Ranking Grand Prix na dzień 2017-09-30

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kuźma Wojciech Nowak Daria SUKCES - Jaworzno 8 1147,5 więcej
2. Serafin Maksymilian Wiewiórka Julia RAGTIME - Kęty 8 912 więcej
3. Grabowski Michał Kwiatkowska Wiktoria DREAM DANCE - WARSZAWA 10 894,5 więcej
4. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 6 576 więcej
5. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 4 364 więcej
6. Stadler Franciszek Radziwoniuk Nikola SUKCES - Jaworzno 4 318 więcej
7. Bochniak Mikołaj Wicińska Amelia ZAMEK - Lublin 5 218 więcej
8. Ligus Norbert Brol Maja ZORBA - Mykanów 4 185,5 więcej
9. Protasiewicz Piotr Kęsy Weronika GRACJA - Zielona Góra 3 136,5 więcej
10. Hładyszewski Szymon Śliwka Julia ASTRA - Szczecin 2 117 więcej
11. Ablewicz Nikodem Konczewska Zuzanna GASIEK - Rzeszów 3 86 więcej
12. Droś Igor Patysiak Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 78 więcej
13. Mazur Mikołaj Romanowska Oliwia SUKCES - Jaworzno 2 78 więcej
14. Bazylewicz Jakub Droganowska Antonina FAN - Toruń 2 76,5 więcej
15. Jaensch Tymoteusz Kubiak Aleksandra ASTRA - Szczecin 2 71 więcej
16. Shcherbakov Andriy Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 1 69 więcej
17. Popławski Ignacy Rudnicka Aleksandra POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA 1 58,5 więcej
18. Konczewski Kacper Jemioła Antonina Mira GASIEK - Rzeszów 3 56 więcej
19. Lewandowski Gracjan Orzechowska Katarzyna GRACJA - Zielona Góra 1 37 więcej
20. Huber Jan Staszak Karolina TAKT - Chełm 1 37 więcej
21. Glajzner Jakub Wasilewska Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 33,5 więcej
22. Bilski Kajetan Koczkodaj Natalia ASTRA - Szczecin 1 32 więcej
23. Słowik Szymon Derlatka Amelia ALFA-ASTRA - Stargard 1 21,5 więcej
24. Sałach Marek Krzywicka Magdalena ELITE DANCE - Szczecin 2 20 więcej
25. Woźniak Filip Derezińska Justyna BLUE CLASSIC - Warszawa 1 16 więcej
26. Kuźnik Łukasz Kula Zuzanna GRACJA - Zielona Góra 1 16 więcej
27. Jarosz Jan Hudzik Hanna K-STUDIO Krosno 1 16 więcej
28. Ziółek Wiktor Szustek Alicja BLUE CLASSIC - Warszawa 1 15 więcej
29. Bólad Michał Pawlikowska Amelia ArtDance - Kraków 1 15 więcej
30. Gierwatowski Kacper Woronowska Jolanta ASTRA - Szczecin 1 13 więcej