Ranking Grand Prix na dzień 2019-02-23

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Bartkiewicz Michał Omyła Wiktoria POLISH CLUB - Warszawa 1 232 więcej
2. Ostrowski Mateusz Dudek Marzena DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 194 więcej
3. Lorek Bartosz Karpińska Natalia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 169 więcej
4. Zdziech Przemysław Dziedziczak Natalia CENTRUM TAŃCA - Radom 1 144 więcej
5. Figurski Przemysław Szymańska Karolina CENTRUM TAŃCA - Radom 1 119 więcej
6. Karkosz Filip Magdziarz Katarzyna ASTRA - Szczecin 1 94 więcej
7. Labryga Paweł Przywara Sara FLAMENCO - Siemianowice 1 67 więcej
8. Sobala Mateusz Kopiec Hanna OKRĘG POMORSKI PTT 1 67 więcej
9. Kosiński Albert Ponomar Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 42 więcej
10. Kulesza Michał Łojszczyk Adrianna RS - WARSZAWA 1 41 więcej
11. Duraj Maksymilian Chwastowska Joanna STYL - Kraków 1 40 więcej
12. Kusztal Oskar Kulpa Anna DANCE TEAM - Wrocław 1 38 więcej
13. Jabłoński Dariusz Poniatowicz Karolina KADRYL - Białystok 1 37 więcej
14. Szczerbiński Łukasz Jurczyszyn Elwira ASTRA - Szczecin 1 35 więcej
15. Harazim Szymon Harazim Kinga POLISH CLUB - Warszawa 1 35 więcej
16. Machnio Damian Kutera Julia CENTRUM TAŃCA - Radom 1 32 więcej
17. Bednarski Maciej Czerwik Klaudia SUKCES - Jaworzno 1 32 więcej
18. Karczewicz Adrian Rubik Iga ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 31 więcej
19. Pik Damian Łysik Agnieszka ESKADRA - Pabianice 1 30 więcej
20. Oleksik Mateusz Wojciuch Laura MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 29 więcej
21. Trytko Michał Izdebska Zuzanna MARENGO - Dąbrowa Górnicza 1 28 więcej
22. Kacprzak Kacper Lato Weronika CENTRUM TAŃCA - Radom 1 26 więcej
23. Gawlik Michał Walczyk Karolina CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 25 więcej
24. Głogowski Piotr Płaza Wioletta CENTRUM TAŃCA - Radom 1 24 więcej
25. Biały Tomasz Wenerska Zuzanna DANCE TEAM - Wrocław 1 23 więcej
26. Mertuszka Paweł Łuc Monika Iwona BAWINEK - Kraków 1 22 więcej
27. Mroczka Paweł Rogala Kamila AKSEL - Rzeszów 1 20 więcej
28. Sieraczyński Łukasz Pudełko Ludwika FLAMENCO - Siemianowice 1 19 więcej
29. Kwiecień Konrad Grunwald Monika BAWINEK - Kraków 1 18 więcej