Ranking Grand Prix na dzień 2018-09-30

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Stempka Kewin Pawlak Maja IMPULS - Chorzów 5 650,5 więcej
2. Furman Jakub Guzik Magdalena IDEA - Kraków 4 549 więcej
3. Nagórski Maciej Froń Magdalena DANCELOOK - Gliwice 4 529 więcej
4. Kadłubowski Maciej Kopacz Maja AKSEL - Rzeszów 3 516 więcej
5. Wiatrowicz Marcin Kuśnierz Sylwia MERENGUE - Stalowa Wola 4 458 więcej
6. Drzewiecki Miłosz Telesz Oliwia LATINA - Wolsztyn 3 415 więcej
7. Le Michał Jabłońska Sandra DUET - Warszawa 2 407 więcej
8. Kolano Michał Maciołka Agnieszka BAWINEK - Kraków 4 377 więcej
9. Łokiński Michał Tomasz Michalecka Beata JEDYNKA - Łódź 4 375 więcej
10. Kurasiński Patryk Rąba Klaudia SUKCES - Jaworzno 4 343 więcej
11. Dębski Patryk Klepczarek Justyna - JEDYNKA - Łódź 5 311 więcej
12. Lech Bartosz Kopaczyńska Kornelia GRACJA - Zielona Góra 2 295 więcej
13. Litewka Michał Palak Natalia MERENGUE - Stalowa Wola 3 185 więcej
14. Czarnota Patryk Chosta Milena RONDO - Rybnik 5 179 więcej
15. Orzechowski Filip Wołowiec Gabriela GASIEK - Rzeszów 3 178 więcej
16. Sakun Fedor Cieślak Patrycja CIEŚLAK - Jelenia Góra 3 177 więcej
17. Myka Krzysztof Ośródka Agnieszka MYKA - Zamość 1 172 więcej
18. Kierat Dariusz Galewicz Agnieszka ZORBA - Częstochowa 4 163,5 więcej
19. Grabowski Damian Kaczmarek Kinga ASTRA - Szczecin 4 144 więcej
20. Foksiński Adrian Kastelik Karolina DANCE TEAM - Wrocław 4 143 więcej
21. Blacha Łukasz Szafraniec Beata BAWINEK - Kraków 5 124 więcej
22. Lozinszek Aleksander Błażek Barbara WIR - Mysłowice 5 103,5 więcej
23. Garwacki Łukasz Skrobańska Karolina DREAM - Poznań 3 102 więcej
24. Karpinski Marcin Czerner Aleksandra UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 4 100 więcej
25. Rosiński Marcin Wdowicz Katarzyna POLISH CLUB - Warszawa 2 94 więcej
26. Lozinszek Michał Maślanka Julia WIR - Mysłowice 4 92 więcej
27. Argier Adam Sapińska Iwona MAESTRO - Opole 3 82 więcej
28. Pałaszewski Rafał Kowalska Paulina BRASIL - WARSZAWA 3 76 więcej
29. Jurek Oskar Dobranowska Dominika PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów 3 70 więcej
30. Myśliński Mateusz Łukasz Słomczyńska Kaja STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 3 67 więcej
31. Szlachtowski Michał Fajkis Julia SUKCES - Jaworzno 3 66 więcej
32. Sieraczyński Łukasz Pudełko Ludwika FLAMENCO - Siemianowice 4 58 więcej
33. Gorczyca Marcin Grasza Maria IMPULS - Biłgoraj 2 58 więcej
34. Jabłoński Adam Borys Marlena KADRYL - Białystok 3 58 więcej
35. Przygoda Jeremi Łach Magda FORUM - Zabrze 3 56 więcej
36. Puszka Michał Nasalska Izabela LIDER - Lublin 3 55 więcej
37. Michalak Krystian Kwiatek Aleksandra BRASIL - WARSZAWA 3 53 więcej
38. Pieczyrak Kamil Polewska Sandra SUKCES - Jaworzno 1 53 więcej
39. Duraj Maksymilian Chwastowska Joanna STYL - Kraków 1 51,5 więcej
40. Mróz Łukasz Jakus Magdalena IDEA - Kraków 2 50 więcej
41. Maciejewski Przemysław Żegalski Alicja BLUE CLASSIC - Warszawa 3 46,5 więcej
42. Sikora Maciej Siemieniec Maria DANCE TEAM - Wrocław 2 42 więcej
43. Kaczmarczyk Marek Kaczmarczyk Małgorzata FANTAZJA - Kraków 2 40 więcej
44. Maślanka Mateusz Rudkowska Julita DANCE TEAM - Wrocław 2 36 więcej
45. Nowak Marcel Markiewicz Paulina PASJA - Lublin 2 35 więcej
46. Baryczka Krystian Korzycka Anna POLISH CLUB - Warszawa 1 30 więcej
47. Kolczarek Mikołaj Walkiewicz Marzena CLASSIC DANCESPORT Warszawa 1 28 więcej
48. Salwin Michał Kostańczuk Katarzyna IMPULS - Chorzów 1 26 więcej
49. Lemieszek Michał Gola Dominika BALLROOM - Lublin 1 26 więcej
50. Talik Mikołaj Langier Julia SUKCES - Jaworzno 1 23,5 więcej
51. Rydz Rafał Rubacha Anna LIDER - Lublin 1 22 więcej
52. Janas Adrian Blukacz Weronika JEDYNKA - Łódź 1 22 więcej
53. Bernat Marcin Arcimowicz Adriana DANCE TEAM - Wrocław 1 19 więcej
54. Czyrnia Tobiasz Idzik Małgorzata MAESTRO - Opole 1 18 więcej
55. Tołpa Konrad Grzelaczyk Nikola DANCE TEAM - Wrocław 1 17 więcej
56. Kubicz Dominik Bańkowska Magdalena MAESTRO - Opole 1 17 więcej
57. Kaleta Mateusz Kaleta Anna KARISMA Kraków 1 17 więcej
58. Mertuszka Paweł Łuc Monika Iwona BAWINEK - Kraków 1 17 więcej
59. Stetsyuk Mikhail Plichta Klaudia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 15 więcej
60. Frach Dominik Wójcicka Julka Para rozparowana - ZORBA - Częstochowa 1 204 więcej
61. Trytko Michał Woźniak Ewelina Para rozparowana - DANCELOOK - Gliwice 3 79 więcej