Ranking Grand Prix na dzień 2019-02-23

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Le Michał Jabłońska Sandra DUET - Warszawa 1 240 więcej
2. Lech Bartosz Kopaczyńska Kornelia GRACJA - Zielona Góra 1 203 więcej
3. Drzewiecki Miłosz Telesz Oliwia LATINA - Wolsztyn 1 178 więcej
4. Stempka Kewin Pawlak Maja IMPULS - Chorzów 1 152 więcej
5. Pernak Michał Wójcicka Julka ZORBA - Częstochowa 1 127 więcej
6. Nagórski Maciej Froń Magdalena DANCELOOK - Gliwice 1 102 więcej
7. Wiatrowicz Marcin Kuśnierz Sylwia MERENGUE - Stalowa Wola 1 77 więcej
8. Zawierucha Borys Mach Martyna RYTM - Żory 1 52 więcej
9. Dębski Patryk Klepczarek Justyna - JEDYNKA - Łódź 1 50 więcej
10. Kolano Michał Maciołka Agnieszka BAWINEK - Kraków 1 49 więcej
11. Śledź Karol Staśkiewicz Alicja LATINA - Wolsztyn 1 47 więcej
12. Kurasiński Patryk Rąba Klaudia SUKCES - Jaworzno 1 47 więcej
13. Kierat Dariusz Galewicz Agnieszka ZORBA - Częstochowa 1 46 więcej
14. Pieczyrak Kamil Polewska Sandra SUKCES - Jaworzno 1 44 więcej
15. Lozinszek Michał Maślanka Julia WIR - Mysłowice 1 41 więcej
16. Foksiński Adrian Kastelik Karolina DANCE TEAM - Wrocław 1 41 więcej
17. Fedyk Krzysztof Soroko Julia ASTRA - Szczecin 1 41 więcej
18. Koguciuk Jakub Gawlik Daria JEDYNKA - Łódź 1 38 więcej
19. Trytko Michał Izdebska Zuzanna MARENGO - Dąbrowa Górnicza 1 38 więcej
20. Gura Tomasz Wilk Klaudia AKSEL - Rzeszów 1 37 więcej
21. Nowak Filip Krówczyńska Gabriela M-TEAM - Kraków 1 36 więcej
22. Panachida Szymon Zawadzka Marika DANCECLUB - Szczecin 1 35 więcej
23. Myśliński Mateusz Łukasz Słomczyńska Kaja STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 1 32 więcej
24. Talik Mikołaj Langier Julia SUKCES - Jaworzno 1 32 więcej
25. Szlachtowski Michał Fajkis Julia SUKCES - Jaworzno 1 31 więcej
26. Janas Adrian Blukacz Weronika JEDYNKA - Łódź 1 29 więcej
27. Lozinszek Aleksander Błażek Barbara WIR - Mysłowice 1 29 więcej
28. Maślanka Mateusz Rudkowska Julita DANCE TEAM - Wrocław 1 28 więcej
29. Kunda Mateusz Półtorak Karolina Kuźnia Tańca Kraków 1 26 więcej
30. Kaczmarczyk Marek Kaczmarczyk Małgorzata FANTAZJA - Kraków 1 25 więcej
31. Jaruszewski Dawid Kainka Wiktoria MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 24 więcej
32. Jabłoński Adam Borys Marlena KADRYL - Białystok 1 23 więcej
33. Bronowski Karol Gancarz Natalia PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów 1 22 więcej
34. Sieraczyński Łukasz Pudełko Ludwika FLAMENCO - Siemianowice 1 19 więcej
35. Przygoda Jeremi Łach Magda FORUM - Zabrze 1 19 więcej
36. Kwiecień Konrad Grunwald Monika BAWINEK - Kraków 1 18 więcej