17 więcej
26. Lipiński Daniel Tyjewska Julia Magdalena ROYAL DANCE - Szczecin 1 17 więcej
27. Szewczykowski Filip Klupa Natalia DZIUPLA - Poznań 1 15 więcej
28. Chmiel Jakub Zalewska Kaja DZIUPLA - Poznań 1 15 więcej