Ranking Grand Prix na dzień 2018-04-14

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Rudnicki-Sipajło Dominik Prylowski Natalia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 427 więcej
2. Szymczak Kamil Mliczek Dominika ZORBA - Mykanów 2 259 więcej
3. Ostrowski Mateusz Dudek Marzena DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 236 więcej
4. Kopczyński Adrian Mikołajewska Ewelina POLISH CLUB - Warszawa 1 234 więcej
5. Gadko Konrad Jaszewska Angelika POLISH CLUB - Warszawa 1 211 więcej
6. Jarosz Andrzej Khrycheva Anna POLISH CLUB - Warszawa 1 199 więcej
7. Kuroczko Kamil Janicka Sara AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 197 więcej
8. Jaszewski Tomasz Kotarba Alicja GRACJA - Zielona Góra 2 195 więcej
9. Główka Tomasz Jureczko Marta AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 193 więcej
10. Kardasiński Damian Syta Daria POLISH CLUB - Warszawa 1 177 więcej
11. Barakowski Michał Faber Agata MISTRAL - Tarnowskie Góry 2 160 więcej
12. Banaś Adrian Tarnowska Magdalena LIDER - Lublin 1 154 więcej
13. Świątkowski Piotr Chornenkaya Anastasia IGLICA - Wrocław 1 121 więcej
14. Wiercioch Mateusz Bandelewicz Magdalena DANCELOOK - Gliwice 2 109 więcej
15. Tama Mikołaj Kuląg Marta CLASSIC DANCESPORT Warszawa 1 108 więcej
16. Ivanchenko Tymofii Janson Wiktoria DUET - Warszawa 1 96 więcej
17. Szczerbiński Łukasz Jurczyszyn Elwira ASTRA - Szczecin 3 91 więcej
18. Antosz Grzegorz Kmieciak Ewelina ASTRA - Szczecin 3 86 więcej
19. Wosiak Rafał Karwatowska Marzena LIDER - Lublin 2 84 więcej
20. Gułaj Sebastian Drozd Wiktoria CHAMPION TEAM - Wrocław 2 78 więcej
21. Labryga Paweł Przywara Sara FLAMENCO - Siemianowice 2 76 więcej
22. Jesionek Karol Gorczyca Sylwia LIDER - Lublin 2 74 więcej
23. Kotov Viacheslav Jedwabna Weronika MASTER DANCE - Gliwice 2 74 więcej
24. Matecki Adam Wołowiec Katarzyna SŁOŃCE - Poznań 1 71 więcej
25. Kosiński Albert Ponomar Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 66 więcej
26. Dreling Mateusz Przydział Katarzyna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 66 więcej
27. Czarny Marcin Węgrzynowska Marta DANCE TEAM - Wrocław 2 65 więcej
28. Harazim Szymon Harazim Kinga POLISH CLUB - Warszawa 2 63 więcej
29. Tchórzewski Sandro Lemke Julita LATINA - Wolsztyn 3 60 więcej
30. Trytko Michał Woźniak Ewelina DANCELOOK - Gliwice 2 51 więcej
31. Spręga Seweryn Bobryk Karolina CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 2 49 więcej
32. Walczak Maciej Piaseczna Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 48 więcej
33. Borówka Paweł Roszkowska Maria DZIUPLA - Poznań 2 46 więcej
34. Grabowski Damian Kaczmarek Kinga ASTRA - Szczecin 2 46 więcej
35. Karkosz Filip Magdziarz Katarzyna ASTRA - Szczecin 1 44 więcej
36. Martoń Bartosz Widz Marcelina CHAMPION TEAM - Wrocław 1 44 więcej
37. Uller Mateusz Gromadzka Sara ROYAL DANCE - Szczecin 1 41 więcej
38. Duraj Maksymilian Chwastowska Joanna STYL - Kraków 1 40 więcej
39. Blacha Łukasz Szafraniec Beata BAWINEK - Kraków 2 40 więcej
40. Duda Maciej Piwowarczyk Joanna IDEA - Kraków 1 40 więcej
41. Rosiński Marcin Wdowicz Katarzyna POLISH CLUB - Warszawa 1 39 więcej
42. Ossowski Karol Paweł Sech Patrycja POLISH CLUB - Warszawa 1 38 więcej
43. Bednarski Maciej Czerwik Klaudia SUKCES - Jaworzno 1 36 więcej
44. Bienert Paweł Jankowska Sonia SŁOŃCE - Poznań 1 35 więcej
45. Figurski Przemysław Szymańska Karolina CENTRUM TAŃCA - Radom 1 34 więcej
46. Musiałkowski Piotr Syzdoł Monika DUET - Warszawa 1 34 więcej
47. Brzeziński Przemysław Krzysztofczyk Karolina RONDO - Rybnik 1 32 więcej
48. Gavva Luka Wrótniak Anna MASTER DANCE - Gliwice 1 32 więcej
49. Bednarczuk Mateusz Kimliczko Marta ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław 1 32 więcej
50. Więckowski Rafał Stępień Katarzyna Szkoła Tańca SPARTA Opole 1 30 więcej
51. Zdziech Przemysław Woźniak Kamila CENTRUM TAŃCA - Radom 1 30 więcej
52. Nazaruk Michał Danisz Julia Kuźnia Tańca Kraków 1 29 więcej
53. Pik Damian Czerczak Aleksandra ESKADRA - Pabianice 1 28 więcej
54. Winkler Miłosz Seydlewicz Daria DZIUPLA - Poznań 1 28 więcej
55. Chrzan Adrian Toczek Paulina IGLICA - Wrocław 1 25 więcej
56. Michalak Dawid Kaspruk Myroslava ZAMEK - Lublin 1 25 więcej
57. Jabłoński Dariusz Poniatowicz Karolina KADRYL - Białystok 1 22 więcej
58. Gurskiy Dmitriy Miterska Julia MASTER DANCE - Gliwice 1 19 więcej
59. Nawrat Artur Więcław Monika MASTER DANCE - Gliwice 1 19 więcej
60. Alencynowicz Błażej Masłowska Klaudia ASTRA - Szczecin 1 19 więcej
61. Sieraczyński Łukasz Pudełko Ludwika FLAMENCO - Siemianowice 1 18 więcej
62. Mertuszka Paweł Łuc Monika Iwona BAWINEK - Kraków 1 18 więcej
63. Maryniowski Maciej Bil Paulina LIDER - Lublin 1 18 więcej
64. Piotrowski Patryk Mazur Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 18 więcej
65. Puszka Michał Nasalska Izabela LIDER - Lublin 1 17 więcej