Ranking Grand Prix na dzień 2017-09-30

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kuźma Wojciech Nowak Daria SUKCES - Jaworzno 8 1148,5 więcej
2. Serafin Maksymilian Wiewiórka Julia RAGTIME - Kęty 8 715 więcej
3. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 6 682 więcej
4. Stadler Franciszek Radziwoniuk Nikola SUKCES - Jaworzno 4 521 więcej
5. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 4 385 więcej
6. Grabowski Michał Kwiatkowska Wiktoria DREAM DANCE - WARSZAWA 7 307,5 więcej
7. Protasiewicz Piotr Kęsy Weronika GRACJA - Zielona Góra 3 263,5 więcej
8. Mazur Mikołaj Romanowska Oliwia SUKCES - Jaworzno 3 221 więcej
9. Dziedzic Michał Czopnik Emilia CHAMPION TEAM - Wrocław 2 221 więcej
10. Bochniak Mikołaj Wicińska Amelia ZAMEK - Lublin 5 195 więcej
11. Ligus Norbert Brol Maja ZORBA - Mykanów 4 168,5 więcej
12. Sokołowski Dawid Dytwińska Gabriela CHAMPION TEAM - Wrocław 1 123 więcej
13. Hładyszewski Szymon Śliwka Julia ASTRA - Szczecin 2 96 więcej
14. Huber Jan Staszak Karolina TAKT - Chełm 1 78 więcej
15. Bazylewicz Jakub Droganowska Antonina FAN - Toruń 2 76,5 więcej
16. Shcherbakov Andriy Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 1 69 więcej
17. Ablewicz Nikodem Konczewska Zuzanna GASIEK - Rzeszów 3 65 więcej
18. Sałach Marek Krzywicka Magdalena ELITE DANCE - Szczecin 2 62 więcej
19. Droś Igor Patysiak Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 59 więcej
20. Popławski Ignacy Rudnicka Aleksandra POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA 1 58,5 więcej
21. Jaensch Tymoteusz Kubiak Aleksandra ASTRA - Szczecin 2 49 więcej
22. Morawicki Jakub Majerowska Weronika IGLICA - Wrocław 1 38 więcej
23. Konczewski Kacper Jemioła Antonina Mira GASIEK - Rzeszów 3 35 więcej
24. Bóhm Mateusz Toman Daria RONDO - Rybnik 2 35 więcej
25. Glajzner Jakub Wasilewska Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 33,5 więcej
26. Bilski Kajetan Koczkodaj Natalia ASTRA - Szczecin 1 32 więcej
27. Słowik Szymon Derlatka Amelia ALFA-ASTRA - Stargard 1 21,5 więcej
28. Ziółek Wiktor Szustek Alicja BLUE CLASSIC - Warszawa 1 17 więcej
29. Bólad Michał Pawlikowska Amelia ArtDance - Kraków 1 17 więcej
30. Kuźnik Łukasz Kula Zuzanna GRACJA - Zielona Góra 1 15 więcej
31. Woźniak Filip Derezińska Justyna BLUE CLASSIC - Warszawa 1 15 więcej
32. Jarosz Jan Hudzik Hanna K-STUDIO Krosno 1 15 więcej
33. Gierwatowski Kacper Woronowska Jolanta ASTRA - Szczecin 1 13 więcej